× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

بخش عمومی

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 834805
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض کار نکردن گوشی اپل iFone با سیم کارت های ایرانی

با سلام و روز خوش
    یکی از دوستان یک گوشی موبایل Ifione 5 به من داده. ولی متاسفانه سیم کارت می اندازم کار نمی کنه. بردمش دو سه تا از این اپل استورهای شهر تهران میگن گوشی سالمه ولی ظاهرا کد رجیستریش برای کشور سوییس هستش و باید اون رو برای ایران فعال کنی. یه توضیحاتی دادند به طور خلاصه اینکه باید زنگ بزنی نمایندگی های اپل و بگی برای ایران فعالش کنن. ولی خب اپل که تو ایران نمایندگی نداره. حالا نمی دونم چیکار کنم. دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.
    با تشکر

2. Top | #2

درجه : سرپرست انجمن ها
    بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
    شماره كاربري : 722706
    نام : علیرضا
    سپاس ها : 27,365
    سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziardm
    با سلام و روز خوش
    یکی از دوستان یک گوشی موبایل Ifione 5 به من داده. ولی متاسفانه سیم کارت می اندازم کار نمی کنه. بردمش دو سه تا از این اپل استورهای شهر تهران میگن گوشی سالمه ولی ظاهرا کد رجیستریش برای کشور سوییس هستش و باید اون رو برای ایران فعال کنی. یه توضیحاتی دادند به طور خلاصه اینکه باید زنگ بزنی نمایندگی های اپل و بگی برای ایران فعالش کنن. ولی خب اپل که تو ایران نمایندگی نداره. حالا نمی دونم چیکار کنم. دوستان اگه لطف کنن راهنمایی کنن ممنون میشم.
    با تشکر
    Lock بوده كه بايد تقريبا ٣٠٠ تا ٤٠٠ هزارتومن بدي كه انلاكش كنن
    Iphoneunlocker.ir خوبه ./
    Ididn't fall . I Attacked the Floor

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع