• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 11 به 20 از 70

iOS 11.x

1. Top | #11

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,290
      سپاس از شما 38,150 بار در 8,546 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط noisymind
      این Do Not Disturb هنگام رانندگی چطوری میفهمه که داریم رانندگی میکنیم؟ از GPS استفاده میکنه؟ ساید همین هم تو عمر باتری تاثیر داره.
      از طريق سنسور شتاب سنج و از طريق همون GPS
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

2. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #12

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 79564
      سپاس ها : 1,441
      سپاس از شما 681 بار در 288 پست
      جزئيات بيشتر

به سلامتی iOS 11.0.2 هم اومد.

5. كاربران زير از شما noisymind عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #13

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 278359
      نام : DJ مهدی خطر
      سپاس ها : 2,836
      سپاس از شما 7,881 بار در 1,572 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط noisymind
      این مشکلی که شما میگین رو که من ندارم. سرعت گوشی هم خیلی عالی شده.

( راستی تو لیست گوشی های پروفایل آیفون 7 نیست. 8 و 10 هم اومده ها!)

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      نه
      منظور اقا مهدي اينه كه مشكلاتي كه الان در iOS11 مشاهده ميشه اينقدر مبتدي و مشكل دار هست كه آدم بايد بيخيال بهترين سيستم عامل دنيا بشه و بره سراغ يه گوشي ساده تا اينكه ببينه
      بهترين برند دنيا مشكلات بي سابقه و آمانور توي سيستم عاملش داره !
      مثلا مصرف بيش از اندازه باتري باعث شده كفر كاربران در بياد و اكثرا توي سايت reddit شكايت كردن كه از اپل همچين مشكلي بعيده چون واقعا مصرف بيخود و بي جهت بالاس !
      اصن شارژر نداشته باشي وسط خيابون ميبيني مثلا بعد از ٢ ساعت استفاده از اينترنت شارژ اومده رو ٤٠ الي ٥٠ درصد و بقيش هم زود خالي ميشه و اصلا نميشه از ترس خالي شدن باتري به گةشي دست زد !
      به خدمتتون عارضم که من فکر کنم یه 6 سالی شده باشه ایفون یوزرم اندرویدم اصلا نداشتم.پس قطعا همه ایرادای این ای او اسای اخیر یادمه.
      الانم وقتی میگم باگای بی سابقه میبینم خودتون بفهمید چی دیدم که اینو میگم!مثال میزنم
      شما وقتی از لاک اسکرین دوربینو باز میکنی یه صفحه عمودی میکنی.وقتی گوشیو افقی میکنی هیچی دست نمیخوره جز ایکونا.ایکونا افقی میشن.درسته؟
      حالا من یه بار تست کردم دوربینو از لاک اسکرین باز کردم عمودی بود.وقتی افقی میکردم همون گرافیک دوربین که شامل تصویر و دکمه شاتر و بقیه دکمه هاست یه لحظه میچرخید که افقی بشه و بالا و پایینش از کادر میزد بیرون!
      اصلا همچین چیزه مسخره ای تا حالا ندیده بودم.تا خاموش روشن نکردم هم درست نشد.کلی باگ دیگه هم دیدم ولی گفتنش فایده نداره.

درباره اون صحبت که ایفون 7 تو لیست سایت نیست:
      مومن من الان اومدم نقل قول چندگانه بگیرم نشد! خودم دستی 2 تا نقل قولارو کپی پیست کردم
      متاسفانه همینه

7. 4 كاربر زير از شما KARAMOOZ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #14

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط KARAMOOZ
      به خدمتتون عارضم که من فکر کنم یه 6 سالی شده باشه ایفون یوزرم اندرویدم اصلا نداشتم.پس قطعا همه ایرادای این ای او اسای اخیر یادمه.
      الانم وقتی میگم باگای بی سابقه میبینم خودتون بفهمید چی دیدم که اینو میگم!مثال میزنم
      شما وقتی از لاک اسکرین دوربینو باز میکنی یه صفحه عمودی میکنی.وقتی گوشیو افقی میکنی هیچی دست نمیخوره جز ایکونا.ایکونا افقی میشن.درسته؟
      حالا من یه بار تست کردم دوربینو از لاک اسکرین باز کردم عمودی بود.وقتی افقی میکردم همون گرافیک دوربین که شامل تصویر و دکمه شاتر و بقیه دکمه هاست یه لحظه میچرخید که افقی بشه و بالا و پایینش از کادر میزد بیرون!
      اصلا همچین چیزه مسخره ای تا حالا ندیده بودم.تا خاموش روشن نکردم هم درست نشد.کلی باگ دیگه هم دیدم ولی گفتنش فایده نداره.

مومن من الان اومدم نقل قول چندگانه بگیرم نشد! خودم دستی 2 تا نقل قولارو کپی پیست کردم
      متاسفانه همینه
      مهدي تو ios 11.0.2 انگار باز يه سري باگ ها رو برطرف كرده ولي درسته باگ هاي مسخره و پيش پا افتاده اي داره ولي باز تو ورژن جديد برطرف كرده
      مثلا سافاري هنگ ميكرد هيچكاريش نميشد بكني و مجبور بود ادم برنامه رو با تسك منيجر ببنده و مجدد باز كنه كه انگار بحمدالله اوكي شده !

9. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #15

درجه : عضو ممتاز
      شماره كاربري : 160225
      نام : پژمان
      سپاس ها : 1,200
      سپاس از شما 1,961 بار در 696 پست
      جزئيات بيشتر

والا چی بگم از اپل بعیده این باگ ها

11. 2 كاربر زير از شما omidkameli عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #16

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 278359
      نام : DJ مهدی خطر
      سپاس ها : 2,836
      سپاس از شما 7,881 بار در 1,572 پست
      جزئيات بيشتر

مهدي تو ios 11.0.2 انگار باز يه سري باگ ها رو برطرف كرده ولي درسته باگ هاي مسخره و پيش پا افتاده اي داره ولي باز تو ورژن جديد برطرف كرده
      مثلا سافاري هنگ ميكرد هيچكاريش نميشد بكني و مجبور بود ادم برنامه رو با تسك منيجر ببنده و مجدد باز كنه كه انگار بحمدالله اوكي شده !
      والا من الان اپدیت کردم.تا ببینم چی میشه ولی من اصلا هنگ نداشتم.به هیچ وجه.هیچ جا.فقط باگای احمقانه داشتم

13. كاربران زير از شما KARAMOOZ عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #17

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 79564
      سپاس ها : 1,441
      سپاس از شما 681 بار در 288 پست
      جزئيات بيشتر

در مورد اینکه چرا وای فای و بلوتوث از کنترل سنتر به طور کامل خاموش نمیشه:

کنترل سنتر یکی از بخش های iOS 11 است که شاهد تغییرات زیادی بوده و اکنون چهره و امکانات تازه تری را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. اما افرادی که آیفون ها و آیپدهای خود را به این نسخه جدید بروزرسانی می کنند متوجه می شوند که یک جای کار می لنگد و با خاموش کردن دکمه های وای فای یا بلوتوث نمی توانند این دو قابلیت را غیر فعال کنند.

در حقیقت غیر فعال کردن وای فای و بلوتوث از طریق کنترل سنتر به طور کامل این دو را غیر فعال نمی کند و فقط تعدادی از سرویس ها را از کار می اندازد. به عنوان مثال آیفون شما همچنان می تواند از طریق بلوتوث به اپل واچ متصل شود و یا سرویس هایی مثل ایر دراپ، ایر پلی، Location Services و چند نمونه دیگر حتی اگر وای فای را از اینجا خاموش کنید همچنان فعال باقی می مانند.
      منطق اپل از چنین تصمیمی این است که کاربر شاید نخواهد به وای فای و اینترنت متصل شود، اما همچنان می خواهد از طریق بلوتوث با اپل واچ یا هر دستگاهی که با آن جفت شده در ارتباط باشد. از دید این شرکت خاموش بودن کامل بلوتوث می تواند در روند استفاده از گجت های جانبی مشکل ایجاد کند.

در این مدت تعدادی از متخصصان امنیتی از بابت روشن ماندن وای فای و بلوتوث کاربران ابراز نگرانی کرده اند و این تصمیم اپل را حتی از بابت مصرف انرژی هم مقرون به صرفه نمی دانند. در مجموع آن دسته از کاربرانی که مایلند کلاً اتصال وای فای و بلوتوث آیفون یا آیپد را غیر فعال کنند می بایست به مانند همیشه چنین کاری را از طریق تنظیمات دستگاه انجام بدهند.

متاسفانه همینه

بله خب همینه! و همین "همینه"! باعث شده که دیگه کسی به این فروم سر نزنه. قبلا مثلا یک گوشی معرفی میشد سریع 10 تا تاپیک معرفی و اخبار لحظه به لحظه داشتیم و کلی هم بازدید کننده و کلی بحث و سوال و ...! الان خودوتن میبینید که این از آیفون X و 10 که اصلا خبری نبود! اونهم از نوت 8 و ...
      قبلا که سیمبین رو بورس بود کلی تاپیک زیر و بالای سیمبین داشت همینجا و هر سوالی میکردی کلی متخصص بودن ولی الان ....
      شاید هم دوره ای ها و هم سن و سالای من بیشتر تو مرامشون بود که بیان و اطلاعات بدن و کمک کنن و حالا که ما سنمون رفته بالاتر و درگیر زندگی و ... شدیم نسل بعد از ما حوصله راهنمایی دیگران رو نداره!

15. كاربران زير از شما noisymind عزيز، سپاسگزاری كرده اند

16. Top | #18

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 802610
      نام : SADEGH
      سپاس ها : 15
      سپاس از شما 8 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان ببخشید اگه پستم شاید زیاد مرتبط با موضوع نباشه ولی واقعاً نمیدونستم کجا بپرسم
      سوالم اینه که من قصد خرید گوشی جدید دارم بعد 4 سال که نوت 3 داشتم
      ولی الان بین ایفون 10 با نوت 8 موندم
      من هیچ اطلاعاتی در مورد ای او اس و ایفون ندارم
      میخواستم بپرسم آیا واسه آیفون هم میشه مثل اندروید برنامه های ایرانی نصب کرد ؟ برنامه های ایرانی ای که من خیلی بهشون احتیاج دارم بیشتر فالوئر پلاس و آنفالویاب اینستاگرام هست ، این دو روی ای او اس هم موجوده ؟
      اصلاً ای او اس فروشگاهی مثل کافه بازار داره ؟ که راحت بتونیم اپ های ایرانی نصب کنیم ؟
      بعد 1 ماه پیش خوندم اپل شروع به حذف اپ های ایرانی کرده ، این برای ما مشکل ایجاد نمیکنه ؟

همیشه از ترس محدودیت و عدم تحقیق در مورد این مساله نرفتم سمت ایفون

ممنون میشم راهنمایی کنید

17. Top | #19

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Darkside Fury
      سلام دوستان ببخشید اگه پستم شاید زیاد مرتبط با موضوع نباشه ولی واقعاً نمیدونستم کجا بپرسم
      سوالم اینه که من قصد خرید گوشی جدید دارم بعد 4 سال که نوت 3 داشتم
      ولی الان بین ایفون 10 با نوت 8 موندم
      من هیچ اطلاعاتی در مورد ای او اس و ایفون ندارم
      میخواستم بپرسم آیا واسه آیفون هم میشه مثل اندروید برنامه های ایرانی نصب کرد ؟ برنامه های ایرانی ای که من خیلی بهشون احتیاج دارم بیشتر فالوئر پلاس و آنفالویاب اینستاگرام هست ، این دو روی ای او اس هم موجوده ؟
      اصلاً ای او اس فروشگاهی مثل کافه بازار داره ؟ که راحت بتونیم اپ های ایرانی نصب کنیم ؟
      بعد 1 ماه پیش خوندم اپل شروع به حذف اپ های ایرانی کرده ، این برای ما مشکل ایجاد نمیکنه ؟

همیشه از ترس محدودیت و عدم تحقیق در مورد این مساله نرفتم سمت ایفون

ممنون میشم راهنمایی کنید
      اينجوري كه از گفته هاي شما مشخصه
      هيچي از ايفون نمسدونيد و هيچ اطلاعاتي در مورد ios نداريد
      من توضيح بدم ، ١٠ نفر ديه هم توضيح بدن نميتونن شما رو درست و اونچه كه شما ميخوايد راهنمايي كنن / تنها راهش اينه كه قبل از خريد ايفون xشما يه مدت ايفون مثلا 5s دست دوم بگيريد كار كنيد تا تجربيات كافي در مورد اين سيستم عامل بياد دستتون بعد اقدام به خريد ايفون x بكنيد
      ببيتيد اصن از سيستم عامل ios خوشتون مياد يا نه!
      به هر حال كم نميخوايد پةل بديد پس بهتره با تفكر كافي بريد جلو ! كه مبادا يه وقت از s8 يا ايفون x زده بشيد بگيد اي كاش اونو خريده بودم !

18. 4 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #20

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 802610
      نام : SADEGH
      سپاس ها : 15
      سپاس از شما 8 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

اينجوري كه از گفته هاي شما مشخصه
      هيچي از ايفون نمسدونيد و هيچ اطلاعاتي در مورد ios نداريد
      من توضيح بدم ، ١٠ نفر ديه هم توضيح بدن نميتونن شما رو درست و اونچه كه شما ميخوايد راهنمايي كنن / تنها راهش اينه كه قبل از خريد ايفون xشما يه مدت ايفون مثلا 5s دست دوم بگيريد كار كنيد تا تجربيات كافي در مورد اين سيستم عامل بياد دستتون بعد اقدام به خريد ايفون x بكنيد
      ببيتيد اصن از سيستم عامل ios خوشتون مياد يا نه!
      به هر حال كم نميخوايد پةل بديد پس بهتره با تفكر كافي بريد جلو ! كه مبادا يه وقت از s8 يا ايفون x زده بشيد بگيد اي كاش اونو خريده بودم !
      بله خب تجربه کار با ایفون نداشتم و تا ادم خودش کار نکنه نمیهفمه
      ولی میتونستید در مورد اپ های ایرانی و اصلاً وجودشون در ای او اس سوالمو پاسخ بدین ؟
      چون اصل موضوع برای من اینه که وجود داشته باشن ، حالا اگه دردسری داشته باشه نصبش و اکانتی نیاز به خریداری باشه و برنامه ی رابطی نیاز به نصب روی کامپیوتر باشه با همه اینها کنار میام ، ولی خب من نمیدونم برنامه های ایرانی که گفتم روی ای او اس هست یا نه ؟ اصلاً سایتی هست که من بتونم سرچ کنم با وب بروزر ؟ آدرسش رو بدید ؟ یا کلاً خارج از سایت هستند و غیر قانونی باید نصب بشه ؟
      حقیقتش اصلاً علاقه ای به خرید گوشی قدیمی و دست دوم ندارم و دوست دارم با تحقیق به جواب سوالم برسم تا اینکه خودم تجربه کنم ! میتونم از نجربیات دیگران استفاده کنم
      حالا تا جای ممکن اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع