× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 453181
    نام : سیامک
    سپاس ها : 153
    سپاس از شما 368 بار در 132 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض کدام یک را بخرم؟ One ME یا y prime یا Redmi Note 5A ????

سلام دوستان وقت بخیر. بنده قبلا هم مشاوره گرفته بودم منتها به نتیجه نرسیدم. آخرش به 3 گوشی htc ONE ME و هواوی Y prime و شائومی Redmi Note 5A رسیدم. کدوم یک از اینا در این محدوده قیمت و با توجه به انتظاراتم مناسب هستند؟ لطفا پیشنهاد افزایش بودجه ندین! با تشکر از متخصصین عزیز و بزرگوار
    1- دوربین پشت و جلو عالی
    2- باتری قدرتمند
    3- صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ(اچ تی سی از بقیه کمتره فقط)
    4-زیبایی و خوشگلی!
    5- تاچ روان
    6- صدای با کیفیت
    7- دوام بدنه.
    8- حافظه داخلی 32 گیگ
    9- سخت افزار قدرتمند و اجرای بازی و برنامه بدون لگ(زیاد اهل بازی نیستم ولی برنامه چرا).
    اگر در این محدوده قیمت حداکثر 750 تومن گوشی دیگه ای مناسب میبینین پیشنهاد بدین لطفا

2. Top | #2

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
    شماره كاربري : 645511
    نام : HRSJAMEI
    سپاس ها : 482
    سپاس از شما 3,256 بار در 1,818 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas
    سلام دوستان وقت بخیر. بنده قبلا هم مشاوره گرفته بودم منتها به نتیجه نرسیدم. آخرش به 3 گوشی htc ONE ME و هواوی Y prime و شائومی Redmi Note 5A رسیدم. کدوم یک از اینا در این محدوده قیمت و با توجه به انتظاراتم مناسب هستند؟ لطفا پیشنهاد افزایش بودجه ندین! با تشکر از متخصصین عزیز و بزرگوار
    1- دوربین پشت و جلو عالی
    2- باتری قدرتمند
    3- صفحه نمایش با کیفیت و بزرگ(اچ تی سی از بقیه کمتره فقط)
    4-زیبایی و خوشگلی!
    5- تاچ روان
    6- صدای با کیفیت
    7- دوام بدنه.
    8- حافظه داخلی 32 گیگ
    9- سخت افزار قدرتمند و اجرای بازی و برنامه بدون لگ(زیاد اهل بازی نیستم ولی برنامه چرا).
    اگر در این محدوده قیمت حداکثر 750 تومن گوشی دیگه ای مناسب میبینین پیشنهاد بدین لطفا
    سلام
    شیائومی ردمی نوت 5A انتخاب مناسبیه فقط دقت کنید از کجا خریداری میشه خیلی مهمه به هیچ وجه از بازار موبایل علاالدین - چارسو - بازار موبایل ۱.۲ نخرید البته لازم به ذکر است که بدلیل نبود نماینده رسمی در کشور برخی افراد سودجو جعبه را باز می کنند گوشی را ورمیدارند یک گوشی دیگری جایگزین می کنند حتی برچسب را دور جعبه و گوشی را ورمیدارند
    پس باید از مکان های معتبر که اعلام می کنم در پیام خصوصی بخرید منم تضمین نمی کنم که گوشی ها در مکان های معتبر سالم باشه اگر به مشکل بخورید کسی نیست درست کنه
    ———————————————— —————
    نوکیا ۵ . سونی اکسپریا L1.الجی k8 k10 2017.
    در بین اینها بازم ردمی نوت 5A بهترینه بدلیل سخت افزار فوق العاده

Sent from my iPhone using Tapatalk

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع