× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 81

آرشیو

1. Top | #71

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 29587
    جزئيات بيشتر

من یه نظری دارم و اونم اینه که w900 یک گوشی جاوای معمولی نیست.بلکه یک گوشی جاوای فوق العاده هست. مازی جان توضیحاتش رو دادن و من فکر میکنم قیمتی که الان این گوشی داره اتفاقا خیلی هم ارزون هست با توجه به امکانتش.
    !i'm back

2. Top | #72

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 31509
    جزئيات بيشتر

یک سوال دارم ... چی شد که کمپانی سونی با کمپانی اریکسون یکی شدن ؟؟؟ این جوری سود فروش که نصف میشه ؟؟؟ نمیخوام بگم سونی اریکسون بده . ولی خداییش من از خیلی از سری هاش راضی نبودم . نوکیا رو ترجیه میدم.

3. Top | #73

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 36986
    جزئيات بيشتر

تو بخش سوني چيزاي عجيب فراوونه جديدا يه خاصيت جديد هم دوستداران سوني به اون اضافه کردن آنتن دهی بهتر این دیگه آخرشه :huh: :biiggrin: فردا هم حتما محکمتر بودن !!!!

4. Top | #74

شماره كاربري : 36986
    جزئيات بيشتر

من تو گوشي سوني 990 رو خيلي خوشم امده تو ليست خريد بعدي هست اين سريهاي موجود سوني همگي ناقص هستند 910 دوربين ضعيف داره وگرنه خريده بودمش سري w و k هم كه java هستن به درد نميخورن با اون قيمتي كه دارن (ارزش سيمبين رو سر جلسه امتحان زبان واستفاده از ديكشنري يا تو خونه دانشجويي و استفاده از بازيهاي قوي سيمبين ميشه فهميد) در ضمن اگه نوكيا گوشي مثل 990 سوني داد اگه 150 تومن هم گرونتر بود بازم بيشتر ميارزه همونطور كه يه بنز همرده پژو خيلي بيشتر ميارزه

5. Top | #75

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 30640
    جزئيات بيشتر

من يه گوشي w810i دارم كه با اون به مشكل بر خوردم. من با بلوتوث نميتونم هيچي بفرستم يا بگيرم و همچنين وقتي عكس ميگيرم ذخيره نميكنه . لطفا راهنمايي كنيد مشكله گوشيم چيه و بايد چيكار كنم.

با تشكر

6. Top | #76

شماره كاربري : 54291
    جزئيات بيشتر

نوكيا مفت نميارزه من قديم 3230 داشتم الان w800 دارم نتيجه گرفتم نوكيا (اشغاله)

7. Top | #77

شماره كاربري : 52140
    نام : حسين
    جزئيات بيشتر

شاهد از غيب

نقل قول نوشته اصلی توسط armiin
    یک سوال دارم ... چی شد که کمپانی سونی با کمپانی اریکسون یکی شدن ؟؟؟ این جوری سود فروش که نصف میشه ؟؟؟ نمیخوام بگم سونی اریکسون بده . ولی خداییش من از خیلی از سری هاش راضی نبودم . نوکیا رو ترجیه میدم.
    همون بهتر که این دوستمون نوکیا رو "ترجیه" میده اصولا کسی که بجای "ترجیح" دادن میره "ترجیه" میده بهتره از نوکیا استفاده کنه نه سونی اریکسون!
    نوکیا واقعا برند مناسبی برای بیسوادهای نهضت سواد آموزیه!!

8. Top | #78

شماره كاربري : 50133
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط armiin
    شما چجوری حساب کردی دیدی نصف میشه !؟
    سونی اگه با منطق شما فکر میکرد الان اندازه صاایران هم نمیشد

9. Top | #79

درجه : توقیف شده
    بخش : Android OS
    شماره كاربري : 53275
    نام : The Unforgiven
    جزئيات بيشتر

با سلام
    بزرگ ترین اشتباه شما اینه که برند بازین. شما باید دو گوشی هم رده تو هر دو برند Se و Nokia رو با هم مقایسه کنید نه اینکه جمع ببندید بگید Se بده یا Nokia .
    موفق باشید

10. Top | #80

درجه : توقیف شده
    بخش : Android OS
    شماره كاربري : 53275
    نام : The Unforgiven
    جزئيات بيشتر

در مورد دوستمون هم که W900 رو با I-mate K-jam مقایسه کرده بود باید عرض کنم که من فقط حاظرم W900 رو با I-mate Jasjar عوض کنم.(البته این نظر شخصی منه)

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع