× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 1927282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 281 به 290 از 298

آرشیو

1. Top | #281

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 13229
    نام : قاجار
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmsmm
    این هم برنامه ی عالی
    اين كه كرك نشده.قربانش.camera fx

2. Top | #282

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 31009
    جزئيات بيشتر

اقا واقعا دستت درد نكنه حقا بايد سوپرمدير باشي

3. Top | #283

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 32032
    جزئيات بيشتر

دمت گرم مجید جان

4. Top | #284

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 32037
    جزئيات بيشتر

سلام به همه امیدوارم که همیشه سلامت باشین
    راست از سایت شما خیلی خوشم اومده . یعنی خیلی سایت خوبیه .
    برنامه هاش هم عالیه . من همه برنامه های p910 رو داونلود کردم . همشون هم کار می کنه .
    خیلی زحمت می کشین به خدا .
    اگه شما نبودین حتما ما باید هزینه پرداخت می کردیم تا بتونیم ای برنامه ها رو بخریم تا درست کار کنن .
    دست همه شما درد نکنه . از دور می بوسمتون .
    فقط یه مشکلی داشتم . اونم اینکه چرا تو سونی اریکسون صدای آهنگ های amr کم هستش . یه بر نامه هست
    که این فرمتها رو بتونه تقویت کنه تا صداشون زیاد پخش بشه . اگه هست برنامه اش رو برام بزارین . ممن.ن می شم . برادر من نوکیا داره صدای فرمتهای amr تو گوشیش خیلی بلند پخش می شه .
    بازم ممنون . فدای همه شما . قربونتون بهزاد

5. Top | #285

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : پاکت پی سی , فارسی سازی
    شماره كاربري : 28612
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_sedat
    سلام به همه امیدوارم که همیشه سلامت باشین
    راست از سایت شما خیلی خوشم اومده . یعنی خیلی سایت خوبیه .
    برنامه هاش هم عالیه . من همه برنامه های p910 رو داونلود کردم . همشون هم کار می کنه .
    خیلی زحمت می کشین به خدا .
    اگه شما نبودین حتما ما باید هزینه پرداخت می کردیم تا بتونیم ای برنامه ها رو بخریم تا درست کار کنن .
    دست همه شما درد نکنه . از دور می بوسمتون .
    فقط یه مشکلی داشتم . اونم اینکه چرا تو سونی اریکسون صدای آهنگ های amr کم هستش . یه بر نامه هست
    که این فرمتها رو بتونه تقویت کنه تا صداشون زیاد پخش بشه . اگه هست برنامه اش رو برام بزارین . ممن.ن می شم . برادر من نوکیا داره صدای فرمتهای amr تو گوشیش خیلی بلند پخش می شه .
    بازم ممنون . فدای همه شما . قربونتون بهزاد
    سلام دوست عزیز به سایت موبایلستان خوش اومدی
    بلندی صدای فایلهای amr بستگی داره که با چه برنامه ای تبدیل شده باشه
    شما برای امتحان یک فایل amr رو تو هر 2 تا گوشی انتقال بده ببین چجوریه
    امام علی (ع):

دنیا دو روز است ، یک روز با تو و یک روز علیه تو ،آنروز که باتوست مغرور مشو و انروز که علیه توست صبور باش

6. Top | #286

جزئيات بيشتر

سلام
    من امتحان کردم ولی صدای نوکیا در فرمتهای amr خیلی بلند تر از سونی اریکسون هستش . کمکم کنید . اخه یک سری موزیک دارم که با فرمت amr هستش ولی چون صداشون خیلی ضعیفه اصلا حال نمی ده . مرسی واقعا اصلا انتضار نداشتم که به این زودی به سوال من رسیدگی بشه . شب یلدای همه شما مبارک . از دور می بوسمتون . فدای شما بهزاد

7. Top | #287

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : پاکت پی سی , فارسی سازی
    شماره كاربري : 28612
    جزئيات بيشتر

سلام
    من امتحان کردم ولی صدای نوکیا در فرمتهای amr خیلی بلند تر از سونی اریکسون هستش . کمکم کنید . اخه یک سری موزیک دارم که با فرمت amr هستش ولی چون صداشون خیلی ضعیفه اصلا حال نمی ده . مرسی واقعا اصلا انتضار نداشتم که به این زودی به سوال من رسیدگی بشه . شب یلدای همه شما مبارک . از دور می بوسمتون . فدای شما بهزاد
    شاید صدای نوکیا یه مقدار بیشتر باشه ولی هرگز از نظر کیفیت صدا به 910 نمیرسه
    910 از اسپیکر با کیفیتی برخورداره
    امام علی (ع):

دنیا دو روز است ، یک روز با تو و یک روز علیه تو ،آنروز که باتوست مغرور مشو و انروز که علیه توست صبور باش

8. Top | #288

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 29368
    جزئيات بيشتر

سلام
    دوست عزيز شما با استفاده از اين برنامه ميتونيد فرمت دلخواهتون رو به ام پي تري تبديل كنيد

اينجا

9. Top | #289

جزئيات بيشتر

مرسی از لطف شما . ولی حجم این برنامه زیاده . نمی تونم داونلودش کنم . بازم ممنونم از کمکتون .من فکر می کرم با یه برنامه می شه این فرمتها رو با صدای بلند تری پخششون کرد .قربانت بهزاد

10. Top | #290

جزئيات بيشتر

سلام .
    همگی خسته نباشین . فداتون بشم من الهی .
    من یه سوال دیگه دارم ؟ اونم اینکه من چطوری میتونم مسیج های روی گوشیمو تو هارد دیسک نوت بوکم ذخیره کنم ؟
    هر قدر گشتم نتونستم فولدر مخصوص مسیج رو توی گوشیم پیدا کنم . آخه می خوام گوشی رو مستر رست کنم می ترسم همه مسیج هام پاک بشه .
    راستی اگه امکان داره بازم لطف کنین بفرمایین که آیا برنامه مخصوص برای پخش فرمتهای amr با صدای بلند برای سونی اریکسون هست ؟ البته بغیر از پلیر خود گوشی چون واقعا صداش خیلی کمه .ممنونم
    اگه راهنمایی کنین حتما شما رو دعا می کنم . اگه راهنمایی نکنین بازم دعا می کنم .
    راستش از سایت شما خیلی خوشم اومده . واقعا خیلی عالیه .
    از مدیر سایت و همه کسانی که برای سایت موبایلستان زحمت می کشند تشکر می کنم و از دور صورت ماهه همتونو می بوسم . زنده باشن و موفق . کوچیکه شما بهزاد

صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 1927282930 آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع