• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 262656
      نام : TR4NC3
      سپاس ها : 364
      سپاس از شما 804 بار در 89 پست
      جزئيات بيشتر

Quest با شرایط فعلی گوشی بخرم یا نه ؟

با سلام من واقعیتش اصلا قصد خرید یا تعویض گوشی نداشتم تا اینکه اردیبهشت ماه دقیقا قبل از اینکه قیمت گوشیها بره بالا گوشی S7 edge م رو دزدیدن و منم بزرگترین اشتباهی که کردم این بود همون موقع اقدام به خرید گوشی نکردم و تا من خواستم گوشی بگیرم قیمت ها رفتن بالا و من هرچی صبر کردم قیمت ها بیاد پایین برعکس روز به روز داره بیشتر میشه ( گول اخبار کاذب که مسئولین محترم یبار میگن دلار 4200 به گوشی تعلق میگیره و قیمتها میاد پایین و گوشیهای توقیفی وارد بازار میشند و ... خوردم ).
      الان میدونم هیچکس خبر نداره فردا تو این مملکت چی ممکنه پیش بیاد اما من خیلی به یه گوشی نیاز دارم و وضعیت مالی مطلوبی هم ندارم و با کلی مشکل تونستم 2میلیون تومان برای خرید گوشی پس انداز کنم که از بس صبر کردم الان میان رده ها هم از مرز 2ونیم گذشتن قیمتشون ..!!!
      بنظرتون چیکار کنم ؟ گوشی بگیرم یا نه ؟ اصلا قیمت ها امیدی هست پایین بیاد ؟ اگه نه که بازار کی ثابت میشه که ما حداقل تکلیف خودمون رو بدونیم ؟

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : مدير بخش
      بخش : مشاوره خرید گوشی و تبلت
      شماره كاربري : 645511
      نام : HRSJAMEI
      سپاس ها : 482
      سپاس از شما 3,252 بار در 1,818 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid King
      با سلام من واقعیتش اصلا قصد خرید یا تعویض گوشی نداشتم تا اینکه اردیبهشت ماه دقیقا قبل از اینکه قیمت گوشیها بره بالا گوشی S7 edge م رو دزدیدن و منم بزرگترین اشتباهی که کردم این بود همون موقع اقدام به خرید گوشی نکردم و تا من خواستم گوشی بگیرم قیمت ها رفتن بالا و من هرچی صبر کردم قیمت ها بیاد پایین برعکس روز به روز داره بیشتر میشه ( گول اخبار کاذب که مسئولین محترم یبار میگن دلار 4200 به گوشی تعلق میگیره و قیمتها میاد پایین و گوشیهای توقیفی وارد بازار میشند و ... خوردم ).
      الان میدونم هیچکس خبر نداره فردا تو این مملکت چی ممکنه پیش بیاد اما من خیلی به یه گوشی نیاز دارم و وضعیت مالی مطلوبی هم ندارم و با کلی مشکل تونستم 2میلیون تومان برای خرید گوشی پس انداز کنم که از بس صبر کردم الان میان رده ها هم از مرز 2ونیم گذشتن قیمتشون ..!!!
      بنظرتون چیکار کنم ؟ گوشی بگیرم یا نه ؟ اصلا قیمت ها امیدی هست پایین بیاد ؟ اگه نه که بازار کی ثابت میشه که ما حداقل تکلیف خودمون رو بدونیم ؟
      سلام
      بازار خرابه بخاطر اینکه وارد کنندگان مجاز ی که با ارز ۴۲۰۰ وارد کردند با قیمت روز می فروشند و صدای وزیر ارتباطات و اطلاعات را در آ‌وردند
      گوشی پایین میاد ولی طول میکشه قیمت دست نمایندگی هاست
      زمان معلوم نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع