• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16

مقالات آموزشی | سوالات و مشکلات

1. Top | #1

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,365
      سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض تاپیک سوالات و مشکلات عمومی

سوالات و مشکلات عمومی

------------------------------------------------------

با سلام خدمت کاربران محترم بخش Android

لطفا به نکات زیر جهت حفظ نظم انجمن توجه فرمایید :

1. از ارسال هرزنامه و اسپم در این تاپیک خودداری کنید.

2. قبل از ارسال پست ، از انتخاب تاپیک مناسب جهت طرح سوالات خود اطمینان حاصل کنید.

3. سوالات متعدد خود را در یک پست مطرح نمایید و از ارسال پست های متوالی خودداری کنید.

4. بعد از طرح سوال خود 24 ساعت صبر کنید تا مدیران بخش ، فرصت پاسخگویی داشته باشند.

5. برای تشکر ، از کلید تشکر استفاده کنید و از ارسال پست تشکر خودداری فرمایید.

با تشکر
      تیم مدیریت بخش Android
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

2. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #2

درجه : عضو طلایی
      شماره كاربري : 775899
      سپاس ها : 4,297
      سپاس از شما 1,770 بار در 851 پست
      جزئيات بيشتر

سلام. من A10s دارم که software info ش بصورت THR/THR,THR/PAK هست و آپدیت OTA نمیگیره. چکار کنم که آپدیت OTA بگیره ؟

5. Top | #3

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,365
      سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط pars71
      سلام. من A10s دارم که software info ش بصورت THR/THR,THR/PAK هست و آپدیت OTA نمیگیره. چکار کنم که آپدیت OTA بگیره ؟
      سلام
      به روزرسانی جدیدی ممکنه هنوز برای رام شما نیومده باشه . یا نخواهد یا ممکنه صبر کنید بیاد . در صورت آشنایی با فلش رام . بفرمایید راهنمایی کنم که بتونید فلش کنید به رام یه کشور دیگه مثلا اروپا (فرانسه یا اینگلیس ) !
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

6. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      سلام
      به روزرسانی جدیدی ممکنه هنوز برای رام شما نیومده باشه . یا نخواهد یا ممکنه صبر کنید بیاد . در صورت آشنایی با فلش رام . بفرمایید راهنمایی کنم که بتونید فلش کنید به رام یه کشور دیگه مثلا اروپا (فرانسه یا اینگلیس ) !
      سلام.فلش کردن با Odin رو یاد دارم و انجام دادم. تو sammobile چک کردم و آپدیت بیلد جدید اومده منتهی طبق اطلاعاتی که بدست اوردم میگن دلیل اینکه آپدیت نمیشه (این مدل های جدید که تحریمه و رام ایران براشون وجود نداره و گارانتی شرکتی اند) بخاطر سیمکارت ایران ، کد THR برای گوشی فعال شده (گوشی پک پاکستانه با گارانتی پویا همراه تهران) و چون رام ایران برای این گوشی ها تولید نشده و ارائه نمیشه ، این مشکل پیش میاد که آپدیت OTA نمیگیره و راهش اینه روشی باشه که کد CSC فعالش همون PAK (پاکستان) بشه ولی روشش مشخص نیست. با حالت فعلی باید هر دفعه 2.5 گیگ رام با سرعت لاکپشتی از سم موبایل گرفت و فلش کرد که اصلا جالب نیست.

7. Top | #5

درجه : سرپرست بخش
      بخش : Android Os
      شماره كاربري : 690091
      سپاس ها : 5,289
      سپاس از شما 5,671 بار در 2,146 پست
      جزئيات بيشتر

سلام.فلش کردن با Odin رو یاد دارم و انجام دادم. تو sammobile چک کردم و آپدیت بیلد جدید اومده منتهی طبق اطلاعاتی که بدست اوردم میگن دلیل اینکه آپدیت نمیشه (این مدل های جدید که تحریمه و رام ایران براشون وجود نداره و گارانتی شرکتی اند) بخاطر سیمکارت ایران ، کد THR برای گوشی فعال شده (گوشی پک پاکستانه با گارانتی پویا همراه تهران) و چون رام ایران برای این گوشی ها تولید نشده و ارائه نمیشه ، این مشکل پیش میاد که آپدیت OTA نمیگیره و راهش اینه روشی باشه که کد CSC فعالش همون PAK (پاکستان) بشه ولی روشش مشخص نیست. با حالت فعلی باید هر دفعه 2.5 گیگ رام با سرعت لاکپشتی از سم موبایل گرفت و فلش کرد که اصلا جالب نیست.
      دوست عزیز این بحث .ت..ح..ر..ی..م.. که منتفیه و درست نیست
      ضمنا بهترین راه آپدیت همون فلش با اودینه
      اگرم برات سخته یکبار رام مورد نظرتو فلش بزن بعد برای اون منطقه آپدیت میاد و شمام میگیری
      توجه: اکثر رامها مولتی csc هستن

8. كاربران زير از شما ebadx1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #6

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ebadx1
      دوست عزیز این بحث .ت..ح..ر..ی..م.. که منتفیه و درست نیست
      ضمنا بهترین راه آپدیت همون فلش با اودینه
      اگرم برات سخته یکبار رام مورد نظرتو فلش بزن بعد برای اون منطقه آپدیت میاد و شمام میگیری
      توجه: اکثر رامها مولتی csc هستن
      عذر میخوام، آیا میشه روی همین A10s که پک پاکستان هستش و رام پاکستان روشه ، رام هند یا مالزی رو دانلود کنم و با Odin فلش کنم ؟ مشکلی برای انتن دهی و سیمکارت و IMEI پیش نمیاره ؟
      چون به تنها نتیجه و راه حلی که رسیدم اینه که اول رام یک منطقه دیگه غیر از خاورمیانه رو بریزم که اون CSC اپدیت OTAش که الان THR تهران شده از بین بره (فلش بدون سیمکارت و مموری داخل گوشی) ، بعد دوباره رام PAK پاکستان خودش رو بریزم (فلش بدون سیمکارت و مموری داخل گوشی) و به PAK پاکستان تبدیل بشه که دیگه آپدیت OTA بگیره ...

10. Top | #7

جزئيات بيشتر

عذر میخوام، آیا میشه روی همین A10s که پک پاکستان هستش و رام پاکستان روشه ، رام هند یا مالزی رو دانلود کنم و با Odin فلش کنم ؟ مشکلی برای انتن دهی و سیمکارت و IMEI پیش نمیاره ؟
      چون به تنها نتیجه و راه حلی که رسیدم اینه که اول رام یک منطقه دیگه غیر از خاورمیانه رو بریزم که اون CSC اپدیت OTAش که الان THR تهران شده از بین بره (فلش بدون سیمکارت و مموری داخل گوشی) ، بعد دوباره رام PAK پاکستان خودش رو بریزم (فلش بدون سیمکارت و مموری داخل گوشی) و به PAK پاکستان تبدیل بشه که دیگه آپدیت OTA بگیره ...
      مگه الان رام پاکستان روش نیست؟ چون میگید پک پاکستانه؟

11. كاربران زير از شما ebadx1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

12. Top | #8

جزئيات بيشتر

مگه الان رام پاکستان روش نیست؟ چون میگید پک پاکستانه؟
      بله رام پاکستانه ولی بخاطر اینکه اولین بار گوشی با سیمکارت راه اندازی شد وقتی از پلمپ جعبه باز شد و خریداری شد، CSCایران (THR) گرفت که بخاطر عدم وجود رام ایران، اپدیت OTA نمیگیره.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_20191225-095711_Settings.jpg
مشاهده: 12
حجم: 215.5 کیلو بایت

13. Top | #9

جزئيات بيشتر

بله رام پاکستانه ولی بخاطر اینکه اولین بار گوشی با سیمکارت راه اندازی شد وقتی از پلمپ جعبه باز شد و خریداری شد، CSCایران (THR) گرفت که بخاطر عدم وجود رام ایران، اپدیت OTA نمیگیره.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Screenshot_20191225-095711_Settings.jpg
مشاهده: 12
حجم: 215.5 کیلو بایت
      هر منطقه دیگه بزنی بازم‌سیمکارت بندازی همون میشه عزیزم برای همینه میگم مولتی cscعه رامها..

14. كاربران زير از شما ebadx1 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #10

جزئيات بيشتر

هر منطقه دیگه بزنی بازم‌سیمکارت بندازی همون میشه عزیزم برای همینه میگم مولتی cscعه رامها..
      خب این قضیه باعث میشه کلِ این سری A های جدید آپدیت OTA نگیرند چون A10 و A10s و A20 و A20s و غیره بخاطر ت-ح-ر-ی-مِ سامسونگ و قطع خدمات و واردات رسمیش به ایران، اصلا رام ایران براشون ارائه نشده، در صورتی که خیلی از همین مدل ها CSCی THR براشون فعال نشده و آپدیت OTA میگیرند به همین دلیل دنبال این هستم که اون CSC رو دوباره به PAK برگردونم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع