× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 298

آرشیو

1. Top | #201

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 580
    جزئيات بيشتر

آخسته نباشي آقا مجيد. واجب شد يه تاپيك پرسش و پاسخ راه اندازي كني,مگه نه؟

2. Top | #202

شماره كاربري : 6828
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط gelen
    سلام
    با تشكر از شما.
    من وقتي برنامه Handy Day را كرك مي كنم با يه مشكل مواجـــــــــــــــــــــ ـــــه مي شوم.
    - يه پيغام مياد كه Program closed و برنامه بسته مي شود.
    مشكل از كجاست؟؟؟!؟؟!؟!؟!؟!!؟

منتظر جواب شما هستم.

دوست عزیز شما یا مشکل مستر ریسیت دارید .

و یا برنامه ای روی گوشیتون هست که با این نرم افزار کانفیلیگ داره .

3. Top | #203

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : پاکت پی سی , فارسی سازی
    شماره كاربري : 28612
    جزئيات بيشتر

مجيد جان اگه يادت باشه من كه 1 ماه پيش پيشنهاد زدن يه تاپيك مخصوص براي پرسش و پاسخ رو به شما داده بودم .
    خاطرت باشه گفتم اين تاپيك فقط براي برنامه باشه. دوستاني هم كه ندونسته اينجا سوال كردن منتقل بشه به تاپيك پرسش و پاسخ
    فكر كنم ديگه وقتش باشه نظرت چيه مجيد جون
    اگه اينطوري بشه براي دوستان هم راحت تره چون تمام برنامه ها پشت سر هم قرار ميگيرن
    منظم ترين تاپيك سايت ميشه
    امام علی (ع):

دنیا دو روز است ، یک روز با تو و یک روز علیه تو ،آنروز که باتوست مغرور مشو و انروز که علیه توست صبور باش

4. Top | #204

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1ir1
    مجيد جان اگه يادت باشه من كه 1 ماه پيش پيشنهاد زدن يه تاپيك مخصوص براي پرسش و پاسخ رو به شما داده بودم .
    خاطرت باشه گفتم اين تاپيك فقط براي برنامه باشه. دوستاني هم كه ندونسته اينجا سوال كردن منتقل بشه به تاپيك پرسش و پاسخ
    فكر كنم ديگه وقتش باشه نظرت چيه مجيد جون
    اگه اينطوري بشه براي دوستان هم راحت تره چون تمام برنامه ها پشت سر هم قرار ميگيرن
    منظم ترين تاپيك سايت ميشه

به امید خدا بعد از پشت سر گذاشتن مشکلات اخیر سایت .

حتما" انجام خواهم داد .

5. Top | #205

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 30447
    جزئيات بيشتر

سلام خدمت دوستان

اگع ممكنه برنامه psiloc where i am psiloc mini gsm و power mp3 رو اخرين ورژن رو بذاريد

6. Top | #206

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sayrex
    سلام خدمت دوستان

اگع ممكنه برنامه psiloc where i am psiloc mini gsm و power mp3 رو اخرين ورژن رو بذاريد

دوستان این که نشد

هر کدوم از عزیزان که برنامه ای رو که میخواهند بدون جستجو کردن بلافاصله پیست درخواست میزنن .

پس بخش جستجو سایت رو برای چی درست کردن ؟ (لینکش در بالای صفحه اول سایت هست)

من لینک power mp3 رو بهتون میدم و برنامه psiloc where i am هم در همین تاپیک گذاشتم .

آخرین نسخه power mp3

7. Top | #207

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 29042
    جزئيات بيشتر

سلام . با تشكراز تمامي زحمات شما عزيزان در رابطه با سوالي كه پرسيدم راجع به برنامه handy day و اون اينكه بعداز كرك كردن برنامه موقعي كه ميخواهم از برنامه استفاده كنم برنامه اجرا ميشور ولي بعد از 4 ثانيه برنامه بسته ميشود و گوشي چنين پيغامي ميدهد: program closed ........ اين مشكل تا وقتي كه برنامه را كرك نكرده بودم پيش نميامد ولي چون بعد از گذشته 15 روز برنامه كده رجيستر ميخواست مجبور شدم كه برنامه را كرك كنم . اين بود تمامي ماجرا شرمنده كه خيلي توضيح دادم . در رابطه با جوابي كه شما لطف كردين و گذاشتين من متوجه منظورتان از اينكه يا مشكله مستر ريست دارين و يا برنامه اي روي گوشيتون هست كه با اين نرم افزار مشكل كانفيليگ داره نشدم. اگه ميشه خواههش ميكنم يه كمي ساده تر توضيح بدهيد و من را راهنمايي كنيد . منتظره جوابه شما هستم .باز هم از تمامي زحمات شما تشكر ميكنم.

8. Top | #208

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 30447
    جزئيات بيشتر

با سلام
    من برنامه ي where iam رو گشته بودم ولي پيدا نكردم ايندفعه صفحات را دونه دونه گشتم تا پيدا كردم
    در مورد power mp3 هم فكر مي كردم يه ورژن بالا تر هم داره
    به هر حال اميدوارم منو ببخشيد
    اگه ممكنه برنامه psiloc mini gps رو هم بذاريد

9. Top | #209

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط gelen
    سلام . با تشكراز تمامي زحمات شما عزيزان در رابطه با سوالي كه پرسيدم راجع به برنامه handy day و اون اينكه بعداز كرك كردن برنامه موقعي كه ميخواهم از برنامه استفاده كنم برنامه اجرا ميشور ولي بعد از 4 ثانيه برنامه بسته ميشود و گوشي چنين پيغامي ميدهد: program closed ........ اين مشكل تا وقتي كه برنامه را كرك نكرده بودم پيش نميامد ولي چون بعد از گذشته 15 روز برنامه كده رجيستر ميخواست مجبور شدم كه برنامه را كرك كنم . اين بود تمامي ماجرا شرمنده كه خيلي توضيح دادم . در رابطه با جوابي كه شما لطف كردين و گذاشتين من متوجه منظورتان از اينكه يا مشكله مستر ريست دارين و يا برنامه اي روي گوشيتون هست كه با اين نرم افزار مشكل كانفيليگ داره نشدم. اگه ميشه خواههش ميكنم يه كمي ساده تر توضيح بدهيد و من را راهنمايي كنيد . منتظره جوابه شما هستم .باز هم از تمامي زحمات شما تشكر ميكنم.

سلام
    ببین عزیزم بعد مدتی ممکنه بعضی از نرم افزارهای گوشی به دلیل نصب برنامه های مختلف

دچار مشکل بشن . که شما میتونید از طریق مستر ریسیت این مشکل رو حل کنید .

گزینه مستر ریسیت در کنترل پنل گوشیتون هست .
    ==================================
    منظور از کانفیلیگ برنامه ها

ممکنه شما برنامه دیگری هم روی گوشیتون داشته باشید که با این برنامه همخوانی نداشته باشه .

چون برنامه هندی دی تو خیلی از قسمتهای گوشی دخالت میکنه . از جمله استارت

به همین دلیل ممکنه با برنامه های دیگری که قصد چنین کاری رو دارند قاطی کرده و دچار مشکل شود .

در چون شما میفرمایید بعد از کرک این مشکل پیش میاد . ممکنه کرک سالم نباشه .

10. Top | #210

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 31292
    جزئيات بيشتر

كسب درآمد از اينترنت :
    www.******.com

majidfire2003:

آقای محترم کار شما مغایر با قوانین سایت بود .

لطفا" قوانین سایت رو مطالعه فرمایید
    .

صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 111920212223 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع