× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 325436
    سپاس ها : 270
    سپاس از شما 295 بار در 138 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض آیفون 7 پلاس یا گلکسی اس 8 یا انتظار بیشتر

یه گوشی میخوام با شرایط زیر
    دوربین ، باطری ، کیفیت ساخت عالی باشه
    کار خاصی با گوشی انجام نمیدم بیشتر عکس می گیرم و یه چند تا برنامه استفاده دارم آنچنان اهل فیلم دیدن و موزیک گوش دادن هم نیستم
    دلم پیش آیفون 7 پلاس 128 ولی با بودجه ای که دارم میتونم مدل 32 گیگ بخرم با بررسی که کردم مدل 32 گیگ سرعت کمتری در انتقال فایل داره و از طرفی فضای 32 گیگ برام در آینده کم باشه

در مورد گلکسی اس 8 همه چی گوشی عالیه به جزء ادج بودن گوشی که به نظر من جدا از زیبایی که داره امکان ضربه خوردن گوشی بیشتر میشه

صبر کنم تا معرفی نوت8 و آیفون های جدید اون وقت گوشی به روز تری بخرم ؟؟

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 325474
    سپاس ها : 59
    سپاس از شما 96 بار در 43 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیز نوت 8 هم مثل اس 8 حالت اج داره البته طبق خبرهایی که رسیده که فک کنم قطعی باشه به نظرم همون اس 8 رو بخر خودم تجربه کار با اس 8 و آیفون 7 پلاس رو دارم
    اگه از نظر محدودیت نرم افزاری و کاری مشکلی نداری آیفون اما اگه کار با گوشی میکنی اس 8 عالیه دوربین مناسب سخت افزار قوی در کنار باتری بهینه که وقتی کار کنی میفهمی به نظرم میتونه کاملا نظرتو جلب کنه اگه جدیدتر میخوای میتونی بری سراغ سونی xz premium که در کنار همه اینها فیلمبرداری اسلوموشن با نرخ فریم 960 رو هم داره که عالیه

4. 3 كاربر زير از شما melikam عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع