× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 53 از 86 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 855

بایگانی

1. Top | #521

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Samsung JAVA & Bada
    شماره كاربري : 102346
    جزئيات بيشتر

سلام.

دوست من شما سعی کن برنامه های بدون ایراد جاوا رو امتحان کنی. مثل برنامه هایی که تو انجمن نرم افزار ها وجود داره!

شما یه بار فایل جاوا رو تنهایی بریز و نصب کن اگه ج داد که هیچ نشد با برنامه جاد میکر از همون فایل جاوا یه جاد بگیر و هر دوتای اون فایل هارو بریز تو گوشی و فایل جاد رو نصب کن.

2. Top | #522

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 412859
    جزئيات بيشتر

ميشه ي كوچولو واضح تر بگين!ببخشيدا!
    فايل جاوارو از كجا بايد بگيرم؟برنامه اش بدونه اشكاله روي گوشيه w595ام جواب ميده!

3. Top | #523

جزئيات بيشتر

خواهش میکنم دوست عزیز.

این برنامه ی جاد میکر:
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=113717

نحوه ی ساخت فایل جاد از جار تو اون لینک توضح داده شده.

بخونید امتحان کنید و امیدوارم موفق بشید اکه بازم مشکلی داشتید حتما سوال بفرمایید تا راهنمایی بشید.

4. Top | #524

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 412859
    جزئيات بيشتر

مرسسسسسسسسسسسسسسسسي!واقعا ممنون!
    اگه بگم مشكلش چي بود حسابي ميخنديدن!من انتظار داشتم فايلو كه اينستال ميكنم تو صفحه اصلي نشونش بده ولي اين مدل گوشي فايلها رو توي گيم ثبت ميكنه!به همين سادگي!
    بازم ممنووووون!

5. Top | #525

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 378373
    نام : هومن
    جزئيات بيشتر

میشه یه تاپیک بدین چندتا نرمافزار کاربردی تمام لمسی یا بازی تمام لمسی برا کوربی اس3653 ؟
    یا یه تاپیک جامع برا ویجت که کلی ویجت کاربردی یا ساعت یا سرگرمی داشته باشه ؟
    من که هیچ جا چه سایت فارسی چه خارجی چه سامسونگ چه غیر سامسونگ برا این آشغال پیدا نکردم شما اگه چیزی تو دست وبالتون دارین ممنون میشم.
    در ضمن برا بعضی از بچه ها که بالا سوال کرده بودن بگم سامسونگ نرمافزارا رو گلچین میکنه!! مثلا اگه سازنده ی بازیه زیر یه مگ شما نوکیا یا سونی اریکسون یا... باشه شما خودتو بکشی نصب نمیشه. نمونش :
    city blox , nokia calculator , quadra pop که سیتی بلوکس مال نوکیاست بعدی معلومه و آخری هم ماله سونی اریکسون هست. اینا همه رو نوکیا 6300 جواب میده ولی سامی سرش به عرش بره بازم سامیه.

6. Top | #526

جزئيات بيشتر

آقا نمیشه اینارو هکی دست کاری چیزی کرد؟ یا یه فایلمنیجر مثل اکس پلور سیمبین برا اینا پیدا نمیشه؟ نمیشه پی ام دی رو جایگزین دیکشنری خودش کرد ؟ آیکونای منو رو نمیشه جابجا کرد یا بهشون چیزی اضاف کرد؟ حتی با کامپیوترم نمیشه حداقل یه دستکاری کوچولو روش انجام داد؟
    واقعا سیمبین شیره در برابر اینا ،سیمبین که سهل ، سری40 سالاره.

7. Top | #527

شماره كاربري : 352559
    نام : »» MoHsEn ««
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط humanqwerty
    میشه یه تاپیک بدین چندتا نرمافزار کاربردی تمام لمسی یا بازی تمام لمسی برا کوربی اس3653 ؟
    یا یه تاپیک جامع برا ویجت که کلی ویجت کاربردی یا ساعت یا سرگرمی داشته باشه ؟
    من که هیچ جا چه سایت فارسی چه خارجی چه سامسونگ چه غیر سامسونگ برا این آشغال پیدا نکردم شما اگه چیزی تو دست وبالتون دارین ممنون میشم.
    در ضمن برا بعضی از بچه ها که بالا سوال کرده بودن بگم سامسونگ نرمافزارا رو گلچین میکنه!! مثلا اگه سازنده ی بازیه زیر یه مگ شما نوکیا یا سونی اریکسون یا... باشه شما خودتو بکشی نصب نمیشه. نمونش :
    City blox , nokia calculator , quadra pop که سیتی بلوکس مال نوکیاست بعدی معلومه و آخری هم ماله سونی اریکسون هست. اینا همه رو نوکیا 6300 جواب میده ولی سامی سرش به عرش بره بازم سامیه.
    آقا نمیشه اینارو هکی دست کاری چیزی کرد؟ یا یه فایلمنیجر مثل اکس پلور سیمبین برا اینا پیدا نمیشه؟ نمیشه پی ام دی رو جایگزین دیکشنری خودش کرد ؟ آیکونای منو رو نمیشه جابجا کرد یا بهشون چیزی اضاف کرد؟ حتی با کامپیوترم نمیشه حداقل یه دستکاری کوچولو روش انجام داد؟
    واقعا سیمبین شیره در برابر اینا ،سیمبین که سهل ، سری40 سالاره.
    دوست عزیز از توضیحاتت ممنون
    شما 120-130 پول دادی میخوای کلی بازی تمام لمسی و ویجت و سرگرمی هم داشته باشه؟!
    شما بازی ها و برنامه های جاوا رو بریز ببین اجرا میکنه یا ارور میده؟اگه ارور داد بگو شاید تونستیم کمکت کنیم.
    درمورد ویجت هم با خود گوشیت دانلود کنی بهتره.

The Moderators History of Samsung bada Forums

8. Top | #528

جزئيات بيشتر

دوست من شما نیموده زدی تو خاکی!

اینا فقط برنامه های هست که به صورت پیشفرض روی جاوای سامسونگ نصبه:
    منشی تلفنی
    قفل گذار روی تمامی قسمت های گوشی
    لیست سیاه
    موبایل ترکر
    fake call
    sos messages
    , ....

9. Top | #529

جزئيات بيشتر

حرف شما صحیح ولی لااقل چندتا ویجت ازیه گوشی دیگه نمیشه نصب کرد؟ پس این ویجت بار رو برا چی گزاشتن؟
    من گفتم چندتا یعنی این گوشی 5 6 تا بازی و نرمافزار نداره؟ خیلی عجیبه 6300 هم با این که جاوا زیر یه مگ هست کلی بازی و نرمافزار داره ولی این هیچ در ضمن من جز اولین کسایی بودم که به سامسونگ و مشخصات دروغیه رو کاغذش اعتماد کردم من اینو 180 خریدم اون موقعی که 5800 270 تومن بود.حیف نیست یه دیکشنری نداشته باشم؟

10. Top | #530

شماره كاربري : 352559
    نام : »» MoHsEn ««
    جزئيات بيشتر

حرف شما صحیح ولی لااقل چندتا ویجت ازیه گوشی دیگه نمیشه نصب کرد؟ پس این ویجت بار رو برا چی گزاشتن؟
    من گفتم چندتا یعنی این گوشی 5 6 تا بازی و نرمافزار نداره؟ خیلی عجیبه 6300 هم با این که جاوا زیر یه مگ هست کلی بازی و نرمافزار داره ولی این هیچ در ضمن من جز اولین کسایی بودم که به سامسونگ و مشخصات دروغیه رو کاغذش اعتماد کردم من اینو 180 خریدم اون موقعی که 5800 270 تومن بود.حیف نیست یه دیکشنری نداشته باشم؟
    هومن جان شما یه نگاه به لینک زیر بنداز ببین ویجت هایی که داخلش هست روی کوربی نصب میشه یا نه؟خبرش رو به ما هم بده
    http://mobilestan.net/showpost.php?p...postcount=2264

The Moderators History of Samsung bada Forums

صفحه 53 از 86 نخستنخست ... 343515253545563 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع