• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

مقالات آموزشی | سوالات و مشکلات

1. Top | #1

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,365
      سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض تاپیک سوالات و مشکلات عمومی

سوالات و مشکلات عمومی

------------------------------------------------------

با سلام خدمت کاربران محترم بخش Android

لطفا به نکات زیر جهت حفظ نظم انجمن توجه فرمایید :

1. از ارسال هرزنامه و اسپم در این تاپیک خودداری کنید.

2. قبل از ارسال پست ، از انتخاب تاپیک مناسب جهت طرح سوالات خود اطمینان حاصل کنید.

3. سوالات متعدد خود را در یک پست مطرح نمایید و از ارسال پست های متوالی خودداری کنید.

4. بعد از طرح سوال خود 24 ساعت صبر کنید تا مدیران بخش ، فرصت پاسخگویی داشته باشند.

5. برای تشکر ، از کلید تشکر استفاده کنید و از ارسال پست تشکر خودداری فرمایید.

با تشکر
      تیم مدیریت بخش Android
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 838607
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

سلام خسته نباشید
      من یه مشکل نرم افزاری دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
      مدل گوشیه من galaxy A7 2016 است. راستش تاپیکی پیدانکردم ک ازاین تاپیک مرتبط تر باشه به مشکل من
      قسمت زیادی از حافظه ی گوشیه من پرشده بیشتر کتاب و آهنگ و نرم افزار توشه. الان ی مدتیه گوشیم خودبه خود پوشه تلگراممو پاک میکنه هربار همه ی کتاباییکه دانلود کردم حذف میشن و مجبور میشم دوباره ازاول دانلودشون کنم. من رو گوشیم انتی ویروس ندارم. از تنظیمات تلگرام هم قابلیت پاک کردن خودکار فایلها رو غیرفعال کردم یعنی مدت نگهداری فایلها رو forever گذاشتم. ولی متاسفانه هردوهفته یا ده روز یه بار خودش به صورت اتوماتیک از forever تغییرمیکنه میشه 3day باوجوداینکه هر روزم این قسمتو چک میکنم ک اگ تغییرش داد باز برشگردونم بهحالت قبلی ولی متاسفانه هربار ک خودش تغییر میده بلافاصله هم کل فایلای قدیمیتراز 3 روز رو پاک میکنه. واقعا کلافم کرده هرکارمیکنم درست نمیشه حتی قسمت play protect گوگل پلی رو هم غیرفعال کردم ولی بازم درست نشد. من توگوشیم هیچ نرم افزار مدیریت فایلی مثل clean master هم ندارم. ممنون میشم اگ راهنماییم کنید بتونم مشکلمو رفع کنم. مرسی

4. Top | #3

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,365
      سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman_gh901
      سلام خسته نباشید
      من یه مشکل نرم افزاری دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
      مدل گوشیه من galaxy A7 2016 است. راستش تاپیکی پیدانکردم ک ازاین تاپیک مرتبط تر باشه به مشکل من
      قسمت زیادی از حافظه ی گوشیه من پرشده بیشتر کتاب و آهنگ و نرم افزار توشه. الان ی مدتیه گوشیم خودبه خود پوشه تلگراممو پاک میکنه هربار همه ی کتاباییکه دانلود کردم حذف میشن و مجبور میشم دوباره ازاول دانلودشون کنم. من رو گوشیم انتی ویروس ندارم. از تنظیمات تلگرام هم قابلیت پاک کردن خودکار فایلها رو غیرفعال کردم یعنی مدت نگهداری فایلها رو forever گذاشتم. ولی متاسفانه هردوهفته یا ده روز یه بار خودش به صورت اتوماتیک از forever تغییرمیکنه میشه 3day باوجوداینکه هر روزم این قسمتو چک میکنم ک اگ تغییرش داد باز برشگردونم بهحالت قبلی ولی متاسفانه هربار ک خودش تغییر میده بلافاصله هم کل فایلای قدیمیتراز 3 روز رو پاک میکنه. واقعا کلافم کرده هرکارمیکنم درست نمیشه حتی قسمت play protect گوگل پلی رو هم غیرفعال کردم ولی بازم درست نشد. من توگوشیم هیچ نرم افزار مدیریت فایلی مثل clean master هم ندارم. ممنون میشم اگ راهنماییم کنید بتونم مشکلمو رفع کنم. مرسی
      سلام
      شما از خود نرم افزار تلگرام استفاده میکنید یا از برنامه های جانبی تلگرام مثل طلاگرام و ... ؟
      شما در ستینگ گوشی یه قسمتی هست که مربوط به مدیریت رم هست که میتونید رم رو خالی کنید . در همون قسمت شما مدیریت حافظه هم دارید که به صورت خودکار همه فایل های اضافی از روی گوشیتون رو پاک میکنه یعنی هرچی رو که بتونه .
      ترجیها یه بک اپ کلی بگیرید
      یه دفعه فلش کنید نه ریست . فلش کنید به اخرین فریمور موجود برای گوشیتون
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

5. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #4

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 838607
      سپاس ها : 1
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

خیلی ممنون که جواب دادین
      راستش من 2تا تلگرام رو گوشیم دارم با دوتا خط یکیش تلگرافه یکیش پلاس مسنجر. وقتی اینجوری میشه دوتاشون باهم تغییر میکنن میشن حذف بعد 3روز. پوشه ذخیره سازیشون هم یکیه هردوتاشون فایلاشون میره تو پوشه تلگرام گوشی. البته تلگراف این امکان رو داره ک تو ننوری ذخیره کنم ولی تو ی جای پرت از پوشه آندروید مموری. امروز تغییرشدادم به اون پوشه
      احتمالا مربوط به همونجا باشه چون بیشتر اوقات وقتی اینجوری میشه ک حافظه گوشیم کمتراز 100مگ مثلا 50مگ جاداره. این کل فایلای تلگرامو پاک میکنه یهو 1گیگ جابازمیشه منم مجبور میشم دوباره کل یک گیگ رو دانلود کنم. راستش فایلای دانلودیم بیشترشون کتابن دیگ تو سیو مسیج ذخیرشون میکنم ازونجا پیداکردن و خوندنش راحته ولی با بکاپ یا کپی کردن چون اسم فایلا بیشترشون عدده سخته پیدا کردنشون.
      واس گوشیم خیلیئ وقته آپدیت نمیاد از شانس من مدلی ک من گرفتم دقیقا نوعی از A7 بود که آپدیت نمیشد مدلش A7 2016 A710 هستش. آندرویدش 5 بود چون آپدیت نمیشد ی بار دستی آپدیتش کردیم به آندروید 6 ولی ازون به بعد دیگه آپدیت دستی هم واسش نیومد
      آدرس اون قسمتی ک گفتید مربوط به تنظیمات گوشیمه کجاست؟ ازکدوم قسمت باید برم که پیداش کنم؟

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع