• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

مشاوره برای خرید گوشی

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 808759
      سپاس ها : 7
      سپاس از شما 3 بار در 3 پست
      جزئيات بيشتر

Quest راهنمایی خرید گوشی تا 3.500 یا 4 میلیون

سلام
      میخوام تا 3-3500 یا اگه نیاز شد 4 تومن گوشی بخرم و تا چند سال استفاده کنم، Redmi Note 8 رو انتخاب کردم، اما میگن شیائومی تو ایران قطعاتش پیدا نمیشه یا عمرش کمه و از این حرفا، این حرفا دودلم کرده، نظر شما چیه؟ درسته؟
      Redmi Note 8 Pro سی پی یو مدیاتک داره، ارزششو داره که بیشتر هزینه کنم و Pro بگیرم و به سی پی یو جدید مدیاتک اعتماد کنم؟ اهل بازی هم نیستم، برام دوربین و سخت افزارش برای استفاده روزمره و عادی مهمه.
      لطفا یه راهنمایی کنین تا بهترین رو انتخاب کنم، هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کیفیت. ممنون

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,365
      سپاس از شما 38,193 بار در 8,574 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط SaeedEsi
      سلام
      میخوام تا 3-3500 یا اگه نیاز شد 4 تومن گوشی بخرم و تا چند سال استفاده کنم، Redmi Note 8 رو انتخاب کردم، اما میگن شیائومی تو ایران قطعاتش پیدا نمیشه یا عمرش کمه و از این حرفا، این حرفا دودلم کرده، نظر شما چیه؟ درسته؟
      Redmi Note 8 Pro سی پی یو مدیاتک داره، ارزششو داره که بیشتر هزینه کنم و Pro بگیرم و به سی پی یو جدید مدیاتک اعتماد کنم؟ اهل بازی هم نیستم، برام دوربین و سخت افزارش برای استفاده روزمره و عادی مهمه.
      لطفا یه راهنمایی کنین تا بهترین رو انتخاب کنم، هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ کیفیت. ممنون
      سلام / اون قدیم بود که مدیاتک پردازنده های ضعیفی داشت /. الان فوق العاده پیشرفته و عالی میزنه ولی میتونی a30 سامسونگ رو انتخاب کنی که همه قطعاتش پیدا بشه . باز نظر خودتون محترمه و انتخابی که کردید عالیه . چرا که شیاومی ترکونده
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع