غول فناوری اپل قرار است به زودی در یک رویداد رسمی آیفون جدید خود را معرفی و روانه بازار کند. فقط 12 روز تا معرفی و رونمایی از خانواده آیفون 11 و برگزاری این رویداد باقی مانده است. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.
مطالب مرتبط:


با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده، رویداد آینده کمپانی اپل در تاریخ 10 سپتامبر (19 شهریور) برگزار خواهد شد. این رویداد در تئاتر استیو جابز در اپل پارک برگزار خواهد شد. انتظار می‌رود که بسیاری از محصولات جدید معرفی شوند. در اینجا خانواده جدید آیفون 11 کنجکاوی زیادی در بین کاربران ایجاد کرده است. بیشتر از آنچه که تا کنون گفته‌ایم احتمالاً این تلفن‌ها با نام‌های iPhone 11 Pro ،iPhone 11 Pro Max و iPhone 11R نام گذاری شده‌اند. کمپانی اپل برای گوشی‌های آیفون پرو در صفحه نمایش گوشی‌ها از نوع نمایشگر OLED و در گوشی‌های آیفون آر از نوع نمایشگر LCD استفاده کرده است. همچنین کمپانی اپل در مدل‌های آیفون پرو دوربین سه‌گانه و در مدل‌های آیفون آر دوربین دو‌گانه استفاده کرده است. مدل‌های آیفون پرو این شرکت شارژ بی‌سیم معکوس دارند، همچنین این مدل‌ها از سیستم تشخیص چهره بهرمند هستند. سیستم تشخیص چهره این مدل‌ها در حال توسعه است که به طور جدی بر روی آن کار می‌شود. گفته می‌شود این سنسور قادر است حتی به صورت افقی هم به طور مؤثر تصویر را تشخیص دهد و این بسیار زیبا به نظر می‌رسد. طراحی به جز ماژول‌های دوربین عقب تغییر نخواهد کرد، همچنین این تلفن‌ها از پردازنده‌ی A13 Bionic پشتیبانی می‌کنند.

سایر محصولاتی که انتظار داریم در رویداد اپل شاهد حضور آن‌ها باشیم:

اگر اطلاعات منتشر شده درست باشند، در این رویداد شاهد دو نسخه جدید از آی‌پد پرو با صفحه نمایش 11 اینچی و 12.9 اینچی خواهیم بود. که یک دوربین سه‌گانه در پشت این مدل‌ها وجود خواهد داشت. همچنین احتمال دارد که معرفی این مدل‌ها به سال 2020 موکول شود. همچنین انتظار داریم که لپ‌تاپ جدید اپل تحت عنوان MacBook Pro با صفحه نمایشگر 16 اینچی در رویداد 10 سپتامبر (19 شهریور) معرفی شود. گفته می‌شود که به همراه تمامی این مدل‌ها شاهد اپل واچ سری 5 خواهیم بود. با توجه به اطلاعات منتشر شده کمپانی اپل در ساعت‌های جدید خود از تیتانیوم استفاده خواهد کرد.
همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، فقط 12 روز تا معرفی و رونمایی از خانواده آیفون 11 و برگزاری این رویداد باقی مانده است. احتمالاً این تلفن‌ها با نام‌های iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max و iPhone 11R نام گذاری شده‌اند. کمپانی اپل برای گوشی‌های آیفون پرو در صفحه نمایش گوشی‌ها از نوع نمایشگر OLED و در گوشی‌های آیفون آر از نوع نمایشگر LCD استفاده کرده است. سیستم تشخیص چهره این مدل‌ها در حال توسعه است. انتظار می‌رود که بسیاری از محصولات جدید در این رویداد معرفی شوند. اگر اطلاعات منتشر شده درست باشند، در این رویداد شاهد دو نسخه جدید از آی‌پد پرو با صفحه نمایش 11 اینچی و 12.9 اینچی خواهیم بود. که یک دوربین سه‌گانه در پشت این مدل‌ها وجود خواهد داشت. انتظار داریم که لپ‌تاپ جدید اپل با نام MacBook Pro نیز در این رویداد حضور داشته باشد. گفته می‌شود که به همراه تمامی این مدل‌ها شاهد اپل واچ سری 5 خواهیم بود. نظر شما در مورد خانواده آیفون 11 چیست و آیا شما از کاربران علاقه‌مند به ساعت‌های تیتانیومی اپل هستید؟! نظرات حود را از بخش دیدگاه با ما و کاربران موبیلستان در میان بگذارید.

دیگر مطالب پیشنهادی از موبایلستان:


نوشته تاریخ برگزاری رویداد معرفی آیفون 11 اولین بار در موبایلستان. پدیدار شد.


منبع : موبایلستان