• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

iPhone 11

1. Top | #1

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 827767
      سپاس ها : 4
      تعداد 1 تشكر در 1 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض بسته شد شدن برنامه ها

سلام وقت بخیر
      ایفون ۱۱ به ios 13.3ابدیت کردم وقتی از یک برنامه میام بیرون برای 20 ثانیه خودش میبنده یا وسط بازی جواب یک مسیج بدی میبنده رو اعصاب راه حلی داره درست شه
      با کام‍‍پیوتر اب دیتش کردم دیشب یک مشکل دیگه بر خوردم تو اینستا داشتم میگشتم یک دفع خود به خود ریستارت کرد این مشکل جدیده یا نه قبلی ابدیتش کنم اینجوری نبود

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,286
      سپاس از شما 38,148 بار در 8,545 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط fury
      سلام وقت بخیر
      ایفون ۱۱ به ios 13.3ابدیت کردم وقتی از یک برنامه میام بیرون برای 20 ثانیه خودش میبنده یا وسط بازی جواب یک مسیج بدی میبنده رو اعصاب راه حلی داره درست شه
      با کام‍‍پیوتر اب دیتش کردم دیشب یک مشکل دیگه بر خوردم تو اینستا داشتم میگشتم یک دفع خود به خود ریستارت کرد این مشکل جدیده یا نه قبلی ابدیتش کنم اینجوری نبود
      سلام

از اپل که باگ جدید بعید نیست ولی شما برو داخل ستینگ بعد general بعد restrictions برو داخل اونو و اونو خاموشش کن . background app refresh رو هم خاموشش کن .

احتمالا مشکل از اینستا بوده که داخل اون هنگ کردن و رسپرینگ کرده . جای نگرانی نیست . اپل و اپدیت های جدیدش

در ضمن سوالتونم میتونستین در تاپیک پرسش و پاسخ بپرسین نه اینکه براش یه تاپیک جداگانه بزنید
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

4. 2 كاربر زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع