• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• راهنمایی خرید +Samsung Galaxy S9

راهنمایی خرید +Samsung Galaxy S9 راهنمایی خرید +Samsung Galaxy S9
    صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 11 به 12 از 12

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1
      راهنمایی خرید +Samsung Galaxy S9

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 822248
      سپاس ها : 5
      سپاس از شما 7 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

14 راهنمایی خرید +Samsung Galaxy S9

+Samsung Galaxy S9

سلام خدمت همه دوستان دوستان من میخوام +Samsung Galaxy S9 بخرم یکی از دوستام در چین هست میخوام بگم برام بگیره بفرسته اونجا قیمت مناسب تر هست
      من در حال حاظر گوشی اس 4 مدل 9505 دارم گوشی اس 4 که من دارم 9505 مدل LTE
      مدل 9500 LTE نیست منظورم این که فرق دارن باهم هردو گوشی اس 4 هستن اما فرق دارن باهم متوجه منظورم امید وارم شده باشید
      حالا گوشی +s9 میخوام بخرم ببینید این مدل ها رو داره ببینید

مشخصات فنی گوشی +Samsung Galaxy S9

کدام مدل این گوشی رو بخرم از بقیه بهتر هست و دلیلشم بهم بگین ممنون میشم تشکر 6 تا مدل هست تو عکس ببینید کدام یکی از این ها بهتر از بقیه هستن و چرا تشکر

2. Top | #11

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 822248
      سپاس ها : 5
      سپاس از شما 7 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط C0D3R

1 - اگر گوشی لاک باشه در مقابلش میزنه sim locked اما در کل گوشی هایی که لاگ فروخته میشن آنلاک هم دارن و قیمتشون کمی بالاتر هست. اینمورد رو در زمان خرید از فروشگاهی که قصد خرید دارید باید بپرسید

2 - گوشی رو میشه بصورت دستی آنلاک کرد اما برای اینکه مشکلی برای relock شدن نداشته باشین بهتر هست از همون گام نخست گوشی آنلاک خریداری کنید

3 - در خصوص کارکرد با اپراتورها مشکلی نیست بعنوان مثال این گوشی جدیدترین تکنولوژی شبکه رو پشتیبانی میکنه حالا اگر مثلا اپراتورهای ما اون نسل جدید رو راه اندازی نکرده باشن از یک نسل پایین ترش که پشتیبانی میکنه سرویس میگیرید در کل مشکلی نیست

4 - روبروی قسمت network گزینه expand رو بزنید مشخصات زیر باز میشه

Network
      2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
      3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
      4G bands LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 14(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 29(700), 30(2300), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500), 46, 66(1700/2100), 71(600)
      Speed HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (6CA) Cat18 1200/200 Mbps
      GPRS Yes
      EDGE Yes
      داداش تشکر ممنون میشم 3.4 تا سوال پایانی من رو جواب بدی بالا در مورد رام 3.4 تا پست گزاشتم ممنون میشم جدا جدا جواب بدین من اطلاعاتم کامل بشه در این مورد

3. کسب و کار

4. Top | #12

درجه : مدير كل انجمن ها
      شماره كاربري : 29214
      نام : محمد
      سپاس ها : 14,184
      سپاس از شما 52,517 بار در 6,485 پست
      جزئيات بيشتر

سلام
      دوست عزیز بدلیل مشغله کاری زیاد فرصتی برای جزئیات و تعریف و مقایسه هریک از رامها ندارم اما بطور کلی در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان بدنبال آپدیت اول یا دوم از این کشور و اون کشور نباشید چون اصلا اهمیتی برای ما نداره که امریکا آپدیت زودتر ارائه کرده و مثلا patch امنیتی داده بیرون، همونطور که در پست پیش عنوان کردم بسته به شرایط شبکه مخابرات هر کشور این رامها با تغییراتی در مودم و بعضا کرنل ارائه میشن. مثلا در امریکا که خرید های الکترونیک و مبادلات بانکی و ... تماما مکانیزه و تحت شبکه هست قطعا مودم رام باید مطابق با سیستم های مخابراتی اون کشور بدون کمترین باگ کار کنه و اگر گفته میشه patch امنیتی براش اومده قطعا برای همین موارد هست حالا برای کشورهایی که چنین بستری در شبکه ندارن کلا این مودم بود و نبودش تاثیری نداره و قطعا برای کشوری مثل ایران ، امارات ، عراق و ... به این شکل رام آپدیت نمیشه مگر مشکلی در بیس رام وجود داشته باشه که در کل کشورها در یک ورژن واحد ارتقا پیدا میکنن اونهم با تغییراتی در مودم.

اینکه اشاره کردین نام نوشته شده داخل پرانتز در مقابل اسم رام چی هست، باید بهش توجه داشته باشید که این رام ها مخصوص اپراتور همون کشور برای گوشی های لاک شده اون کشور هست و نصبش بر روی گوشی ما میتونه باعث بریک شدن گوشی بشه بنابراین این نوع رامها رو هیچوقت دانلود و نصب نکنید.

برای اینکه با اصطلاحات بیشتر آشنا بشید تاپیک زیر مطالعه کنید :

تمامي اصطلاحات و واژه هاي مورد استفاده در آندرويد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2092

نگاه من

United Kingdom
      Build Date 26.07.2018
      Changelist 14049503

Android security patch level: 01.06.2018

پچ امنیتی

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________

جالا اولین رام سایت و بروز ترین تاریخ

Morocco
      BUILD DATE: 03.09.2018
      CHANGELIST: 14049503

Android security patch level: 01.09.2018
      پچ امنیتی

__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________________
      این دوتا رام از 2تا کشور مختلف هردو CHANGELIST یک سانی دارن (تغیرات) یک سان هستن فقط تاریخ بروز رسانی ها فرق میکنه که میگیم کشور united kingdom در تاریح بروز رسانی جلوتر بوده درسته؟؟ چون کشورunited kingdom در تاریخ 26.07.2018 ابدیت رو منتشر کرده و بروز ترین رام که در سایت با تاریخ 03.09.2018 هست و Changelist هایی یک سانی دارن به نظر میرسه کشورunited kingdom که تاریخ رامش حدودن 2ماه عقب تر از رام مراکش هست اما بروز تر هست چون تغیرات که الان رام مراکش در Changelist امده
      رام کشورunited kingdom دوماه قبل دریافت کرده درسته؟
      Android security patch level ایا مهم هست؟ در مورد بروز بودن؟؟ از یکی شنیدم میگفت فقط به Android security patch level دقت کن اگر بروز تر از همه بود اون رام بزن اما من قبول ندارم در مورد Android security patch level کمی توضیح میدی در مورد نصب رام که چه احمیتی داره در انتخواب رام؟؟

سوال بعدی یگ نگاهی به این عکس بنداز؟

کشورunited kingdom را این بار با حروف H3G تو عکس تگاه کن کشور New Zealand را با 2تا جروف جدا گنه مشخص میکنه NZC و TNZ ممنون میشم کمی توضیح بدین این حروف هایی 3 کلمه ای چی هستن چرا برای کشور ها مثلا یک کشور 3/4 تا هست حروف های (سه کلمه ای ) فرق داره مثل کشور New Zealand کشور united kingdom که به حروفbtu هست چرا پس H3G شد؟ کمی در این مورد توضیح میدی متوجه بشم

__________________________________________________ __________________________________________________ __________
      سوال پایانی

Version یا همان (PDA) تو عکس نگاه کنید ببینید مال چند تا کشور مختلف همه PDA شون یکی هست مگه نباید فرق داشته باشه تو خیلی از سایت ها دیدم 10/15 تا کشور همه مثل تو عکس PDA یکی هست فقط CSC ها قرق میکنه کمی توضیح در این مورد میدین بهم که چرا همشون یکی هستن ممنون میشم

داداش تیکر میکنم از راهنمایی هایی که به من میکنید همین که وقت میزارید راهنمایی میکنید من رو اطلاعات من بالا بره سپاس گزارم ممنون میشم 3/4 تا سوال با عکس پرسیدم کامل توضیح بدین من از سردرگمی دز بیام تشکر

5. كاربران زير از شما C0D3R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع