سلام دوستان قصد دارم یک بازی جدید فکری وجذاب رو معرفی کنم البته مال خودم نیست و از یک وب سایت اندرویدی کپیش کردم و در اخر منبع و لینک دانلودش رو قرار میدم.

خانه داوینچی نام سری جدید بازی از استودیو بازی سازی Blue Brain Games s.r.o در سبک پازل و فکری است که دقایقی پیش به طور رسمی منتشر شد.در بازی The House of Da Vinci استاد شما یعنی "داوینچی" گم شده است و شما در خانه ای ترسناک و عجیب باید به دنبال او بگردید.جایی که پر از دست اندوخته های داوینچی مثل اختراعات و پازل های و مکانیزم ها وجود دارند استادتان را پیدا کنید! برای اینکار شما باید از تمام سلول های فکری و مغز خود استفاده کرده و لحظه ای صبر نکنید این بازی زیبا در اولین دقایق انتشار بیش از 5000 فروش در گوگل پلی به ثبت رساند و همه ی خریداران به ان امتیاز کامل دادند به طوری که الان بازی خانه داوینچی دارای امتیاز 4.8 از 5 است.

دانلود The House of Da Vinci 1.0.2 - بازی خانه داوینچی اندروید

این بازی توسط وب سایت دانلودی ها به قیمت 4.8 دلار از گوگل پلی خریداری شده و در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد و میتوانید ان ا به طور مستقیم و نهایت سرعت از سرور های ما دریافت نمایید و لذت ببرید

دوستان به این چند نکته توجه نمایید : 1 - بازی توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا شده است 2 - بازی افلاین است پس در این مورد سوال نفرمایید 3 - قبل از نصب اگر نحوه اجرای بازی های دیتا دار را بلد نیستید اموزش بازی را بخوانید

نحوه نصب و اجرای بازی:

ابتدا فایل نصبی را از دانلودی ها دریافت و نصب نمایید
فایل دیتا بازی را دانلود کنید و با استفاده از یک نرم افزار استخراج گر از حالت فشرده خارج نمایید
فایل های استخراج شده را در حافظه داخلی و مسیر android/obb قرار دهید
بازی را اجرا کنید و لذت ببرید

نکته تکمیلی : اگر علاه مند به ماجرا جویی و کشف اسرار هستید پیشنهاد ما به شما The House of Da Vinci (بازی خانه داوینچی) است

منبع : وب سایت دانلودی ها
لینک دانلود بازی