× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 27

iPhone 8 Plus

1. Top | #11

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط jefri65
    اقا برنامه ی که مثل ایتولز یا تانگبو که بشه رو لپ تاپ نصب کرد و بشه با ایفون کار کرد چی پیشنهاد میدین؟همه برنامه ها با ios11مشکل دارن انگاری

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk
    بله درسته
    امكاني وجود نداره براي مديريت نرم افزار ها !
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

2. Top | #12

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 364077
    نام : امیرحسین
    سپاس ها : 151
    سپاس از شما 104 بار در 85 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    از وقتی ضد خش روی گوشیم زدم حس میکن متایپ کردم دقتش کمتر شده و راحت نمیشه تایپ کرد..راه حلی برا این مشکل هست؟

3. Top | #13

درجه : سرپرست بخش
    بخش : بخش iOS
    شماره كاربري : 390878
    سپاس ها : 5,076
    سپاس از شما 5,153 بار در 1,844 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Zlatan_ibra
    سلام
    از وقتی ضد خش روی گوشیم زدم حس میکن متایپ کردم دقتش کمتر شده و راحت نمیشه تایپ کرد..راه حلی برا این مشکل هست؟
    این مشکل از کیفیت برخی گلس های موجود در بازاره

4. 3 كاربر زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #14

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 801187
    نام : پیمان
    سپاس ها : 170
    سپاس از شما 154 بار در 61 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض شارژ

سلام
    باتری این گوشی خیلی زود خالی میشه یا فقط گوشی من اینطوره؟ متاسفانه باتری این گوشی و یک 6s plus دیگه که دارم و دو ساله کار کرده وقتی کنار هم آزمایش میکنم مثل همدیگه شارژشون کم میشه در حالی که این گوشی نو هست و اون یکی باتریش بخاطر استفاده در این دو سال یک مقدار ضعیف شده نسبت به روز اول. باتری شما چطوره؟

6. Top | #15

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط پیمان.
    سلام
    باتری این گوشی خیلی زود خالی میشه یا فقط گوشی من اینطوره؟ متاسفانه باتری این گوشی و یک 6s plus دیگه که دارم و دو ساله کار کرده وقتی کنار هم آزمایش میکنم مثل همدیگه شارژشون کم میشه در حالی که این گوشی نو هست و اون یکی باتریش بخاطر استفاده در این دو سال یک مقدار ضعیف شده نسبت به روز اول. باتری شما چطوره؟
    اينجور مقايسه اشتباس / باتري ليتيوم پليمري خراب نميشه ولي بخواد خراب بشه يكدفعه خراب ميشه .

7. 3 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #16

جزئيات بيشتر

خب مشخصات گوشی روی کاغذ میگه موندگاری شارژش چند ساعت از مدلهای قبلی بیشتره. مثل بقیه تبلیغات که مثلا میگه سی پی یو نسبت به مدل قبل چند درصد بهتر شده و غیره. ولی چرا باتری در عمل اینطور نیست؟ و اینکه من میخوام بدونم بقیه کسایی که این گوشی رو استفاده میکنند درباره ی باتری مشکلی ندارند؟ البته قبل از آپدیت ۱۱.۲ یه ذره بهتر بود. الان که آپدیت شده زودتر شارژش تموم میشه!

9. كاربران زير از شما پیمان. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #17

جزئيات بيشتر

خب مشخصات گوشی روی کاغذ میگه موندگاری شارژش چند ساعت از مدلهای قبلی بیشتره. مثل بقیه تبلیغات که مثلا میگه سی پی یو نسبت به مدل قبل چند درصد بهتر شده و غیره. ولی چرا باتری در عمل اینطور نیست؟ و اینکه من میخوام بدونم بقیه کسایی که این گوشی رو استفاده میکنند درباره ی باتری مشکلی ندارند؟ البته قبل از آپدیت ۱۱.۲ یه ذره بهتر بود. الان که آپدیت شده زودتر شارژش تموم میشه!
    سلام
    بعد از آپديت يه بار reset all setting از داخل منوي general بزن ! به احتمال زياد حل ميشه ؛ مگه مصرف خيلي بالاس؟

11. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #18

جزئيات بيشتر

مرسی. نه اتفاقا همه آپشن های اضافی خاموشه و اکثر اوقات روی حالت هواپیماست. حتی نور صفحه از سی یا چهل درصد معمولا کمتره. طی روز دو یا سه ساعت حدودا آن اسکرینه و بقیه ی روز هیچ کاری نمیکنه. با این شرایط روزی حدود شصت درصد از شارژش کم میشه. دقیقا زمانی که در حال استفاده هستم میبینم هر سه یا چهار دقیقه یک درصد کم میشه. به هر حال مرسی. ریست میکنم. امیدوارم با آپدیت بعدی بهتر بشه و مشکل سخت افزاری نباشه.

13. كاربران زير از شما پیمان. عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #19

جزئيات بيشتر

مرسی. نه اتفاقا همه آپشن های اضافی خاموشه و اکثر اوقات روی حالت هواپیماست. حتی نور صفحه از سی یا چهل درصد معمولا کمتره. طی روز دو یا سه ساعت حدودا آن اسکرینه و بقیه ی روز هیچ کاری نمیکنه. با این شرایط روزی حدود شصت درصد از شارژش کم میشه. دقیقا زمانی که در حال استفاده هستم میبینم هر سه یا چهار دقیقه یک درصد کم میشه. به هر حال مرسی. ریست میکنم. امیدوارم با آپدیت بعدی بهتر بشه و مشکل سخت افزاری نباشه.
    فك كنم مشكل حادتر از اينا باشه يعني با اين اوصاف مشكل از باتري باشه / چون باتري دستگاه iphone 8 plus ضعيف نيست كه زود خالي كنه !

15. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #20

درجه : سرپرست بخش
    بخش : بخش iOS
    شماره كاربري : 390878
    سپاس ها : 5,076
    سپاس از شما 5,153 بار در 1,844 پست
    جزئيات بيشتر

در تکمیل صحبت ها
    مصرف ۱۱.۲ خیلی بالاست مخصوصا رو ایفونای ۸ ب بالا و منم همین مشکل داشتم و برگشتم ۱۱.۱.۲
    معمولا ۸ پلاس روزی یبار شارژ کردن نیاز داره و طبیعیه
    ولی با آپدیت های آینده امیدوارم بهتر بشه! شما ریستور کنید ۱۱.۱.۲ فعلا و باتری یبار بزارید تا ته ته تموم بشه

17. كاربران زير از شما i-Masoud عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع