• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 41 به 50 از 70

iOS 11.x

1. Top | #41

درجه : عضو نيمه ممتاز
      شماره كاربري : 223810
      سپاس ها : 255
      سپاس از شما 1,376 بار در 376 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان عزیز من یه ایفون 6s داشتم با ios 10.3.3 که وقتی اول مهم ماه ورژن 11 اومد آپدیت نکردم چون میدونمستم نسخه های اولیه باگ زیاد داره برا همین گداشتم 10.3.3 بمونه راضی ام ازش بعد یکی دو هفته دیدم خوده گوشیم به صورت اتوماتیک وقتی به وای فای وصل شدم آپدیت جدید رو که ورژن 11.0.1 رود اگه اشتباه نکنم 1 گیگ و خورده ای هم حجم داشت دیدم رو ی قسمت جنرال ستینگم یک نوشته عدید 1 با رنگ قرمز اومده که فهمیدم ای بابا خود سر برداشته 1 گیگ و خورده ای دانلود کرده رفتم توی سافتور آپدیت دیدم زده اینستال من اینستال نکردم این ورژن و گداشتم همینجور بمونه تا امروز یه گفتم 11.1.1 امده برم ببینم چطوره حجمش و یه سرچی بزنم ببینم باگ هاش رفع شده آپدیت کنیم که به یک مشکل عجیب برخوردم من وارد ستینگ که میشم هنوز هم قسمت سافتور با عدد 1 قرمز رنگ نشون داده شده ولی وقتی میرم داخلش اونجای یکه چکینگ میکنه ببینه آپدیت جدید اومده یا نه در کمال تعجب دیدم مینویسه
      Your software is up to date 10.3.3
      با این که 1 ماه و نیم پیش من میرفتم این قسمت ورژن 11.01 رو دانلود کرده بود زده بود اینستال الان میرم داخلش میزنه Your software is up to date 10.3.3 بیرونم میام اون 1 قرمز رنگ هست و از بین نمیره ولی وقتی میرم داخل مینویسه دستگاه آپدیت به آخرین ورژن یعنی 10.3.3 در صورتی که آخرین ورژن اعلئه شده 11.1.1 هستش
      ممنون میشم راهنمایی کنید چطور این مشکل رو بر طرف کنم دیوایس هم 10 گیگ فضای خالی داره من نمیخوام دستگاه رو ریست کنم تا درست بشه ممنون میشم اه حلی بگید که بشه از طریق خود گوشی درستش کنم (نه از طریق آیتونز) و این که چرا این مشکل به وجود اومده؟ این اواخر هم زیاد به وایفای کانکت نبودم و با نت خود گوشی استفاده کرده که بعد 1 ماه و خورده ای گفتم آپ کنم گوشی رو که دیدم اینجوری شه
      سپاس فراوان از اساتید
      ============
      این سوال رو توی تاپیک رسمی 6اس هم سوال کردم ولی متاسفانه کسی اونجا سر نزده که ببینه اینه گفتم اینجا دوباره پست کنم ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

2. کسب و کار

3. Top | #42

شماره كاربري : 79564
      سپاس ها : 1,441
      سپاس از شما 681 بار در 288 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamgin13
      سلام دوستان عزیز من یه ایفون 6s داشتم با ios 10.3.3 که وقتی اول مهم ماه ورژن 11 اومد آپدیت نکردم چون میدونمستم نسخه های اولیه باگ زیاد داره برا همین گداشتم 10.3.3 بمونه راضی ام ازش بعد یکی دو هفته دیدم خوده گوشیم به صورت اتوماتیک وقتی به وای فای وصل شدم آپدیت جدید رو که ورژن 11.0.1 رود اگه اشتباه نکنم 1 گیگ و خورده ای هم حجم داشت دیدم رو ی قسمت جنرال ستینگم یک نوشته عدید 1 با رنگ قرمز اومده که فهمیدم ای بابا خود سر برداشته 1 گیگ و خورده ای دانلود کرده رفتم توی سافتور آپدیت دیدم زده اینستال من اینستال نکردم این ورژن و گداشتم همینجور بمونه تا امروز یه گفتم 11.1.1 امده برم ببینم چطوره حجمش و یه سرچی بزنم ببینم باگ هاش رفع شده آپدیت کنیم که به یک مشکل عجیب برخوردم من وارد ستینگ که میشم هنوز هم قسمت سافتور با عدد 1 قرمز رنگ نشون داده شده ولی وقتی میرم داخلش اونجای یکه چکینگ میکنه ببینه آپدیت جدید اومده یا نه در کمال تعجب دیدم مینویسه
      Your software is up to date 10.3.3
      با این که 1 ماه و نیم پیش من میرفتم این قسمت ورژن 11.01 رو دانلود کرده بود زده بود اینستال الان میرم داخلش میزنه Your software is up to date 10.3.3 بیرونم میام اون 1 قرمز رنگ هست و از بین نمیره ولی وقتی میرم داخل مینویسه دستگاه آپدیت به آخرین ورژن یعنی 10.3.3 در صورتی که آخرین ورژن اعلئه شده 11.1.1 هستش
      ممنون میشم راهنمایی کنید چطور این مشکل رو بر طرف کنم دیوایس هم 10 گیگ فضای خالی داره من نمیخوام دستگاه رو ریست کنم تا درست بشه ممنون میشم اه حلی بگید که بشه از طریق خود گوشی درستش کنم (نه از طریق آیتونز) و این که چرا این مشکل به وجود اومده؟ این اواخر هم زیاد به وایفای کانکت نبودم و با نت خود گوشی استفاده کرده که بعد 1 ماه و خورده ای گفتم آپ کنم گوشی رو که دیدم اینجوری شه
      سپاس فراوان از اساتید
      ============
      این سوال رو توی تاپیک رسمی 6اس هم سوال کردم ولی متاسفانه کسی اونجا سر نزده که ببینه اینه گفتم اینجا دوباره پست کنم ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان
      این مشکل رو منم تو پست قبلیم تو همین صفحه قبل داشتم که به گفته دوستان با یک ریستارت حل شد. اگر هم نشد میتونید با آیتونز وصل کنید و ببینید قسمت آپدیت اونجا چی میگه.

4. Top | #43

شماره كاربري : 223810
      سپاس ها : 255
      سپاس از شما 1,376 بار در 376 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط noisymind
      این مشکل رو منم تو پست قبلیم تو همین صفحه قبل داشتم که به گفته دوستان با یک ریستارت حل شد. اگر هم نشد میتونید با آیتونز وصل کنید و ببینید قسمت آپدیت اونجا چی میگه.
      بله پست شما رو توی صفجه ی قبل خوندم بعد پست زدم من چون خاموش روشن هم کردم اوکی نشد و این که با خود گوشی آپدیت کنم راحت ترم برا همین میخواستم ببینم کسی راه حلی داره ؟
      الان ios من 10.3.3 قبلا هم 11 رو دانلود کرده بودم الان میرم میگه به خرین ورژن آپدیتی !!! یعنی 10.3.3

5. Top | #44

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 658331
      نام : رسول
      سپاس ها : 33,709
      سپاس از شما 6,584 بار در 1,134 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      من به تازگی یه آیفون هفت گرفتم. (استوک اروپاست).
      وقتی میخوام نرم افزار نصب کنم، بیش از 5 یا 6 بار ازم اثر انگشت و رمز اپل آیدی بصورت یک در میان میخواد برا تایید نصب. بعضی وقتها هم بشتر از 10 بار.
      طوری میشه که بیخیال نصب میشم.
      با چیلتر شکن هم تست کردم.
      با اپل آیدی دیگه هم تست کردم
      اینترنت های مختلف (منظورم دیتای سیم کارت و ISP های مختلف)
      درست نشد که نشد.
      فقط تنها کاری که نکردم اینه که ریست نکردم یا ریستورش نکردم.

مننون میشم راهنماییم کنید

6. Top | #45

شماره كاربري : 231835
      سپاس ها : 307
      سپاس از شما 1,048 بار در 392 پست
      جزئيات بيشتر

من هر روشی رو امتحان کردم دانگرید نمیشه به همون 10.3.3 روی آیپد
      همه اش ارور های مختلف و هر بار رفع میکنم باز یک کد دیگه. راهی نیست برای برگشت؟ یا باید با این نسخه 11 مزخرف سوخت و ساخت؟

7. Top | #46

شماره كاربري : 79564
      سپاس ها : 1,441
      سپاس از شما 681 بار در 288 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasoulsilver
      سلام
      من به تازگی یه آیفون هفت گرفتم. (استوک اروپاست).
      وقتی میخوام نرم افزار نصب کنم، بیش از 5 یا 6 بار ازم اثر انگشت و رمز اپل آیدی بصورت یک در میان میخواد برا تایید نصب. بعضی وقتها هم بشتر از 10 بار.
      طوری میشه که بیخیال نصب میشم.
      با چیلتر شکن هم تست کردم.
      با اپل آیدی دیگه هم تست کردم
      اینترنت های مختلف (منظورم دیتای سیم کارت و ISP های مختلف)
      درست نشد که نشد.
      فقط تنها کاری که نکردم اینه که ریست نکردم یا ریستورش نکردم.

مننون میشم راهنماییم کنید
      متوجه منظورتون نشدم. یعنی شما خودتون اپل آیدی تعریف کردید تو گوشی یا هنوز با اپل آیدی طرفی که ازش خردید کار میکنید؟ خب اگه مورد دوم باشه باید رمز طرف رو بزنید دیگه و تا اون رمز رو نداشته باشید نمیشه کاری کرد!

8. Top | #47

شماره كاربري : 340214
      سپاس ها : 4,460
      سپاس از شما 6,286 بار در 1,207 پست
      جزئيات بيشتر

سلام.و عرض ادب
      اقا برای ارتباط ایفون با لپ تاپ چ برنامه ی پیشنهاد میدید؟همه برنامه ها از کار افتادن..itools..ifunbox...tongbu

Sent from my HTC_M8x using Tapatalk

9. Top | #48

شماره كاربري : 658331
      نام : رسول
      سپاس ها : 33,709
      سپاس از شما 6,584 بار در 1,134 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط noisymind
      متوجه منظورتون نشدم. یعنی شما خودتون اپل آیدی تعریف کردید تو گوشی یا هنوز با اپل آیدی طرفی که ازش خردید کار میکنید؟ خب اگه مورد دوم باشه باید رمز طرف رو بزنید دیگه و تا اون رمز رو نداشته باشید نمیشه کاری کرد!
      نه اپل آیدی تعریف کردم. حتی با سه تا اپل آیدی هم امتحان کردم. (مشکل رمز ندارم.)
      آدرس و منطقه و ... کلا همه چی تو اپل آیدی و گوشی امریکاست.
      برنامه ها نصب نمیشن!!!!
      یعنی هی پشت سر هم تاییده میخواد برا نصب ، آخر سر هم نصب نمیشه.

10. Top | #49

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,286
      سپاس از شما 38,148 بار در 8,545 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasoulsilver
      نه اپل آیدی تعریف کردم. حتی با سه تا اپل آیدی هم امتحان کردم. (مشکل رمز ندارم.)
      آدرس و منطقه و ... کلا همه چی تو اپل آیدی و گوشی امریکاست.
      برنامه ها نصب نمیشن!!!!
      یعنی هی پشت سر هم تاییده میخواد برا نصب ، آخر سر هم نصب نمیشه.
      از ios 11 به اينور اينطوري شد
      منم مشكل شما رو دارم
      قشنگ ميخوام نرم افزار نصب كنم ميدونم با استور داستاني دارم / ولي با قيلتر بشكن يه بار اثر انگشت ميخواد
      يه سرويس رمز هم ازم ميخواد تا براش بزنم دانلود كنه !
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

11. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #50

شماره كاربري : 102045
      سپاس ها : 15,195
      سپاس از شما 3,433 بار در 1,006 پست
      جزئيات بيشتر

عرض سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی ی ایفن 8 گرفته شده برای دوستی و به اخرین ورژن ios بروز رسانی شده اپل ای دی هم داره ولی با هر برنامه ایی مثل iTunes و 3uTools و iTools و غیره فایل ویدیویی میریزم در داخل گوشی هست و ولی در گوشی اصلا نشون داده نمیشه حتی در فولدری که فیلم برداری شده هست کپی شد بازم تو گالری نمیادش ؟مشکل از چیه دوستان؟ خود پلیر iTunes در پی سی پخشش میکنه اما بازم از داخل خود گوشی پخش نمیشه چندتا پلیر هم دانلود کردم بازم نشده

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع