تبلیغات
مجموعه قوانین و مقررات انجمن Symbian OS 9.x/^3 (آپدیت 17 مهر ماه 89)
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
 1. #1
  FARID آواتار ها
  درجه
  مدير ارشد بازنشسته
  شماره كاربری
  77078
  نوشته ها
  12,635
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Dec 2006
  محل سکونت
  تبریز
  Apple iPhone 6 Plus
  Apple iPad 3 Wi-Fi + Cellular
  091-0935-092

  پیش فرض مجموعه قوانین و مقررات انجمن Symbian OS 9.x/^3 (آپدیت 17 مهر ماه 89)

  به نام خداوند ایثار و انصاف

  مجموعه قوانین و مقررات انجمن Symbian OS 9.x  کاربران گرامی ;
  این مقررات و قوانین تماما جهت : نظم و سهولت و داشتن انجمنی بهتر ، منظمتر و پر محتوی تر تدوین شده است .
  رعایت این قوانین از سوی ما و شما به بهبود و ارتقا سطح کمی و کیفی انجمن کمک شایانی خواهد نمود .
  عدم آگاهی و آشنا نبودن به قوانین زیر توجیه قابل قبولی برای رعایت نکردن مقررات نیست ، فلذا خواهشمندیم قبل از هرگونه ارسال قوانین بخش را مطالعه نمایید زیرا : رعایت قوانین زیر لازم الاجرا و الزامی است


  ماده ی اول) لطفا از ارسال هرگونه مطلب ، موضوع ، برنامه و موارد غیر اخلاقی و سیاسی جدا خوداری کنید . در صورت مشاهده موضوع بلافاصله حذف ، و بسته به تناسب آن کاربر تذکر و اخطار دریافت خواهد کرد و یا آنکه دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی دوم) ما در این بخش برای هر موضوع و مطلبی انجمن و زیر مجموعه های جداگانه ای داریم ، لذا تقاضای درخواست برنامه ها ، سوالات ساین ، سوالات آپدیت ، سوالات خرابی و مشکلات گوشی ، اعلام و آپلود فیرمورهای جدید و .... را در بخشهای مناسب و مربوط به خود ایجاد و ارسال کنید و لطفا برای هر مطلب و سوال و نکته ای تاپیک جداگانه باز ننمایید . در صورت عدم رعایت این مطلب تاپیک و یا پست مورد نظر برای بار اول به بخش مربوطه انتقال خواهد یافت و در صورت تکرار بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد .

  ماده ی سوم) لطفا از ارسال هرگونه برنامه ، موضوع ، تاپیک و یا پست تکراری خودداری نمایید ، زیرا موضوعات و پستهای تکراری بدون هیچگونه اطلاع قبلی حذف خواهند شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست تکراریٍ حذف شده ی خود نخواهد داشت . در صورت تکرار و تداوم در این مورد با کاربر مربوطه طبق مقررات برخورد خواهد شد .


  ماده ی چهارم) لطفا از ارسال هرگونه هرزنامه و اسپم و پستهای چند کلمه ای و یا پست تشکر خودداری نمایید . پستهایی نظیر : خوب است ، مفید است ، عالی بود ، عجب برنامه ای بود ، خوب نیست ، به درد نمیخورد ، جالب نیست ، عالیه ، دستت درد نکنه ، توپ بود ، و ... بدون هرگونه اطلاع قبلی حذف خواهد شد و در صورت تکرار کاربر اخطار دریافت میکند و در صورت تداوم دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی پنجم) لطفا از ارسال مطالب با تایپ انگلیسی و لاتین و فنگلیسی جددا خودداری کنید و حتما از تایپ فارسی استفاده کنید . عدم رعایت این نکته باعث دریافت تذکر میگردد و در صورت تکرار و تداوم دسترسی کاربر از سایت قطع خواهد شد

  ماده ی ششم) احترام به عقاید ، شخصیت ، و سلایق کاربران و یا مدیران از قوانین الزامی این بخش است . لذا هرگونه بی احترامی ، توهین ، ایجاد بحثهای حاشیه ای ، کل کل ، ایجاد تنش ، کش و قوس دادن موضوعات متفرقه و بی ربط و یا حاشیه ای و هر چیزی که از اصول و رویه ی انجمن خارج باشد ممنوع است و برای مرتبه اول تذکر و در صورت تکرار و تداوم دسترسی کاربر از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی هفتم) ارسال هرگونه تاپیک و یا پست با قصد تخریب و زیر سوال بردن اشخاص و یا سایت ممنوع است و موضوع بلافاصله حذف و کاربر به تناسب اقدام خود اخطار خواهد گرفت و یا دسترسی وی برای همیشه از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی هشتم) کاربران محترم خود مجاز نیستند که در مورد کاربران دیگر تصمیم گیری نمایند و مانند مدیران پست و قوانین را به کاربران تکلیف نمایند و یا آنکه صدور رای نمایند . لطفادر صورت مشاهده هرگونه تخلفی موارد را از طریق پیغام خصوصی با مدیران مطرح نمایید و خودتان اقدام به تکلیف و صدور رای برای کاربران ننمایید . عدم رعایت این نکته نیز تذکر و موارد بعدی را مطابق با مقررات سایت برای کاربر خاطی به همراه خواهد داشت .

  ماده ی نهم) چنانچه معتقدید تاپیک و یا موضوعی تکراری است آنرا همراه با لینک و دلیل و احترام ارائه دهید و صرفا اقدام به ذکر این جملات ننمایید : "بابا تکراری است " ، " مال عهد بوق است " و ... و البته تقاضا داریم در اینگونه موارد مدیران را از تکراری بودن مطلب همراه با ذکر دلیل و لینک مربوطه مطلع سازید .
  چنانچه در اینگونه موارد کاربر با بداخلاقی و برخورد تند در مورد تکراری بودن مطلب با کاربران دیگر برخورد کند و چنانچه برخورد کاربر در نزد مدیران برخوردی نامناسب و ناصحیح تشخیص داده شود به کاربر تذکر داده خواهد شد . بدیهی است در صورت تکرار و عدم توجه به تذکر مدیران با کاربر مربوطه طبق مقررات جاری سایت برخورد خواهد شد .

  ماده ی دهم) در ارسال برنامه ها و تاپیکها صرفا به درج توضیحات انگلیسی اکتفا نکنید و درج نام صحیح و کامل و ورژن و توضیحات فارسی و کارایی برنامه همراه با اسکرین شات و نمایی از محیط برنامه ضروری است و تاپیکهایی که گنگ و از این نظر نامفهوم تشخیص داده شوند بسته و سپس حذف خواهند شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی مبنی بر قفل و حذف شدن تاپیک و یا پست مربوطه را ندارد و در صورت تداوم و تکرار مطابق مقررات برخورد خواهد شد .

  ماده ی یازدهم) هرگونه کپی از مطالب دیگر کاربران این سایت ممنوع است و موضوع کپی شده ویرایش و نام منبع و نویسنده اصلی اضافه و یا آنکه بدون اطلاع قبلی بلافاصله حذف و با کاربر خاطی طبق مقررات برخورد خواهد شد .

  ماده ی دوازدهم) گذاشتن هرگونه برنامه ای که به هر نوع تبلیغ وب سایتهای دیگر در موبایلستان محسوب شود و یا قرار دادن برنامه ای که به هر نحو مرتبط با مدیران سابق موبایلستان باشد اکیدا ممنوع هست و تاپیک بلافاصله حذف و کاربر خاطی اخطار می گیرد . در صورت تکرار و تداوم دسترسی کاربر خاطی از سایت قطع خواهد شد .
  ماده ی سیزدهم) فعالیت تاپیکهایی که برنامه های مشترک تحت j2me و جاوا و با فرمت جار را دارا میباشند منوط به تشخیص و تصمیم مدیران است و قرار گرفتن برنامه های جاوا در این بخش الزاما به منزله باقی ماندن و فعالیت آن تاپیک برای همیشه نیست و طبق تشخیص و نظر مدیران بخش بر ابقا و یا حذف تاپیکهای جاوا تصمیم گیری خواهد شد . در این مورد کاربران حق اعتراض نسبت به تاپیکهای حذف شده و یا ابقا شده را ندارند . بدیهی است مقررات جاری سایت نیز در مورد این بند به قوت خود صادق است .

  ماده ی چهاردهم) چنانچه کاربری موضوع و یا مطلبی را از شخص و یا اشخاص دیگری از وبسایت های دیگری بدون ذکر منبع کپی کرده باشد موضوع در انجمن مدیران مطرح و مطابق با مقررات در مورد وی تصمیم گیری و اقدام خواهد شد .

  ماده ی پانزدهم) لطفا هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را نسبت به مدیران و کاربران در پیغام خصوصی مطرح سازید تا ما را در پیشبرد و پیشرفت هر چه بهتر سایت خودتان یاری کنید و از باز نمودن تاپیکهای تند انتقادی در انجمن نسبت به مدیران و یا سایر کاربران خودداری نمایید تا زمینه ساز سواستفاده و هرج و مرج و ... نشود . در صورت مشاهده هرگونه تاپیک و موضوعی که باعث بروز و ظهور و سواستفاده دیگران باشد بلافاصله حذف و کاربر برای بار اول تذکر و در صورت تکرار و تداوم دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد . در اینگونه موارد نیز کاربر حق اعتراض به تاپیک و پست حذف شده ی خود را ندارد .

  ماده ی شانزدهم) هرگونه امر و نهی به کاربران و یا مدیران به هر نحو ممنوع است و کاربران حق تکلیف نمودن امور به دیگر کاربران و یا مدیران را ندارند . در این مورد نیز طبق مقررات با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد .

  ماده ی هفدهم) هر کاربر تنها مجاز به استفاده از یک نام کاربری است . ارسال پست و تاپیک با 2 نام کاربری از سوی یک کاربر ممنوع است و در صورت مشاهده دسترسی یک آیدی از سایت قطع خواهد شد و در صورت تداوم و تکرار دسترسی کاربر خاطی به طور کامل از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی هجدهم) لطفا از عناوین و تیترهای مناسب جهت ارسال تاپیکهای خود استفاده کنید . عناوین غیر متعارف نظیر " جون مادرتون کمک کنید " ، " بابا یکی بیاد به دادم برسه " ، " بدبخت شدم نجاتم بدید " ، " اگه نیایی تو نصف عمرت برفناست " و ... از این دست خلاف مقررات سایت است و در ابتدا تذکر و در صورت تکرار طبق مقررات نیز برخورد خواهد شد .

  ماده ی نوزدهم) تشکر نمودن از دوستان و زحمات کاربران را فقط با دکمه ی تشکر انجام دهید . پستهای تشکر طبق صلاحدید مدیران بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد ( و یا در هر دوره از پاکسازی) و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست حذف شده را ندارد . در صورت تکرار و تداوم در ارسال پست تشکر به کاربر مربوطه تذکر داده خواهد شد و در صورت عدم توجه و تکرار اخطار دریافت خواهد کرد و در نهایت دسترسی وی از سایت قطع خواهد شد .

  ماده ی بیستم) درخواست تشکر از کاربران به هر نحو مجاز نیست و پست مربوطه ویرایش خواهد شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست ویرایش شده را ندارد .
  لطفا در تاپیکهای خود از جملات و یا امضاهای نامناسب تشکر جمع کن نظیر : " اگه تشکر نکنی مدیونی " ، " الهی کوفتت بشه اگه تشکر نکنی " ، " تشکر یادت نره " و ... از این دست جدا خودداری کنید و در صورت مشاهده پست و تاپیک مذکور ویرایش و مطابق با قوانین با کاربر خاطی برخورد جدی خواهد شد .

  ماده ی بیست و یکم) تقاضای ساین کردن ممنوع است ، هرگونه پستی در این مورد بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و در صورت تکرار طبق مقررات اقدام خواهد شد .

  ماده ی بیست و دوم ) ارسال هرگونه " تاپیک خداحافظی " بدون هماهنگی با مدیران بخش در این انجمن ممنوع است و در صورت مشاهده چنین تاپیکهایی بلافاصله حذف خواهند شد و در صورت تکرار مطابق با قوانین سایت برخورد خواهد شد .

  ماده ی بیست و سوم )
  پستهای ارسالی در تاپیک نرم افزارها ، میبایست فقط مربوط به موضوع همان نرم افزار باشد نه کرکر نرم افزار . خواه کرک و کرکر واقعی باشد خواه نباشد ! تعیین باقی ماندن تاپیک هر برنامه و فایل ضمیمه نیز به عهده مدیران میباشد . بدیهی است چنانچه نرم افزاری دچار مشکل باشد و یا پس از مدتی از کار بیفتد طبق روال همیشگی آن برنامه و تاپیک از دسترس خارج خواهد شد . لطفا در این زمینه از ارسال هرگونه پیغام خصوصی و عمومی در مورد کرکرها و واقعی و غیر واقعی بودن آنها به مدیران جدا خودداری کنید . لازم به ذکر است با افراد و کاربرانی که برخلاف این قانون عمل نمایند برخورد خواهد شد .

  ماده ی بیست و چهارم )
  اسکرین شات تاپیک های معرفی نرم افزار بهتره تو سایت آپلود بشه اما آپلود تمامی اسکرین شاتهای (تصاویر و عکس ها) تاپیک های آموزشی در سایت الزامیست! (به صورت ضمیمه) ، به دلیل مشکلاتی که بعضا" برای سایتهای آپلود عکس پیش میاد (فیـلتـر شدن و ...) و به دلیل اینکه زحمات خودتون هدر نره این قانون اضافه شد و از تاریخ 1388/01/19 لازم الاجراست.

  ماده ی بیست و پنجم) قرار دادن برنامه های تریال و آزمایشی و محدود به تست ( از کار افتادنی ) مجاز نمیباشد مگر با هماهنگی مدیران

  ماده ی بیست و ششم) ایجاد تاپیکهای مرجع و کلی توسط کاربران مجاز نیست نظیر و مشابه: "تمام برنامه های مربوط به منشی تلفنی" ، تمام برنامه های مربوط به موسیقی" ، تمام برنامه های مربوط به دوربین ، تمام برنامه های پایتون و به طور کلی از این دست تاپیکها بدون هماهنگی با مدیران بخش اکیدا ممنوع است
  اینگونه تاپیکها حذف و طبق قوانین با کاربر برخورد خواهد شد

  ماده ی بیست و هفتم) پستهای بدون بار علمی و کاربردی در تاپیکهایی که عرفا" قدیمی محسوب میشود , حذف خواهد شد و با کاربرانی که عامدا" اقدام به تکرار این عمل نمایند برخورد خواهد شد .

  ماده ی بیست و هشتم) از این پس هر تاپیکی برای معرفی برنامه ایجاد میشه فقط در صورتی دارای صلاحیت برای باقی ماندن در بخش خواهد بود که حتما پس از ایجاد دارای فایل ضمیمه باشه و تاپیکی که اول ایجاد شده باشه و بعدا با ویرایش فایل ضمیمه اش اضافه بشه بلافاصله بعد از مشاهده توسط مدیران حذف خواهد شد و چنانچه دو تاپیک همزمان و حداکثر با اختلاف چند دقیقه ایجاد شده باشند الویت با تاپیکی خواهد بود که فایل زودتر ضمیمه شده باشد.

  ماده ی بیست و نهم) ایجاد تاپیک بمنظور قراردادن نرم افزار جاوا برای تمامی کاربران بخش به جز مدیرانی که در زیر نامبرده شده ممنوع میباشد و در صورت انجام بار اول و دوم تذکر خواهد بود و بار سوم قطع دسترسی به سایت مبنای عمل قرار خواهد گرفت .

  تنها این 6 مدیر مجاز به گذاشتن برنامه های جاوا هستند :

  FLASH

  Mahdi


  mahdi-gh

  FARID

  TiTAN

  SIAVASH  تبصره :
  چنانچه در قوانین فوق مواردی پیشبینی نشده باشد و یا خارج از قوانین فوق مواردی صورت گیرد ، رأی مدیران بخش ، ملاک عمل خواهد بود .


  با احترام
  تیم مدیریتی سایت موبایلستان
  تیم مدیریتی بخش S60 9.x
  ویرایش توسط ™Mahdi : 16-08-2011 در ساعت 15:51 دلیل: اصلاح عنوان مدیران!
 2. مجموعه قوانین و مقررات انجمن Symbian OS 9.x/^3 (آپدیت 17 مهر ماه 89)


 3. #2
  ™Mahdi آواتار ها
  درجه
  مدير ارشد بازنشسته
  بخش
  Symbian OS 9.x/^3
  شماره كاربری
  62688
  نام
  ░ محمد مهدی ░
  نوشته ها
  3,932
  جزئیات بیشتر...
  تاریخ عضویت
  Oct 2006
  محل سکونت
  همــدان ۩
  LG G3
  Nokia N8
  091-0935
  رتبه 3 - بهترین مدیر سال 88
  شیوه ایجاد تاپیک در انجمن نرم افزار Symbian OS 9.x/^3 :


  1-قبل از هر کاری نام و ورژن نرم افزار مورد نظرت خود را در بخش اصلی نرم افزارها و یا در قسمت "برای تکراری نبودن بررسی شود"سرچ کنید تا از تکراری نبودن برنامه مطمئن شوید .

  2-تمامی تاپیکها برای نرم افزارهای S60v3 و S60v5 و Symbian OS^3 در بخش اصلی نرم افزار یعنی اینجا ایجاد خواهند شد و کاربران موظفند که از پیشوندها برای تفکیک نرم افزارها از هم استفاده نمایند تا مدیران پس از بررسی آن نسبت به انتقال آن به بخش مربوطه اقدام نمایند .
  (دلیل قفل کردن بخش v5 ، هک ، 3^ و پایتون منظم نگه داشتن این بخشها و به روز نگه داشتن بخش اصلی نرم افزار هست پس از ایجاد تاپیک، مدیران بخش پس از بررسی، برنامه رو با حفظ لینک به مدت لازم در بخش اصلی نرم افزار، به بخش مربوطه منتقل میکنن همچنین این موضوع باعث میشه تاپیک بهتر دیده بشه و آمار بازدید تاپیک بالا بره در ضمن این موضوع برای همه ی کاربران هست)


  3-در عنوان تاپیک ذکر نام کامل و صحیح انگلیسی و ورژن برنامه همچنین توضیح کاربرد برنامه به فارسی الزامست،این کار علاوه بر ایجاد نظم باعث میشه با جستجوی نام و ورژن برنامه، راحت تاپیک مورد نظر پیدا بشه!

  *توجه : در عنوان تاپیک تنها نام نرم افزار و ورژن قید شود و از توضیحات دیگر از قبیل S60v3/v5/^3 در عنوان تاپیک خودداری نمایید و به جای آن از پیشوندهای نوار کشویی قبل از باکس عنوان استفاده نمایید . بقیه توضیحات راجع به نام کرکر و یا وضعیت ساین شده یا نشده بودن نرم افزار باید در عنوانی ایجاد شود که در داخل تاپیک قرار داده اید .

  4-در متن تاپیک توضیحات فارسی در حدی که کاربرد برنامه مشخص بشه الزامیست و اگه توضیحات و آموزشی در مورد نحوه ی استفاده از برنامه هم قرار داده بشه بهتره

  5-قرار دادن توضیحات انگلیسی میتونه در بیشتر مواقع مفید باشه.

  6-قرار دادن اسکرین شات از محیط برنامه الزامیست.

  7-قرار دادن تبلیغات سایتهای دیگر مخصوصا" سایتهای فارسی زبان با فعالیت مشابه موبایلستان در عنوان،متن و یا در فایل ضمیمه مجاز نیست و در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

  8-قرار دادن برنامه از سایتهای فارسی فعال در زمینه ی موبایل که دارای فروم هستند مجاز نیست.

  9-آپلود فایل ها در سایت الزامیست مگر اینکه فایل دارای حجم زیادی باشد.

  10-تمامی کرک ها و کرک های ریپک شده ی برنامه ها حتی اگه کرک مشکوک باشه باید در یک تاپیک واحد (تاپیک اولیه) قرار داده بشن و اگه کرکی مشکل داشت توسط مدیران بخش رسیدگی خواهد شد.

  11-برای برنامه های کرک شده ذکر نام کرکر در عنوان تاپیک مجاز نیست ! بلکه باید نام کرکر در عوان داخل تاپیک قید شود . دلیل آن اضافه شدن احتمالی بعضی کرکهای دیگر از همان نسخه از نرم افزار میباشد .

  12-قرار دادن برنامه های کرک نشده و مدت دار مجاز نیست.

  13-مجددا" تاکید میشه که حتما" از پیشوند قبل از عنوان استفاده نمایید . برای اینکه متوجه شوید یک نرم افزار مربوط به کدام ویرایش از سیستم عامل سیمبیان میباشد از نرم افزار SISContents استفاده نمایید . برای ورود به تاپیک دریافت این نرم افزار اینجا کلیک نمایید . در تصاویر زیر مشاهده میکنید که , مشخصات مربوط به اینکه نرم افزار مورد نظر شما مربوط به کدام سری است در کجای نرم افزار قرار دارد .

  دوستان توجه داشته باشید که رعایت این موارد کمک میکنه تا پر بازدیدترین بخش سایت مثل همیشه منظم باشه.
  در صورت رعایت نکردن این موارد بار اول تذکر و در صورت تکرار تاپیک بدون اطلاع حذف و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

  با تشکر از حسن توجه شما عزیزان،
  تیم مدیریتی 3^/Symbian OS 9.x
  تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: siscontents 1.jpg
مشاهده: 2502
حجم: 92.4 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: siscontents 2.jpg
مشاهده: 2513
حجم: 70.3 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 2010-10-09 10-51-49 PM.jpg
مشاهده: 2479
حجم: 35.7 کیلو بایت  
  ویرایش توسط ™Mahdi : 09-10-2010 در ساعت 23:53 دلیل: آموزش شیوه جدید ایجاد تاپیک +
مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •