سلام دوستان خسته نباشید
من یه گوشی دارم (تورو خدا درباره مدل و باز بودن بوت لودرش سوال نپرسید :ا)
مارکش پنتک مدلش IM-100GN (از دیجی کالا خریداری شده و اصل هستش.فیک یا چینی نیست)
واسش ریکاوری TWRP و رام Lineage ریلیز شده.از سالم بودن هر دو فایل صد در صد مطمئنم.فقط یه مشکلی هست
این گوشی اجازه هیچکاری رو نمیده.یعنی نه بوت ریکاوری و نه فلش کردنش
تنها مشکل من الان بوت کردن ریکاوری TWRP هستش.اون بالا بیاد همه چی حله.میتونم یه بکاپ ناندروید بگیرم و با خیال راحت رامو فلش بزنم اما الان ریکاوری کاستوم اصلا بالا نمیاد.
موقع فلش کردن هرچیزی اعم از Recovery,system.IMG,boot.IMG و یا هر چیز دیگه ای این خطا میاد
Partition flashing is not allowed
وقتی هم میخواهم ریکاوریو بوتش کنم(بدون فلش کردن) این خطا میاد
Unknown command
تمامی درایور ها،نرم افزار ها و موارد کاملا نصب هستند و گوشی هم در حالت عادی (ADB) و هم در حالت بوت لودر کاملا شناخته میشه(خیالم از بابت کامپیوتر کاملا راحته).اخرین نسخه ADB & fastboot و SDK هم نصب هستن.از اکثر باکس های معروف هم استفاده کردم اما هربار فقط و فقط خطا های گفته شده رو دریافت کردم
راه دیگه ای هم به نظرم رسید این بود که گوشیو روت کنم و با rashr یا flashify یه ریکاوریو از خود گوشی فلش کنم که متاسفانه هیچ نرم افزاری،تاکید میکنم هیچ نرم افزاری نتونست روتش کنه.
گارانتی گوشی هم تموم شده.وگرنه میخواستم magisk رو تستش کنم.چون یبار مجیسک رو تست کردم گوشی اصلا بالا نیومد‌و فقط رو بوت لودر موند.فرستادمش گارانتی بوردشو عوض کردن!(خب چرا واقعا؟؟؟نظر خودم اینه که حتی شرکت گارانتی کننده (یاس جهان) هم رام شرکتی این گوشیو نداره چون کار با یه فلش کردن حل میشد اما دوستان رحمت کشیدن و بردشو عوض کردن!!!)
واسه همبن مبترسم اگه دوباره خراب بشه گارانتی قبولش نمیکنه
رام شرکتی این گوشی فرمتش PDL هست.
این گوشی دو ریجن دیگه به نام های S و K هم داره که رام هاشونو پیدا کردم به همراه برنامه فلشر خود شرکت.اما فلشر،اجازه نمیده رام های S و K رو روی GN فلش کنم!
نظرتون چیه؟