× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 27 از 60 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 270 از 599

مقالات آموزشی | سوالات و مشکلات

1. Top | #261

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 755585
    سپاس ها : 1,122
    سپاس از شما 1,482 بار در 618 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان در مورد این مشکل هنگ کردن اینستاگرام تو سایت های خارجی هم بعضیا این مشکل رو با s8 و note 8 دارن !
    اگه حوصله داشتین این سایت ها رو بخونین
    برام عجیبه که اولا چرا فقط با پرچمدار ها هست و دوما چرا برای همه نیست

Instagram Issues : GalaxyNote8
    Note8 Instagram note responding : GalaxyNote8
    Instagram crashing and freezing - Samsung Community - 183602
    AT&T Galaxy S8 Error: Instagram keeps stopping - Android Forums at AndroidCentral.com

2. كاربران زير از شما mohammad200. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #262

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 515539
    نام : mkf
    سپاس ها : 74
    سپاس از شما 228 بار در 121 پست
    جزئيات بيشتر

سلام مشکل هنگ کردن تو اینستا من هم دارم جدیدا اینطور میشه.بعد اینکه سایه یه بازی افتاده رو ال سی دیم دوستان نرمافزاریه یا سخت افزاری؟ نمایندگی گفت ال سی دی هست.اما اونا تا فهمیدن گارانتیم تموم شده گفتن ال سی دی هست قبلش شک داشت که سخت افزاریه یا نرمافزاری.راهی هست درستش کنم خودم؟

فرستاده شده از SM-G950Fِ من با Tapatalk

5. كاربران زير از شما mehdi_kf عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #263

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 76120
    نام : امیر حسین
    سپاس ها : 514
    سپاس از شما 1,379 بار در 517 پست
    جزئيات بيشتر

و عجیب تر اینکه اندروید ۷ دیگه دورانش تموم شده و بعد از این همه آپدیت سامسونگ هنوز نتونسته این باگها رو فیکس کنه؟ جالب نیست برای شرکتی مثل سامسونگ.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

7. كاربران زير از شما rogera75 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #264

جزئيات بيشتر

سلام مشکل هنگ کردن تو اینستا من هم دارم جدیدا اینطور میشه
    واقعا که خیلی مسخرس
    کاش میفهمیدم مشکل از چیه ! از نرم افزار گوشی ! از برنامه اینستاگرام ، از ناسازگاری ورژن های جدید اینستاگرام با گوشی
    بعضی ها هم که شدیدا میگن برای ما اینستا هیچ مشکلی نداره ! خب واقعا اگه برای بعضیا نیست چطور برای بعضیا هست !؟
    من خیلی با اینستا روی این گوشی سر و کله زدم ، یه جوریه که شما وقتی زیاد از اینستا استفاده میکنی مثلا زیاد تو صفحه ها بچرخی - هشتگ سرچ کنی و ... کند میشه و هنگ میکنه دوباره وقتی ببندی و مجدد بازش کنی خوب میشه ! نمیدونم یه حالتیه انگار رم گوشی پر میشه !!!
    من منتظر اندروید 8 برای این گوشی هستم اگه روی اونم مشکل داشته باشه بیخیال دوربین و صفحه گوشی میشم و میفروشمش ، واقعا خیلی ظلمه پرچمدار 2600 تومنی بخری و فقط از 2-3 تا برنامه هم رو گوشیت استفاده کنی اونوقت یکیش اینجوری گند بزنه به اعصابت
    یه نکسوس 5x داشتم چقدر این گوشی روون بود - باور کنین یه بار تو اینستاگرام هنگ نکرد

9. كاربران زير از شما mohammad200. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #265

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad200.
    واقعا که خیلی مسخرس
    کاش میفهمیدم مشکل از چیه ! از نرم افزار گوشی ! از برنامه اینستاگرام ، از ناسازگاری ورژن های جدید اینستاگرام با گوشی
    بعضی ها هم که شدیدا میگن برای ما اینستا هیچ مشکلی نداره ! خب واقعا اگه برای بعضیا نیست چطور برای بعضیا هست !؟
    من خیلی با اینستا روی این گوشی سر و کله زدم ، یه جوریه که شما وقتی زیاد از اینستا استفاده میکنی مثلا زیاد تو صفحه ها بچرخی - هشتگ سرچ کنی و ... کند میشه و هنگ میکنه دوباره وقتی ببندی و مجدد بازش کنی خوب میشه ! نمیدونم یه حالتیه انگار رم گوشی پر میشه !!!
    من منتظر اندروید 8 برای این گوشی هستم اگه روی اونم مشکل داشته باشه بیخیال دوربین و صفحه گوشی میشم و میفروشمش ، واقعا خیلی ظلمه پرچمدار 2600 تومنی بخری و فقط از 2-3 تا برنامه هم رو گوشیت استفاده کنی اونوقت یکیش اینجوری گند بزنه به اعصابت
    یه نکسوس 5x داشتم چقدر این گوشی روون بود - باور کنین یه بار تو اینستاگرام هنگ نکرد
    عجیبه که من مشکل اینستاگرام نداشتم تا حالا اون مواردی هم که از چند روز پیش شروع شد پلی استور هست و دیجیکالا و چند مورد دیفالتهای خود گوشی مثل کانتکت و مسیج. البته خیلی کم بوده.

11. Top | #266

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 515539
    نام : mkf
    سپاس ها : 74
    سپاس از شما 228 بار در 121 پست
    جزئيات بيشتر

بچه ها جواب بدبن با ال سی دی سایه افتاده کاریش نمیشه کرد.من پیش یه نفر بردم میگه ۲۵۰ تومان میگیرم درستش کنم بدون تعویض ال سی دی.رفتن اون پشت یه چیزی به هم گفتن اومد بعد گفت.نمیدونم عجیب انداختنم تو شک.میگم نرمافزاریه الکی میگن سخت افزاریه.اخه گعتم گارانتی هم بردم گفت احتمالا نرمافزاریه بعدش گفتم گارانتیش تموم شده گفت ال سی دی باید تعویض بشه.۱۳۰۰ هم خرجشه خیلیه این پول.اخه چرا انقدر ملت دروغ گو شدن والا نمیفهمم.اصلا نمیشه به حرف این تعمیر کارا و گارانتی ها گوش کرد.کمک کنید چیکار میشه کرد؟
    درباره اینستا ام مشکل از چیپ اگزینوس هست مثل این که با بعضی برنامه ها مشکل داره که تو اندروی ۸ درست میشه نگران نباش.دربارش زیاد خوندم.البته برای من جدیدا اینطوری میشه

فرستاده شده از SM-G950Fِ من با Tapatalk

12. Top | #267

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rogera75
    عجیبه که من مشکل اینستاگرام نداشتم تا حالا اون مواردی هم که از چند روز پیش شروع شد پلی استور هست و دیجیکالا و چند مورد دیفالتهای خود گوشی مثل کانتکت و مسیج. البته خیلی کم بوده.

دقیقا عجیب بودنش همینه که برای بعضیا نیست این مشکل ! ( البته شاید شما مثلا زیاد توش نمیچرخی و کم استفاده میکنی ازش )

درباره اینستا ام مشکل از چیپ اگزینوس هست مثل این که با بعضی برنامه ها مشکل داره که تو اندروی ۸ درست میشه نگران نباش.دربارش زیاد خوندم.البته برای من جدیدا اینطوری میشه
    امیدوارم ولی من زیاد امیدی ندارم برطرف بشه - فکر نکنم مربوط به چیپ اگزینوس هم باشه چون مثلا کسی با s7 این مشکل رو ندیدم که داشته باشه

13. Top | #268

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad200.
    دقیقا عجیب بودنش همینه که برای بعضیا نیست این مشکل ! ( البته شاید شما مثلا زیاد توش نمیچرخی و کم استفاده میکنی ازش )

امیدوارم ولی من زیاد امیدی ندارم برطرف بشه - فکر نکنم مربوط به چیپ اگزینوس هم باشه چون مثلا کسی با s7 این مشکل رو ندیدم که داشته باشه
    من شدیدا اهل اینستا هستم ولی عجیبه حتی یک بار هم فورس کلوز نداشتم. نرم افزارهای دیگه بوده چند روز اخیر که عجیب ترینش مسیج بود! نمی تونستم اس ام اس بدم.

14. كاربران زير از شما rogera75 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #269

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 790797
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 15 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

و عجیب تر اینکه اندروید ۷ دیگه دورانش تموم شده و بعد از این همه آپدیت سامسونگ هنوز نتونسته این باگها رو فیکس کنه؟ جالب نیست برای شرکتی مثل سامسونگ.

رابط کاربری سامسونگ هنوزم خیلی سنگینه و خیلی با رابط کاربری اندروید خام فاصله داره و چه بخوایم چه نخوایم این حجم تغییرات باگ هایی رو به باگ های خود اندروید هم اضافه می کنه و بهه این راحتی نمی شه همه باگ ها رو کشف کرد

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

16. كاربران زير از شما esmiz عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #270

جزئيات بيشتر

من شدیدا اهل اینستا هستم ولی عجیبه حتی یک بار هم فورس کلوز نداشتم. نرم افزارهای دیگه بوده چند روز اخیر که عجیب ترینش مسیج بود! نمی تونستم اس ام اس بدم.

پس واقعا عجیبه !
    منم هیچ وقت فورس کلوز نداشتم با اینستا ! هنگ میکنه ! یعنی دیگه هیچ عکس العملی نشون نمیده و مجبورم ببندمش دوباره بازش کنم !

بچه ها جواب بدبن با ال سی دی سایه افتاده کاریش نمیشه کرد.من پیش یه نفر بردم میگه ۲۵۰ تومان میگیرم درستش کنم بدون تعویض ال سی دی.رفتن اون پشت یه چیزی به هم گفتن اومد بعد گفت.نمیدونم عجیب انداختنم تو شک.میگم نرمافزاریه الکی میگن سخت افزاریه.اخه گعتم گارانتی هم بردم گفت احتمالا نرمافزاریه بعدش گفتم گارانتیش تموم شده گفت ال سی دی باید تعویض بشه.۱۳۰۰ هم خرجشه خیلیه این پول.اخه چرا انقدر ملت دروغ گو شدن والا نمیفهمم.اصلا نمیشه به حرف این تعمیر کارا و گارانتی ها گوش کرد.کمک کنید چیکار میشه کرد؟
    این جور عیب ها بیشتر سخت افزاریه
    نرم افزاری یعنی چی میتونه باشه !؟ نهایت یا فلش رام و ریست فاکتوری هست دیگه
    اگه سخت افزاری هم باشه که فکر میکنم همون 1300 برای تعویضش درست باشه

صفحه 27 از 60 نخستنخست ... 17252627282937 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع