× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 81

آرشیو

1. Top | #41

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 28104
    جزئيات بيشتر

اتفاقا w800i خيلي هم خوشگله بايد از نزديك ببينيش!

2. Top | #42

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 12921
    جزئيات بيشتر

من هم فکر میکنم SonyEricsson بهتره چون قبلا اکثر مدلهای Nokia رو امتحان کردم و الان K750i دارم و از کیفیت اون خیلی راضیم مخصوصا از دوربین و Mp3 player اون رادیوش هم خوبه و از نظر آنتندهی هم فرقی با Nokia نداره (اگه بهتر نباشه بدتر نیست) و در آخر اینکه قیمت گوشیهای Nokia نسبت به امکانات اونا خیلی بالاست(بدلیل بورس بودن این گوشیها در بازار ایران) واگر بخوای یه گوشی Nokia با امکاناتK750i بخری باید بالای یه ملیون تومن خرج کنی.

3. Top | #43

شماره كاربري : 12921
    جزئيات بيشتر
    این هم چندتا عکس که با K750i گرفته شده خودتان قضاوت کنید.

4. Top | #44

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 1323
    جزئيات بيشتر

شما همه ظاهر ميبينين ولي خيلي جاها نوكيا و خيلي جاهاهم se بهتره در كل دو تايي بازارو از بغيه برندا گرفتن

5. Top | #45

شماره كاربري : 29531
    جزئيات بيشتر

Nemidoonam Shomaha Chera Hamash Too Fekre Zaher O Doorbino Injoor Chiza Hastid Asle Matlab Ro Vel Kardin

Mobile Bayad Ye Chizi Bashe Ke Beshe Bahash Harf Zad Va Ba Davam Bashe

Man Khodam 3sale 3650 Daram Tooie In 3sal Chandinbar In Gooshi Nabood Shodi Tori Ke Az Rahpele Oftade Paieen Poodr Shode Ba Chasbe 2gholo Chasboondamesh Beham Vali Hanoozam Mesle Rooze Aval Karmikone Vali Aya SonyEricsson Injoorieeeee

Badesham Shoma Nabayad In Bahs Ro Tooie Forume SonyEricsson Baz Mikoardid Manam Age Beram Tooie Forume Nokia Begam Kodoom Behtare Hame Migan Nokia

Makhlase Kalam Man Jenazeie 3650ro Ham Rooie Dooshe SonyEricsson Nemizaram Chon Mitarsam Bechad :cheesygri

6. Top | #46

شماره كاربري : 31467
    نام : مصطفی
    جزئيات بيشتر

ولي من هم مثل نود و ده درصد مردم ميگم Se

7. Top | #47

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 31009
    جزئيات بيشتر

SonyEricsson از همه نظر در يك رنج قيمت از نوكيا بهتر

8. Top | #48

شماره كاربري : 29587
    جزئيات بيشتر

تو اين بازاري كه چندين شركت گوشي سازي با هم رقابت ميكنند نوكيا و سوني اريكسون از بقيه برترند...برتري بين اين دو هم برميگرده به انتظارات از گوشي و سليقه...ولي خود من سوني اريكسون رو ترجيح ميدم چون تا الان از گوشيهاي نوكياي ديگري كه داشتم بهتر كار كرده...
    !i'm back

9. Top | #49

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 32633
    جزئيات بيشتر

آقا اصلا نوكيا و سوني اريكسون قابل مقايسه اند معلومه نوكيا بهتره !!!
    دليل : تونسته تو اين چند ساله با فروش گوشتكوبهاي خودش به راحتي قشر پايين رو تيغ بزنه ولي كسي كه ميدونه تكنولوژي چيه ميگه : سونــــــــــــــــــــــ ــــــي اريــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــكسون و تمام!
    از اول ورود موبايل به بازار نوكيا باهاش بود ولي سوني اريكسون به نظر شما چرا تونست تو اين 4 سال پله پله بالا بياد و باعث وحشت غولها بشه - سامسونگ رو از بازار بندازه بيرون و نوكيا رو مجبور كنه كه لنز كارل زايس رو بخره!!!!
    بدلايل زير :
    كيفيت صوت بالا در پخش هاي گوشي (p800 در زماني كه اومد هنوز mp3 رو گوشي نديده بوديم)
    آنتن دهي بالا (تا حدي كه فروشنده هاي علاالدين!! ميگفتند سوني اريكسون بخاطر اين آنتن دهي براي مغز انسان مضره!!!!)
    اصلا بابا برين نوكيا بخرين سه حالت دارين :
    يا پشيمون ميشين و سوني اريكسون ميخرين!!
    يا پشيمون ميشين و ميگين - نه بابا نوكيا بهتره - و صداتون در نمي آد!!!
    و يا اصلا امكانات سوني اريكسون رو چون نميدونيد چيه با چشم بسته ميگين بازم نوكيا بهتره

10. Top | #50

درجه : توقیف شده
    شماره كاربري : 29132
    جزئيات بيشتر

گوشي هاي نوكيا آشغال هستند

صفحه 5 از 9 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع