× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 298

آرشیو

1. Top | #181

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 13229
    نام : قاجار
    جزئيات بيشتر

سلام به همه دوستان مخصوصا اقا مجيد كه اين همه براي اين بخش فعاليت ميكنه.
    من يه چند تايي سوال داشتم.چون من از sms زياد استفاده ميكنم ميخواستم دو تا برنامه رو معرفي كني كه اول بتونم sms فارسي رو تو 910 بخونم ودوم اينكه پيكچر مسيج رو هم هم دريافت وهم ارسال كنم.البته برنامه اي كه براي پيكچر مسيج گذاشته بودي رو تست كردم كار ميكنه ولي بعد از استفاده يه پيغامي ميده كه معلومه اين برنامه مشكل داره وچون دلچركينم كرد پاكش كردم.تو يه جايي خونده بودم اين پيغام يعني با سيستم گوشي سازگار نيست.
    من قبلا از 6600 استفاده ميكردم .يه برنامه camcorder 2 داشت كه به صورت نا محدود با يه زوم ميشد فيلم برداري كرد .ولي از camcorder سري p استفاده كردم اون شكلي نبود وقتي هم كه ميخواستم پاكش كنم هر كاري كردم پاك نميشد تا مجبور به مستر ريست گوشي شدم.يه برنامه عكاسي هم با زوم بدون درد سر مثل اون سري 60 اكه ديده باشي هم معرفي كني ممنون ميشم.در ضمن تقويم فارسي رو از صفحه 6و7 خواستم دانلود كنم سايتش مشكل داره (20 روزي ميشه )همه لينكهاش همينه.
    تا اينجا خيلي پر رويي كردم انشا ا.. دوباره براي سوالات خدمت ميرسم .ببخشيد من آدم گيري هستم.
    از برنامه هاي خوبتون هم ممنون.

2. Top | #182

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 29368
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1
    سلام
    از همه دوستان كه در اين تاپيك زحمت ميكشنند واقعا ممنونم
    آيا برنامهاي هشت كه بشه چند فايل رو همزمان با هم بوسيله بلوتوث انتقال داد.p910i
    اسم برنامه هستHandy Explorer for UIQ 1.0 كه ميتونيد از اين صفحه دانلود كنيدhttp://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=775

3. Top | #183

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 30640
    جزئيات بيشتر

با تشكر از mamad updateمن برنامه Explorer for UIQ 1.0 رو دارم ولي اين كارو انجام نميده

4. Top | #184

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 6828
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط x.sat
    سلام:اقا مجيد من از شما تشكر ميكنم چون از برنامهاي خوب شما زياد استفاده كردم وتبريك ميگم 1000پيستروانشاالله هزارساله باشي كه بتونيم بازهم از اطلاعات شما استفاده كنيم: باز تشكر

ممنونم از لطفت دوست عزیز .

انجام وظیفه برای شما کاربرای نکته سنج لذت بخشه

موفق باشی

5. Top | #185

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1
    با تشكر از mamad updateمن برنامه Explorer for UIQ 1.0 رو دارم ولي اين كارو انجام نميده

دوست من چند برنامه فایل منیجر بنده رو سایت قرار دادم .

ممکنه بتونید از طریق اونها این کار رو انجام بدید .

اما در حالت دیفالت توانایی چنین کاری رو ندارید .

6. Top | #186

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hu016865
    سلام به همه دوستان مخصوصا اقا مجيد كه اين همه براي اين بخش فعاليت ميكنه.
    من يه چند تايي سوال داشتم.چون من از sms زياد استفاده ميكنم ميخواستم دو تا برنامه رو معرفي كني كه اول بتونم sms فارسي رو تو 910 بخونم ودوم اينكه پيكچر مسيج رو هم هم دريافت وهم ارسال كنم.البته برنامه اي كه براي پيكچر مسيج گذاشته بودي رو تست كردم كار ميكنه ولي بعد از استفاده يه پيغامي ميده كه معلومه اين برنامه مشكل داره وچون دلچركينم كرد پاكش كردم.تو يه جايي خونده بودم اين پيغام يعني با سيستم گوشي سازگار نيست.
    من قبلا از 6600 استفاده ميكردم .يه برنامه camcorder 2 داشت كه به صورت نا محدود با يه زوم ميشد فيلم برداري كرد .ولي از camcorder سري p استفاده كردم اون شكلي نبود وقتي هم كه ميخواستم پاكش كنم هر كاري كردم پاك نميشد تا مجبور به مستر ريست گوشي شدم.يه برنامه عكاسي هم با زوم بدون درد سر مثل اون سري 60 اكه ديده باشي هم معرفي كني ممنون ميشم.در ضمن تقويم فارسي رو از صفحه 6و7 خواستم دانلود كنم سايتش مشكل داره (20 روزي ميشه )همه لينكهاش همينه.
    تا اينجا خيلي پر رويي كردم انشا ا.. دوباره براي سوالات خدمت ميرسم .ببخشيد من آدم گيري هستم.
    از برنامه هاي خوبتون هم ممنون.

ببین عزیزم برای خواندن sms فارسی اینجا رو کلیک کن .

در مورد برنامه دیدن و ارسال پیکچر مسیج هم من خودم از برنامه Psiloc_ExtendedMessaging_UIQ

استفاده میکنم که در همین تاپیک موجوده و همانطور که میبینید ساخت شرکت Psiloc هست و

کوچکترین مشکلی من باهاش ندارم .

برای عکس برداری با زوم هم از برنامه Photofusion و Camera Magica که هر دو در همین تاپیک موجودن

استفاده کن .

اگه بازم سوالی بود در خدمتم .

7. Top | #187

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 29368
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط majidfire2003
    دوست من چند برنامه فایل منیجر بنده رو سایت قرار دادم .

ممکنه بتونید از طریق اونها این کار رو انجام بدید .

اما در حالت دیفالت توانایی چنین کاری رو ندارید .
    مجيد جان ميشه لينكشو بدي اخه 3ساعت ظول ميكشه تا پيدا كنيم ضمنا" ديفالت چيه منظورتو نگرفتم

8. Top | #188

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 13229
    نام : قاجار
    جزئيات بيشتر

مجيد جان .اول از راهنماييت ممنون.
    دوم: اين برنامه ها دانلود نميشه؟؟؟!!!اس ام اس رو ميگم.
    سوم: من با ان برنامه هم ميتونم فارسي بخونم هم بنويسم .؟؟؟
    چهارم:اين پيغامي كه بعضي اوقات بعد از استفاده از برنامه پيگچر مسيج ميده پس چيه؟؟
    پنجم: من چطور ميتونم فايلهاي فيلمبرداري با گوشي رو تو كامپيوتر بدون اشكال ببينم. اخه يكي صدا داره تصوير نداره يكي تصوير داره صدا نداره ؟يكي هم هر دو رو.
    در ضمن دوربين فيلمبرداري با كيفيت تري با زوم و صداي خوب سراغ داري.
    تقويم فارسي رو هم واسمون اپلود كن كه حالي ببريم.
    دستت درست.

9. Top | #189

شماره كاربري : 31115
    جزئيات بيشتر

سلام دوست عزیز برنامه ریختن آهنگ بر روی رو می خواستم ممنونp910i

10. Top | #190

شماره كاربري : 30599
    جزئيات بيشتر

دوستان عزيز من يك سايتي ميخوام كه بشه رايگان مسيج فرستاد ممنون ميشم كمك كنيد.

صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 9171819202129 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع