× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 31

نرم افزارها

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 74941
    نام : محمد
    جزئيات بيشتر

پیش فرض کلاهبرداری ممنوع!!!دیگه تشخیص مموری قلابی با این نرم افزار خیلی ساده است!!!

دوباره سلام دوستان.
    مدتی هستش که تو بازار مموری های Resize شده خیلی زیاد شده تا جایی که کمتر میشه مموری واقعا 1 -2 یا 4 GB پیدا کرد!!! مثلا مموری 2GB رو با تغییراتی کاری میکنن که فضای 4GB رو نشون میده یا 1 رو 2 ! البته برای فهمیدن این موضوع راههای زیادی هست ولی کمی دردسر داره!
    حالا من این نرم افزار رو براتون گذاشتم تا همه بتونن از سلامت مموری خودشون مطمئن بشن و به راحتی این مشکل رو متوجه بشن.
    این نرم افزار میتونه مموری های 64Mb به بالا رو تست کنه و سرعت قابل قبولی هم داره! یکی از محاسن اون اینه که به طور کاربردی تست میکنه یعنی همونطور که در زمان استفاده مموری کار میکنه به همون شکل نرم افزار با مموری برخورد میکنه و اگه تو این فرایند مشکل داشته باشه به شما اعلام میکنه.
    این نرم افزار نسخه تست هست و با کمک شما دوستان هر روز کامل تر میشه و اینرو مطمئن باشید که نظر تک تک شما برام مهمه!(فقط نظر، نه تشکر!!!) و در نرم افزار اعمال میشه. چه به لحاظ ظاهری کاربردی و حتی متون انگلیسی (من زبانم خیلی جالب نیست!) غلط های املایی و..... .
    نیازها:
    این نرم افزار حد اقل به 256MB رم احتیاج داره تا کند نباشه. سرعت CPU خیلی مهمه چون هرچی سریعتر باشه تست تو حجمهای بالا زودتر انجام میشه. در ویندوز XP نیاز به FrameWork2.0 داره ولی در ویستا چون بطور پیش فرض موجوده نیازی به نصب نداره. به کمتر از 1Mb فضا برای خود فایل و به حدود 50Mb فضا برای فعالیت احتیاج داره. رم 1GB میتونه به سرعت برنامه کمک زیادی بکنه.
    اگر در حین تست برنامه به حالت هنگ در اومد فقط صبر کنید بخاطر اینکه از حداکثر توان سیستم بهره برده شده تا سریعتر کارکنه مثلا روی مموری 8GB اگه کمی سرعت کم بشه باید کلی صبر کرد. در ضمن بعضی کول دیسک ها با فشرده سازی فایل رو تو خودشون جای میدن که برنامه برای این نوع دیسکها طراحی نشده. شما حتی میتونید با این برنامه از سلامت هارد دیسک خودتونم مطلع بشید.
    خیال دوستانم هم از کدهای مخرب و ...... راحت باشه.
    دوستان برای دلگرمی فقط و فقط نظر و پیشنهاد.

:flower:فایل پیوست 147086

2. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 136973
    جزئيات بيشتر

ممنون ولي نصب نشد ?

3. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdd_samavat
    ممنون ولي نصب نشد ?
    دوست من اصلا این برنامه نصب نمیشه! شما کافیه فقط این برنامه رو اجرا کنی! احتمالا شما از ویندوز XP استفاده میکنید و Frame Work 2 رو هم نصب نکردید و برنامه اجرا نمیشه!
    تمامی برنامه هایی که با VS.net نوشته میشن یا به Frame Work 1 یا 2 یا 3 احتیاج دارن!

4. Top | #4

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 123599
    جزئيات بيشتر

اجرا نمیشه

5. Top | #5

شماره كاربري : 120227
    جزئيات بيشتر

کار میکنه با رم ریدر امتحان کردم رم 1 گیگ.این پیام رو داد
    !!!Your Flash Memory is right
    البته آقای شادان پور بیو گرافیشون رو هم در زیر برنامه قید فرمودند :mdr:+آدرس سایت

6. Top | #6

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 178392
    جزئيات بيشتر

باعرض سلام
    دوستان من نمیدونم رمم چرا اینطوری شده موقعیکه تورمریدر میندازم رمم بالا میاد ولی توموبایلم این eroor میده
    memory corruptD:از دوستان گلم خواهش میکنم راهنماییم کنن والبته گوشیم هست p990i و وقتی توگوشیهای دیگر مدلهای سونی اریکسون میندازم باز میکنه؟ممنونم از راهنماییتون

7. Top | #7

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط exe_miracle_exe
    اجرا نمیشه
    دوست من اگه فریم ورک 2 رو نصب کردید و اجرا نمیشه ایراد از ویندوز هستش. اجرا نشدنش غیر ممکنه
    نقل قول نوشته اصلی توسط enartiti
    کار میکنه با رم ریدر امتحان کردم رم 1 گیگ.این پیام رو داد
    !!!Your Flash Memory is right
    البته آقای شادان پور بیو گرافیشون رو هم در زیر برنامه قید فرمودند :mdr:+آدرس سایت
    ممنون که بلاخره یکی حداقل گفت کار میکنه. دوست من از شما متشکرم که فقط یک استفاده کننده نیستید! میدونید این فایل چند بار دانلود شده و لی از نظر و پیشنهاد اصلا خبری نیست!!!!
    این تجربه رو قبلا هم داشتم و برنامه دیگه ای رو در زمان مدیریت فرید جان برای دوستان نوشتم که با اینکه استقبال خیلی نبود ( دانلود میشد نظر خبری نبود) ولی بعضی دوستان پیشنهادات زیادی ارائه کردن که خیلی هاش هم اعمال شد! اما چون از گذشته درس گرفته بودم باید بگم:
    این برنامه فقط تا 28 می 2008 کار میکنه و دوستان اگه میخوان نسخه جدیدش رو استفاده کنن حداقل بگن کار کرده ایراد داشته نداشته بد بود خوب بود .......... البته فکر کنم یه نظر دادن از تغییر تاریخ سیستم و بهم ریختن رجیستر بعضی برنامه ها بهتر باشه.

8. Top | #8

شماره كاربري : 120227
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmayco
    باعرض سلام
    دوستان من نمیدونم رمم چرا اینطوری شده موقعیکه تورمریدر میندازم رمم بالا میاد ولی توموبایلم این eroor میده
    memory corruptD:از دوستان گلم خواهش میکنم راهنماییم کنن والبته گوشیم هست p990i و وقتی توگوشیهای دیگر مدلهای سونی اریکسون میندازم باز میکنه؟ممنونم از راهنماییتون
    سوالتون رو باید در قسمت پرسش و پاسخ میپرسیدی.
    مموریت رو با رم ریدر فرمت کن البته با fat دوباره امتحان کن اگه نشد رمت خراب شده.من قبلا p990 داشتم رمم 2 گیگ بود چون روشن رمو در می اوردم رمم همینجوری شده بود.البته مغازه دار عوضش کرد:coool:

9. Top | #9

شماره كاربري : 105496
    نام : علی
    جزئيات بيشتر

چه جالب من 28/5/2008 اين تاپيك رو ديديم

10. Top | #10

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 135112
    جزئيات بيشتر

سلام دوست عزيز
    حالا اين Frame Work كه مي گي را مي شه فايل دانلودش رو برام بزاري