• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 822248
      سپاس ها : 5
      سپاس از شما 7 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

14 راهنمایی خرید +Samsung Galaxy S9

+Samsung Galaxy S9

سلام خدمت همه دوستان دوستان من میخوام +Samsung Galaxy S9 بخرم یکی از دوستام در چین هست میخوام بگم برام بگیره بفرسته اونجا قیمت مناسب تر هست
      من در حال حاظر گوشی اس 4 مدل 9505 دارم گوشی اس 4 که من دارم 9505 مدل LTE
      مدل 9500 LTE نیست منظورم این که فرق دارن باهم هردو گوشی اس 4 هستن اما فرق دارن باهم متوجه منظورم امید وارم شده باشید
      حالا گوشی +s9 میخوام بخرم ببینید این مدل ها رو داره ببینید

مشخصات فنی گوشی +Samsung Galaxy S9

کدام مدل این گوشی رو بخرم از بقیه بهتر هست و دلیلشم بهم بگین ممنون میشم تشکر 6 تا مدل هست تو عکس ببینید کدام یکی از این ها بهتر از بقیه هستن و چرا تشکر

2. کسب و کار

3. Top | #2

جزئيات بيشتر

4. Top | #3

درجه : مدير كل انجمن ها
      شماره كاربري : 29214
      نام : محمد
      سپاس ها : 14,184
      سپاس از شما 52,516 بار در 6,485 پست
      جزئيات بيشتر

سلام @mehdi2092
      دوست عزیز مدل های مختلف این گوشی مربوط به کشورهای مختلف هست با تغییری جزئی در سخت افزار، بعنوان مثال G965F نسخه جهانی و استاندارد تک سیم هست که چیپ Exynos 9810 Octa داره و گرافیکش هم از چیپ Mali بهره میبره و در کل فاقد رادیو هست اما مدل G965F/DS نسخه جهانی دو سیم کارت هست که همون چیپ Exynos 9810 Octa داره و گرافیکش هم دقیقا همون Mali هست و البته این مدل هم فاقد رادیو هست.
      هر دو مدل سخت افزار مشابه دارند اما در تعداد سیمکارت متفاوت میباشند. همانطور که میدانید چیپ های اکسینوس و مالی از پر قدرت ترین های این صنعت می باشند که با توجه به توضیحات سامسونگ از نسل جدیدشون در این گوشی بکار بردن
      اما در کنار این مدل ها مدل ها مربوط به چین و امریکا هم هست که نسخه امریکایی مدل G965U هست. این مدل تک سیم هست اما از چیپ Snapdragon 845 بهره میبره و گرافیکش Adreno 630 هست ضمن اینکه این مدل دارای رادیو هست یعنی چیپ سخت افزاری موردنیاز در این مدل وجود داره.
      سی پی یو و گرافیک این مدل امریکایی هم در نوع خودش قدرتمند هست اما نظر شخصی نمیشه داد که کدوم مورد از این دو نوع بهتر هست بدلیل اینکه هر 2 تکنولوژی منحصر و قدرتمند خودشون رو دارند.
      جدول زیر مربوط به مشخصات این دو نوع چیپست هست :

مشخصات تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۱۰ در برابر رقبا
      مشخصات / تراشه اکسینوس ۹۸۱۰ اسنپدراگون ۸۴۵ اکسینوس ۸۸۹۵
      سی‌پی‌یو ۴ هسته‌ی اکسینوس M3 با فرکانس ۲.۹ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی Cortex A55 با فرکانس ۱.۹ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی Kryo 385 با فرکانس ۲.۸ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی پردازشی Kryo 385 با فرکانس ۱.۸ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی اکسینوس M2 با فرکانس ۲.۳۱۴ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی پردازشی Cortex-A53 با فرکانس ۱.۶۹ گیگاهرتز
      جی‌پی‌یو Mali G72 MP18
      ۵۷۲ مگاهرتز
      Adreno 630 Mali G71 MP20
      ۵۴۶ مگاهرتز
      کنترلر حافظه LPDDR4X LPDDR4X LPDDR4X
      حافظه‌ی ذخیره‌سازی UFS 2.1, SD 3.0 eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
      مودم Down: LTE Cat18
      Up: LTE Cat18
      Down: LTE Cat18
      Up: LTE Cat13
      Down: LTE Cat16
      ISP ۲۴ مگاپیکسل تکی
      ۱۷ مگاپیکسل دوگانه
      ۳۲ مگاپیکسل تکی
      ۱۶ مگاپیکسل دوگانه
      دوربین عقب: ۲۸ مگاپیکسل
      دوربین جلو: ۲۸ مگاپیکسل
      فرایند تولید ۱۰ نانومتری FinFET نسل دوم ۱۰ نانومتری FinFET نسل دوم ۱۰ نانومتری FinFET

در خصوص مقایسه کامل تر هم میتونین لینک زیر رو ببینید :

Compare Samsung Galaxy S9+ vs. Samsung Galaxy S9+ vs. Samsung Galaxy S9+ - GSMArena.com

بسته به سلیقه میتونین بین مدل های نامبرده انتخاب کنین
      من اگر در مقام انتخاب باشم خودم مدل امریکایی G965U انتخاب میکنم

5. 2 كاربر زير از شما C0D3R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط C0D3R
      سلام @mehdi2092
      دوست عزیز مدل های مختلف این گوشی مربوط به کشورهای مختلف هست با تغییری جزئی در سخت افزار، بعنوان مثال G965F نسخه جهانی و استاندارد تک سیم هست که چیپ Exynos 9810 Octa داره و گرافیکش هم از چیپ Mali بهره میبره و در کل فاقد رادیو هست اما مدل G965F/DS نسخه جهانی دو سیم کارت هست که همون چیپ Exynos 9810 Octa داره و گرافیکش هم دقیقا همون Mali هست و البته این مدل هم فاقد رادیو هست.
      هر دو مدل سخت افزار مشابه دارند اما در تعداد سیمکارت متفاوت میباشند. همانطور که میدانید چیپ های اکسینوس و مالی از پر قدرت ترین های این صنعت می باشند که با توجه به توضیحات سامسونگ از نسل جدیدشون در این گوشی بکار بردن
      اما در کنار این مدل ها مدل ها مربوط به چین و امریکا هم هست که نسخه امریکایی مدل G965U هست. این مدل تک سیم هست اما از چیپ Snapdragon 845 بهره میبره و گرافیکش Adreno 630 هست ضمن اینکه این مدل دارای رادیو هست یعنی چیپ سخت افزاری موردنیاز در این مدل وجود داره.
      سی پی یو و گرافیک این مدل امریکایی هم در نوع خودش قدرتمند هست اما نظر شخصی نمیشه داد که کدوم مورد از این دو نوع بهتر هست بدلیل اینکه هر 2 تکنولوژی منحصر و قدرتمند خودشون رو دارند.
      جدول زیر مربوط به مشخصات این دو نوع چیپست هست :

مشخصات تراشه‌ی اکسینوس ۹۸۱۰ در برابر رقبا
      مشخصات / تراشه اکسینوس ۹۸۱۰ اسنپدراگون ۸۴۵ اکسینوس ۸۸۹۵
      سی‌پی‌یو ۴ هسته‌ی اکسینوس M3 با فرکانس ۲.۹ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی Cortex A55 با فرکانس ۱.۹ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی Kryo 385 با فرکانس ۲.۸ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی پردازشی Kryo 385 با فرکانس ۱.۸ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی اکسینوس M2 با فرکانس ۲.۳۱۴ گیگاهرتز
      ۴ هسته‌ی پردازشی Cortex-A53 با فرکانس ۱.۶۹ گیگاهرتز
      جی‌پی‌یو Mali G72 MP18
      ۵۷۲ مگاهرتز
      Adreno 630 Mali G71 MP20
      ۵۴۶ مگاهرتز
      کنترلر حافظه LPDDR4X LPDDR4X LPDDR4X
      حافظه‌ی ذخیره‌سازی UFS 2.1, SD 3.0 eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
      مودم Down: LTE Cat18
      Up: LTE Cat18
      Down: LTE Cat18
      Down: LTE Cat16
      ISP ۲۴ مگاپیکسل تکی
      ۱۷ مگاپیکسل دوگانه
      ۳۲ مگاپیکسل تکی
      ۱۶ مگاپیکسل دوگانه
      دوربین عقب: ۲۸ مگاپیکسل
      دوربین جلو: ۲۸ مگاپیکسل
      فرایند تولید ۱۰ نانومتری FinFET نسل دوم ۱۰ نانومتری FinFET نسل دوم ۱۰ نانومتری FinFET

در خصوص مقایسه کامل تر هم میتونین لینک زیر رو ببینید :

Compare Samsung Galaxy S9+ vs. Samsung Galaxy S9+ vs. Samsung Galaxy S9+ - GSMArena.com

بسته به سلیقه میتونین بین مدل های نامبرده انتخاب کنین
      من اگر در مقام انتخاب باشم خودم مدل امریکایی G965U انتخاب میکنم

داداش گلم یک دنیا متشکرم دیک دنیا ممنونم چرا که وقت گزاشتی من رو راهنمایی کردی تشکر میکنم ازت داداش ببخشید یک نگاهی به این مطالب بنداز

این لینک رو نگاه یکی از دوستان گل این رو برام فرستاده
      Samsung Galaxy S9+ - Full phone specifications
      کاری به مدل های 2 سیم کارته یعنی مدل هایG9650 G965F/DS
      SIM Dual SIM Nano-SIM, dual stand-by

G9650 For China and Latin America
      برای چین و آمریکای لاتین

G965F/DS For Europe; Global market
      برای اروپا؛ بازار جهانی

این دو مدل دو سیم کارته هستن که اصلا مد نظر من دو سیم کارته نیست فقط تک سیم کارت

3مدل دیگه مونده این مدل ها رو ببینیم باهم

G965F

G965F For Europe; Global market
      برای اروپا؛ بازار جهانی
      Nano-SIM

Chipset Exynos 9810 Octa

Internal 64 GB, 6 GB RAM

مدل
      G965U
      For USAبرای ایالات متحده آمریکا
      Nano-SIM
      Chipset Qualcomm SDM845 Snapdragon 845
      Internal 64/128/256 GB, 6 GB RAM

مدل
      G965W
      For Canadaبرای کانادا

Nano-SIM
      Internal 64 GB, 6 GB RAM

من مد نظرم یکی از این 3 مدل هست البته پردازنده ها فرق داره
      Qualcomm SDM845 Snapdragon 845
      Exynos 9810 Octa
      نمیدونم کدام پردازنده بهتر هست کدام یکی مال سامسونگ هست و بهتر جواب میده ابدیت های جدید بیتشر برای کدام پردازنده میاد بین این 2 تا پردازنده موندم کدام بهتر است
      حافظه داخلی دستگاه
      G965F = 64 GB
      G965U = 64/128/256 GB
      G965W = 64 GB

بین این 3تا مدل گیر کردم هم از نظر پردازنده هم از نظر حافظه داخلی دستگاه نمیدونم میخوام یک خرید موفق داشته باشم ممنون میشم یک توضیح بدین هم اطلاعاتم بالا بره هم در خریدم شک نکنم تشکر گوشی که میخوام بخرم از ایران نمیخرم دوستم چین هست بگم برام بخره اما نمیدونم کدام مدل رو انتخواب کنم کدام پردازنده قوی تر هست مال خودم سامسونگ هست ابدیت های جدید رو زودتر دریافت میکنه کدام مدل گوشی بهتر هست از بین این 3تا گیج شدم 3تا که نه بین
      G965F
      G965U
      موندم
      سوال= از چند نفر پرسیدم بهم گفتن پردارزنده Exynos که زیر مجوعه خود سامسونگ هست بروز تر هست و ابدیت های اول (رام) برای این پردازنده میاد یعنی این پردازنده زودتر ابدیت ها میاد براش ایا درسته؟؟؟؟
      میاد از سخت افزاری گوشی زیاد سر در نمیارم اما با این اطلاعات ساده و راحتی که بهم دادی اطلاعات عمومیم بالا رفت تشکر میکنم ازت داداش راحت بهت بگم نظر شخصی خودتو بهم بگو کدام یکی بهتر هست به هرحال شما اطلاعاتون از من بیشتر هست تو این زمینه
      یک مدل رو بهم بگین که همون رو بخرم و دلیلشو یهم بگین که چرا اون مدل رو انتخواب کردی منم بدونم تشکر داداش گلم حتما دلیلشو بهم بگو مرسی
      همانطور که میدانید چیپ های اکسینوس و مالی از پر قدرت ترین های این صنعت می باشند که با توجه به توضیحات سامسونگ از نسل جدیدشون در این گوشی بکار بردن
      صحبت شما
      ممنون میشم دلیل انتخواب تون بهم بگن به چه دلیل این مدل رو انتخواب کردین

7. كاربران زير از شما mehdi2092 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #5

جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیز
      خواهش میکنم بزرگوار من کاری نکردم

در خصوص انتخاب یک نکته رو به اشتباه متوجه شدید، سامسونگ هیچوقت بخاطر نوع سخت افزار آپدیت نمیده بلکه برای تکامل سیستم عاملش اینکار میکنه و تا زمانی ادامه میده که از دید کارشناسانش مشکلی عمده در سیستم عامل (رام) وجود داشته باشه و صرف تجاری هم داشته باشه.

بعنوان مثال اگر مثلا برای رام کشور امریکا 3تا آپدیت میده و دیگه آپدیتی نمیده به این معنی هست که تمام مشکلات در نسخه آخر مرتفع شده و نیازی به ارائه آپدیت نبوده اما برعکس اگر مثلا رامی برای اروپا 5تا آپدیت میده یعنی مشکلات در زمینه کرنل ، مودم ، ui و .... به قدری بوده که نیاز به رفعش با ارائه آپدیت بوده، بنابراین این موضوع درست نیست که من گوشی انتخاب کنم که بدونم آپدیت براش زیاد میاد یا نه

مهم اینه که دارید یک گوشی کاملا بروز میخرین و قطعا هر کالای بروزی هم آپدیت هم پشتیبانی داره و صرفا باید عملکرد و کیفیت مدنظرتون باشه نه تعداد آپدیت ها

اینکه بین دو یا سه مدل مورد نظرتون کدوم رو بگیرین عرض کردم که سلیقه ای هست چون هر 2 چیپست واقعا قدرتمند هستن و تفاوتشون در دست برای یک کاربر معمولی به هیچ عنوان محسوس نیست و تنها با استفاده از برنامه های خاص اونهم در شرایط یکسان میشه مقایسه داشت که در نهایت خواهید دید تفاوتی پر رنگ بینشون آنچنان که برخی از همکاران مطرح میکنن نخواهد بود

من دلیل انتخابم از نوع امریکایی صرفا سفارش امریکا بودنش در کیفیت ساخت هست گرچه این موضوع هم آنچنان حائز اهمیت نیست تنها بدلیل تجربه شخصیم در بلند مدت در خصوص بوجود اومدن بعضی خطاهاا و ایرادات مشترک در برخی سری تولیدات بوده که مثلا در تولید سری دوم که در چین تولید شده در مقایسه با نسخه تولید در کره نسخه اول از کیفیت بالاتری برخوردار بوده،الان هم چون اکثرا made by china یا made by vietnam هستن اینه که ترجیح من برای خرید گوشی اصیل با کیفیت کره ای انتخاب نوع امریکایی هست (البته دلیل دیگرم وجود چیپ سخت افزاری رادیو داخلش هست که در نسخه های دیگه نداره اونهم بدلیل استفاده من از رادیو در برخی مواقع که ترجیح میدم گوشیم به نوعی مالتی مدیای کامل باشه)

به این کلیپ مقایسه دو چیپست اگزینوس و اسنپدراگون گلکسی اس 9 پلاس نگاه کنید :

ابتدا با دیدن بنچمارک پردازنده شاید شما هم فکر کردید که نسخه اگزینوس 9810 باید بهتر از نسخه اسنپدراگون 845 باشد اما در عمل شاهد عملکرد بهتر نسخه اسنپدراگون هستیم اما نه آنقدر زیاد! به هر حال این اختلاف هر چند زیادی نیست اما شاید بتوان گفت مثل تفاوت دو نسل گلکسی اس 8 و گلکسی اس 9 است. نسخه اگزینوس 9810 در برخی موارد سریع تر از اسنپدراگون 845 با حتی برابر آن بود اما موارد زیادی مشخصات نسخه اسنپدراگون بهتر، به خصوص در بازی ها.
      هر چند نمی توان برای این تفاوت کوچک به دنبال خرید نسخه خاصی از گلکسی اس 9+ بود اما به هر حال با وجود قدرت بیشتر چیپست اگزینوس 9810 شاید انتظار همه کاربران این بود که سرعت گلکسی اس 9+ اگزینوس بیشتر باشد. شاید دلیل را بتوان در بهینه نبودن برنامه و بازی ها با پردازش ویژه 4 هسته قوی و فرکانس متغیر هر هسته آن شاخه دانست اما به هر حال خروجی باید بهینه باشد!

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید و ازش لذت ببرید

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2092

داداش گلم یک دنیا متشکرم دیک دنیا ممنونم چرا که وقت گزاشتی من رو راهنمایی کردی تشکر میکنم ازت داداش ببخشید یک نگاهی به این مطالب بنداز

این لینک رو نگاه یکی از دوستان گل این رو برام فرستاده
      کاری به مدل های 2 سیم کارته یعنی مدل هایG9650 G965F/DS
      SIM Dual SIM Nano-SIM, dual stand-by

G9650 For China and Latin America
      برای چین و آمریکای لاتین

G965F/DS For Europe; Global market
      برای اروپا؛ بازار جهانی

این دو مدل دو سیم کارته هستن که اصلا مد نظر من دو سیم کارته نیست فقط تک سیم کارت

3مدل دیگه مونده این مدل ها رو ببینیم باهم

G965F

G965F For Europe; Global market
      برای اروپا؛ بازار جهانی
      Nano-SIM

Chipset Exynos 9810 Octa

Internal 64 GB, 6 GB RAM

مدل
      G965U
      For USAبرای ایالات متحده آمریکا
      Nano-SIM
      Internal 64/128/256 GB, 6 GB RAM

مدل
      G965W
      For Canadaبرای کانادا

Nano-SIM
      Internal 64 GB, 6 GB RAM

من مد نظرم یکی از این 3 مدل هست البته پردازنده ها فرق داره
      Qualcomm SDM845 Snapdragon 845
      Exynos 9810 Octa
      نمیدونم کدام پردازنده بهتر هست کدام یکی مال سامسونگ هست و بهتر جواب میده ابدیت های جدید بیتشر برای کدام پردازنده میاد بین این 2 تا پردازنده موندم کدام بهتر است
      حافظه داخلی دستگاه
      G965F = 64 GB
      G965U = 64/128/256 GB
      G965W = 64 GB

بین این 3تا مدل گیر کردم هم از نظر پردازنده هم از نظر حافظه داخلی دستگاه نمیدونم میخوام یک خرید موفق داشته باشم ممنون میشم یک توضیح بدین هم اطلاعاتم بالا بره هم در خریدم شک نکنم تشکر گوشی که میخوام بخرم از ایران نمیخرم دوستم چین هست بگم برام بخره اما نمیدونم کدام مدل رو انتخواب کنم کدام پردازنده قوی تر هست مال خودم سامسونگ هست ابدیت های جدید رو زودتر دریافت میکنه کدام مدل گوشی بهتر هست از بین این 3تا گیج شدم 3تا که نه بین
      G965F
      G965U
      موندم
      سوال= از چند نفر پرسیدم بهم گفتن پردارزنده Exynos که زیر مجوعه خود سامسونگ هست بروز تر هست و ابدیت های اول (رام) برای این پردازنده میاد یعنی این پردازنده زودتر ابدیت ها میاد براش ایا درسته؟؟؟؟
      میاد از سخت افزاری گوشی زیاد سر در نمیارم اما با این اطلاعات ساده و راحتی که بهم دادی اطلاعات عمومیم بالا رفت تشکر میکنم ازت داداش راحت بهت بگم نظر شخصی خودتو بهم بگو کدام یکی بهتر هست به هرحال شما اطلاعاتون از من بیشتر هست تو این زمینه
      یک مدل رو بهم بگین که همون رو بخرم و دلیلشو یهم بگین که چرا اون مدل رو انتخواب کردی منم بدونم تشکر داداش گلم حتما دلیلشو بهم بگو مرسی
      همانطور که میدانید چیپ های اکسینوس و مالی از پر قدرت ترین های این صنعت می باشند که با توجه به توضیحات سامسونگ از نسل جدیدشون در این گوشی بکار بردن
      صحبت شما
      ممنون میشم دلیل انتخواب تون بهم بگن به چه دلیل این مدل رو انتخواب کردین

9. 2 كاربر زير از شما C0D3R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط C0D3R
      سلام دوست عزیز
      خواهش میکنم بزرگوار من کاری نکردم

در خصوص انتخاب یک نکته رو به اشتباه متوجه شدید، سامسونگ هیچوقت بخاطر نوع سخت افزار آپدیت نمیده بلکه برای تکامل سیستم عاملش اینکار میکنه و تا زمانی ادامه میده که از دید کارشناسانش مشکلی عمده در سیستم عامل (رام) وجود داشته باشه و صرف تجاری هم داشته باشه.

بعنوان مثال اگر مثلا برای رام کشور امریکا 3تا آپدیت میده و دیگه آپدیتی نمیده به این معنی هست که تمام مشکلات در نسخه آخر مرتفع شده و نیازی به ارائه آپدیت نبوده اما برعکس اگر مثلا رامی برای اروپا 5تا آپدیت میده یعنی مشکلات در زمینه کرنل ، مودم ، ui و .... به قدری بوده که نیاز به رفعش با ارائه آپدیت بوده، بنابراین این موضوع درست نیست که من گوشی انتخاب کنم که بدونم آپدیت براش زیاد میاد یا نه

مهم اینه که دارید یک گوشی کاملا بروز میخرین و قطعا هر کالای بروزی هم آپدیت هم پشتیبانی داره و صرفا باید عملکرد و کیفیت مدنظرتون باشه نه تعداد آپدیت ها

اینکه بین دو یا سه مدل مورد نظرتون کدوم رو بگیرین عرض کردم که سلیقه ای هست چون هر 2 چیپست واقعا قدرتمند هستن و تفاوتشون در دست برای یک کاربر معمولی به هیچ عنوان محسوس نیست و تنها با استفاده از برنامه های خاص اونهم در شرایط یکسان میشه مقایسه داشت که در نهایت خواهید دید تفاوتی پر رنگ بینشون آنچنان که برخی از همکاران مطرح میکنن نخواهد بود

من دلیل انتخابم از نوع امریکایی صرفا سفارش امریکا بودنش در کیفیت ساخت هست گرچه این موضوع هم آنچنان حائز اهمیت نیست تنها بدلیل تجربه شخصیم در بلند مدت در خصوص بوجود اومدن بعضی خطاهاا و ایرادات مشترک در برخی سری تولیدات بوده که مثلا در تولید سری دوم که در چین تولید شده در مقایسه با نسخه تولید در کره نسخه اول از کیفیت بالاتری برخوردار بوده،الان هم چون اکثرا made by china یا made by vietnam هستن اینه که ترجیح من برای خرید گوشی اصیل با کیفیت کره ای انتخاب نوع امریکایی هست (البته دلیل دیگرم وجود چیپ سخت افزاری رادیو داخلش هست که در نسخه های دیگه نداره اونهم بدلیل استفاده من از رادیو در برخی مواقع که ترجیح میدم گوشیم به نوعی مالتی مدیای کامل باشه)

به این کلیپ مقایسه دو چیپست اگزینوس و اسنپدراگون گلکسی اس 9 پلاس نگاه کنید :

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید و ازش لذت ببرید
      داداش یک دنیا ممنون هستم ازتون فقط 3/4 تا سوال پایانی که اطلاعاتم در مورد رام این مدل گوشی بالا بره ممنون میشم تو 3تا پست جدا سوال هامو میپرسم که جدا جدا جواب بدین من کامل متوجه بشم تشکر دیک دنیا واقعا تشکر
      __________________________________________________ __________________
      مدل آنلاک شده G965U موجوده است؟؟
      داداش یک سرچ زدم در مورد مدل آنلاک اطلاعاتی به دستم اموردم سوال این که اگر گوشی لاک باشه فقط از اپراتور خواصی پشتی بانی میکنه درسته اگر گوشی لاک بود با برنامه ای چیزی میشه انلاک کردش؟؟ که رو همه سیم کارت ها انتن بده؟
      یکی از دوستانم از واتساپ بهم گفته (((ایرانسل و همراه اول از باندهای 3 و 7 برای 4G استفاده میکنند، و G965U هم این باندها رو ساپورت میکنه، پس نباید با اپراتورهای ما مشکلی داشته باشه. )))

تو این سایت هرچی گشتم متوجه نشدم کجاش مال باند و ساپورت این جرفی که دوست ما زده نشدم کجاش نوشته باند های 7/3 ساپورت میکنه؟؟ میشه بهم بگین

11. Top | #7

جزئيات بيشتر

راهنمایی و سوال در مورد انتخاب رام
      سلام یک تو ضیح دقیق میخوام ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد انتخاب رام مورد نظر
      سایت هایی که من میشناسم برای دانلود رام های جدید
      sammobile
      samsung-updates
      live.samsung-updates
      سوال های خودم رو تو عکس نشونتون میدم مدل مد نظر من این مدل هست ببینید
      SM-G965F
      این مدل رو انختواب کردم به صورت اتفاقی

سایت sammobile
      این علامت ها که اخر هر کشوری مینویسه به چه معنا هست یک توضیح کوچک تشکر تو پرانتر هست

سایت live.samsung-updates

Region مخفف کشور ها است درسته؟؟ با موس نگه میدارم کشور مورد نظر مینویسه ( ) چی هست تو پرانتز

سوال اخر در مورد ابدیت رام ها در 3 سایت مختلف با تاریخ های متخلف و جالب ببینید

این سایت samsung-updates
      تاریخ ایدیت ها
      03.09.2018
      07.09.2018
      یعنی جدیدترین ابدیت هاش

سایت live.samsung-updates

جدید ترین ابدیت هاش
      03.09.2018
      07.09.2018

حالا سایت سم موبایل

رای ابدیت کردن یک رام رسمی و قابل اعتماد به کدام سایت میشه اعتماد کرد تاریخ ابدیت های سم موبایل خیلی جلو تر از اون 2تا سایت هست؟؟ برای دانلود رام به کدام سایت میشه اعتماد داشت یک رام خوب بگیریم؟
      لینک های رام ها 3تا سایت
      Firmware download for Galaxy S9+ SM-G965F

Firmware archive | Samsung Updates

Samsung Updates Latest Firmware - LIVE!

از کدام یکی سایت ها رام های خودم رو بگیرم بهتر و بروز تر و بدون مشکل هست؟

12. Top | #8

جزئيات بيشتر

BTU [ United Kingdom ]
      هست درسته؟؟ یک سوال عمومی به نظر شما بهترین رام ها بروز ترین رام ها که ابدیت های خوبی میدین و کمترین باگ رو دارن مال کدام کشور ها هست میشه بهم بگین کدام کشور ها رام های خوبی دارن از نظر باگ کدام کشور ها هستن که یاداشت کنم تشکر
      رام کشور هایی که یا مخابرات ما مشکلی نداشته باشن ممنون میشم اون کشور هایی که بهترین بروز ترین رام ها رو میدن بهم بگین تشکر

کشور انگلستان ببینید
      BTU United Kingdom (EE)
      EVR United Kingdom (H3G)
      H3G United Kingdom (O2)
      O2U United Kingdom (Orange)
      ORA United Kingdom (T-Mobile)
      TMU United Kingdom (Vodafone)
      یک چند تا هستن سوال این علام های تو پرانتر چی هستن؟ برای اپراتور خواصی هستن؟؟

ببینید چند تا انگلستان داریم این حروف ها تو پرانتر برای چی هست؟ هر کسوری 3/4 تا هست تو پرانتر فرق میکنه میشه توضیح بدین
      بهم گفتین BTU انگلستان اما انگلستان
      EE
      H3G
      O2

فرق BTU با بقیه چی هست میشه توضیج بدین

13. Top | #9

جزئيات بيشتر

نگاه من

United Kingdom
      Build Date 26.07.2018
      Changelist 14049503

Android security patch level: 01.06.2018

پچ امنیتی

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________

جالا اولین رام سایت و بروز ترین تاریخ

Morocco
      BUILD DATE: 03.09.2018
      CHANGELIST: 14049503

Android security patch level: 01.09.2018
      پچ امنیتی

__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________________
      این دوتا رام از 2تا کشور مختلف هردو CHANGELIST یک سانی دارن (تغیرات) یک سان هستن فقط تاریخ بروز رسانی ها فرق میکنه که میگیم کشور united kingdom در تاریح بروز رسانی جلوتر بوده درسته؟؟ چون کشورunited kingdom در تاریخ 26.07.2018 ابدیت رو منتشر کرده و بروز ترین رام که در سایت با تاریخ 03.09.2018 هست و Changelist هایی یک سانی دارن به نظر میرسه کشورunited kingdom که تاریخ رامش حدودن 2ماه عقب تر از رام مراکش هست اما بروز تر هست چون تغیرات که الان رام مراکش در Changelist امده
      رام کشورunited kingdom دوماه قبل دریافت کرده درسته؟
      Android security patch level ایا مهم هست؟ در مورد بروز بودن؟؟ از یکی شنیدم میگفت فقط به Android security patch level دقت کن اگر بروز تر از همه بود اون رام بزن اما من قبول ندارم در مورد Android security patch level کمی توضیح میدی در مورد نصب رام که چه احمیتی داره در انتخواب رام؟؟

سوال بعدی یگ نگاهی به این عکس بنداز؟

کشورunited kingdom را این بار با حروف H3G تو عکس تگاه کن کشور New Zealand را با 2تا جروف جدا گنه مشخص میکنه NZC و TNZ ممنون میشم کمی توضیح بدین این حروف هایی 3 کلمه ای چی هستن چرا برای کشور ها مثلا یک کشور 3/4 تا هست حروف های (سه کلمه ای ) فرق داره مثل کشور New Zealand کشور united kingdom که به حروفbtu هست چرا پس H3G شد؟ کمی در این مورد توضیح میدی متوجه بشم

__________________________________________________ __________________________________________________ __________
      سوال پایانی

Version یا همان (PDA) تو عکس نگاه کنید ببینید مال چند تا کشور مختلف همه PDA شون یکی هست مگه نباید فرق داشته باشه تو خیلی از سایت ها دیدم 10/15 تا کشور همه مثل تو عکس PDA یکی هست فقط CSC ها قرق میکنه کمی توضیح در این مورد میدین بهم که چرا همشون یکی هستن ممنون میشم

داداش تیکر میکنم از راهنمایی هایی که به من میکنید همین که وقت میزارید راهنمایی میکنید من رو اطلاعات من بالا بره سپاس گزارم ممنون میشم 3/4 تا سوال با عکس پرسیدم کامل توضیح بدین من از سردرگمی دز بیام تشکر

14. Top | #10

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2092
      داداش یک دنیا ممنون هستم ازتون فقط 3/4 تا سوال پایانی که اطلاعاتم در مورد رام این مدل گوشی بالا بره ممنون میشم تو 3تا پست جدا سوال هامو میپرسم که جدا جدا جواب بدین من کامل متوجه بشم تشکر دیک دنیا واقعا تشکر
      __________________________________________________ __________________
      مدل آنلاک شده G965U موجوده است؟؟
      داداش یک سرچ زدم در مورد مدل آنلاک اطلاعاتی به دستم اموردم سوال این که اگر گوشی لاک باشه فقط از اپراتور خواصی پشتی بانی میکنه درسته اگر گوشی لاک بود با برنامه ای چیزی میشه انلاک کردش؟؟ که رو همه سیم کارت ها انتن بده؟
      یکی از دوستانم از واتساپ بهم گفته (((ایرانسل و همراه اول از باندهای 3 و 7 برای 4G استفاده میکنند، و G965U هم این باندها رو ساپورت میکنه، پس نباید با اپراتورهای ما مشکلی داشته باشه. )))

تو این سایت هرچی گشتم متوجه نشدم کجاش مال باند و ساپورت این جرفی که دوست ما زده نشدم کجاش نوشته باند های 7/3 ساپورت میکنه؟؟ میشه بهم بگین

1 - اگر گوشی لاک باشه در مقابلش میزنه sim locked اما در کل گوشی هایی که لاگ فروخته میشن آنلاک هم دارن و قیمتشون کمی بالاتر هست. اینمورد رو در زمان خرید از فروشگاهی که قصد خرید دارید باید بپرسید

2 - گوشی رو میشه بصورت دستی آنلاک کرد اما برای اینکه مشکلی برای relock شدن نداشته باشین بهتر هست از همون گام نخست گوشی آنلاک خریداری کنید

3 - در خصوص کارکرد با اپراتورها مشکلی نیست بعنوان مثال این گوشی جدیدترین تکنولوژی شبکه رو پشتیبانی میکنه حالا اگر مثلا اپراتورهای ما اون نسل جدید رو راه اندازی نکرده باشن از یک نسل پایین ترش که پشتیبانی میکنه سرویس میگیرید در کل مشکلی نیست

4 - روبروی قسمت network گزینه expand رو بزنید مشخصات زیر باز میشه

Network
      2G bands GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
      3G bands HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100
      4G bands LTE band 1(2100), 2(1900), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 12(700), 13(700), 14(700), 17(700), 18(800), 19(800), 20(800), 25(1900), 26(850), 28(700), 29(700), 30(2300), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41(2500), 46, 66(1700/2100), 71(600)
      Speed HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (6CA) Cat18 1200/200 Mbps
      GPRS Yes
      EDGE Yes

15. 2 كاربر زير از شما C0D3R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع