• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

سخت افزار

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 644278
      سپاس ها : 109
      سپاس از شما 113 بار در 53 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض ریستارت گوشی نوت9 سامسونگ در صورت عدم استفاده از گوشی

سلام دوستان
      گوشی نوت۹ سامسونگ
      بخاطر این داستان کرونا چند باری گوشی رو شستمش, بعد از آخرین شستن گوشی داغ میکرد و خاموش میشد, گذاشتمش روی قالب یخ و شارژش کردم و مشکلی نداشت و خاموش نشد, چندباری این حرکت انجام شد و الان داستان قالب یخ حل شده و نیازی نیست، ولی اگر گوشی باهاش کار نشه ریستارت میشه, قبلا خاموش میشد ولی الان ریستارت میشه. باید با گوشی کار کنی مثلا موزیک پلیر روشن باشه و موزیک پلی کنه در بکگراند تا گوشی خاموش نشه, اگر باهاش کار نکنی و قفل بشه بعد از 2 الی 4 دقیقه خود به خود ریستارت میشه.
      انگاری که یادش میره روشن باشه...
      اساتید راهنمایی لطفا

2. کسب و کار

3. Top | #2

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,357
      سپاس از شما 38,187 بار در 8,573 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط m_jafari_1370
      سلام دوستان
      گوشی نوت۹ سامسونگ
      بخاطر این داستان کرونا چند باری گوشی رو شستمش, بعد از آخرین شستن گوشی داغ میکرد و خاموش میشد, گذاشتمش روی قالب یخ و شارژش کردم و مشکلی نداشت و خاموش نشد, چندباری این حرکت انجام شد و الان داستان قالب یخ حل شده و نیازی نیست، ولی اگر گوشی باهاش کار نشه ریستارت میشه, قبلا خاموش میشد ولی الان ریستارت میشه. باید با گوشی کار کنی مثلا موزیک پلیر روشن باشه و موزیک پلی کنه در بکگراند تا گوشی خاموش نشه, اگر باهاش کار نکنی و قفل بشه بعد از 2 الی 4 دقیقه خود به خود ریستارت میشه.
      انگاری که یادش میره روشن باشه...
      اساتید راهنمایی لطفا
      سلام
      چسب دور السيدي كه براي ضدآب شدن گوشي استفاده ميشه اوني كه روي گوشي شما هست فاسد شده و بايد چسبش عوض شه
      صرفا يه ١٠ ساعت كلا گوشي رو خاموش كن و بزارش يه جاي خشك و گرم
      ممكنه آب وارد گوشيت شده باشه يا ممكنه كار از كار گذشته باشه خدايي ناكرده كه فك كنم آب به گوشيت ورود كرده كه بايد فك كنم يه فلش بزني اگر سخت افزار ايراد پيدا نكرده باشه / براي من ايفون ٧ شايد بگم يه نقطه فاسد شده بود اب رفته بود كه ويبرمو از كار انداخته بود ولي ويبره از روي گوشي فابريك گير آوردم وگرنه داستان ميشد
      ديگه نذار بهش آب بخوره
      يه چند روز همينجوري استفاده كن درست نشد فلش كن نشد فك كنم آب رفته تو گوشي به يه چيزي آسيب زده
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

4. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 644278
      سپاس ها : 109
      سپاس از شما 113 بار در 53 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALIREZA
      سلام
      چسب دور السيدي كه براي ضدآب شدن گوشي استفاده ميشه اوني كه روي گوشي شما هست فاسد شده و بايد چسبش عوض شه
      صرفا يه ١٠ ساعت كلا گوشي رو خاموش كن و بزارش يه جاي خشك و گرم
      ممكنه آب وارد گوشيت شده باشه يا ممكنه كار از كار گذشته باشه خدايي ناكرده كه فك كنم آب به گوشيت ورود كرده كه بايد فك كنم يه فلش بزني اگر سخت افزار ايراد پيدا نكرده باشه / براي من ايفون ٧ شايد بگم يه نقطه فاسد شده بود اب رفته بود كه ويبرمو از كار انداخته بود ولي ويبره از روي گوشي فابريك گير آوردم وگرنه داستان ميشد
      ديگه نذار بهش آب بخوره
      يه چند روز همينجوري استفاده كن درست نشد فلش كن نشد فك كنم آب رفته تو گوشي به يه چيزي آسيب زده

سلام مجدد
      ممنون از پاسخگوییتون
      حدس نمیتونید بزنید احیانا از چه قطعه ای هست با توجه به مشکلی که گفتم هست؟
      هارد / سی بی یو / بورد یا ....

6. كاربران زير از شما m_jafari_1370 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

درجه : سرپرست انجمن ها
      بخش : عمومی | IOS | SYMBIAN | JAVA
      شماره كاربري : 722706
      نام : علیرضا
      سپاس ها : 27,357
      سپاس از شما 38,187 بار در 8,573 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط m_jafari_1370
      سلام مجدد
      ممنون از پاسخگوییتون
      حدس نمیتونید بزنید احیانا از چه قطعه ای هست با توجه به مشکلی که گفتم هست؟
      هارد / سی بی یو / بورد یا ....
      نميشه حدس زد
      ريستارت شدن گوشي در الجي خبر از اينكه cpu داره ميسوزه ميده / ولي سامسونگ تا حالا باهاش برخورد نداشتم
      يعني تا حالا نشنيدم كه ريستارت بشه پشت سر هم / شما كاري كه گفتم رو انجام بده / احتمالا آب رفته داخل گوشي و بايد كامل خشك بشه / ممكنه ريستارت شدنش از اتصالي در مدار هم باشه كه با خشك شدن كامل درست شه / بازش نكن / سعي كن كامل خشكش كني / چون ضد آبه دور گوشي كلا كپ هست پس ممكنه كمي رطوبت باشه كه با فرصت دادن بهش ممكنه درست بشه .
      Ididn't fall . I Attacked the Floor

8. كاربران زير از شما ALIREZA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع