× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 36 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 359

N-Gage II

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 155762
    سپاس ها : 161
    سپاس از شما 2,392 بار در 276 پست
    جزئيات بيشتر

گوشی شما چه هک باشه چه نباشه از همین روش باید برین.فقط اونایی که گوشیشون هک شده برنامه trk رو از قبل دارن و نیاز نیست دوبار دانلود ونصب کنن.تنها تفاوتش همینه

خب شروع میکنیم:
    اول از همه به تاپیک زیر که فرید عزیز زحمتشو کشیده برید و کلاینت n-gage2 رو مناسب با ورژن گوشیتون دانلود و نصب کنید:

http://mobilestan.net/showpost.php?p=483312&postcount=1

واسه بازیها هم که به اینجا برید و بازی مورد نظرتون رو از تاپیکهایی که فرهاد جان زحمتشو کشیدن دانلود کنید

حالا کارمون شروع میشه! متناسب با ورژن گوشیتون برنامه trk رو از ضمیمه دانلود و در فون مموری نصب کنید.توجه کنید که فایل ضمیمه اول برای گوشی های N82 و N95 و N81 و 5700 و فایل ضمیمه دوم برای سایر گوشی هاست.بعد از نصب برنامه SecMan رو از اینجا دانلود کنید.
    حالا گوشی رو در حالت pc suite به کامپیوتر وصل کنید و برنامه trk رو اجرا کنید.اولش سوال در مورد bluetooth میپرسه که no بزنید و از منو option گزینه setting رو انتخاب کنید و connection رو به USB تغییر بدید و back رو بزنید.از option گزینه connect رو انتخاب کنید.وقتی عملیات با موفقیت انجام بشه status: connected مطابق عکس زیر نمایش داده میشه:

بدون اینکه برنامه رو ببندیم با به حالت standby بذاریمش میریم سراغ کامپیوتر.برنامه secman رو که دانلود کرده بودیم رو نصب میکنیم.بعد از نصب بزنامه secman رو باز میکنیم و از منو option گزینه های Turn plat. security و Install root certificate رو انتخاب میکنیم و از برنامه خارج میشیم:

حالا دوباره برنامه Trk رو باز میکنیم.باز به سراغ کامپیوتر میریم و فایل exe یا همون autorun بازی رو اجرا میکنیم و به ترتیب عکسهای زیر عمل کنیم.فقط توجه کنید:
    شما به دو روش میتونین بازی رو نصب کنین:
    1.با کامپیوتر و autorun
    2.انتقال به گوشی و نصب
    تفاوت روش 1 و 2 از مرحله 4 به بعده که در شکل مشخص شده.اگر کامپیوتر پورت trk رو پیدا نکنه یا برنامه trk باز نباشه inastaller اتوماتیک روش دوم رو در پیش میگیره.

اول روش 1 رو میگم :
    برنامه Trk رو باز میکنید و وقتی connect شد مطابق عکسها پیش برید و چیز خاصی نداره فقط چندتا نکته رو من بگم:
    در مرحله 2 گزینه اول رو تیک بزنید و چون secman رو نصب کردید لازم نیست گزینه دوم رو تیک بزنید.
    در مرحله 4 ازتون محل کپی اطلاعاتو میخواد که بهتره memory card یا همون درایو E باشه
    بعد شروع به نصب میکنه.بعد از اتمام کپی اطلاعات در گوشی برنامه n-gage رو باز کنید و خود برنامه شروع به نصب میکنه و چون هیچ چیز خاصی نداره بیخودی شلوغش نمیکنم.

حالا میریم سراغ روش دوم:
    در این روش اگه برنامه پورت trk رو پیدا نکنه یا برنامه Trk باز نباشه خودش این روشو انتخاب مبکنه.البته اگه شما به دلایلی بخواین از این روش برین و برنامه trk هم باز باشه میتونین در مرحله 4 روش قبل بجای انتخاب درایو E گزینه Extract n-gage file to pc رو انتخاب کنید.
    به هر حال این روش یه فایل واسه شما میسازه و شما اون فایلو به مموری کارت گوشیتون در آدرس E:\n-gage منتقل میکنید.حالا میرید برنامه N-gage رو باز میکنید و شروع به نصب میکنید

بعد از اینکه به یکی از دو روش بالا بازی رو نصب کردید موقعی که n-gage رو باز میکنید کنار بازیهاتون نوشته TRIAL ولی بازیهاتون full هستن.واسه اینکه این نوشته رو از بین ببرید ضمیمه سوم رو دانلود و نصب کنید.

اگه مراحل بالا رو به دقت برید بعید میدونم به مشکل خاصی برخورد بکنید.ولی بازم اگه جایی اشکالی بود یا متوجه نشده بودید من وسایر دوستان در خدمت هستیم
    موفق باشید......:praying:

فرید : پی دی اف این آموزش برای راحتی دوستان ضمیمه شد.
    ویرایش توسط FARID : 29-05-2008 در ساعت 14:17

2. 169 كاربر زير از شما pyan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

*AHRIMAN*,.: Saman-tci :.,123321123321123,4.5f,6779,84104,A7X,AAA s60,aadallan,abazari,adel_sh,afgvafa63,afrad,Afshin88,AghKiller,aldahir,ALFEX,Ali.Asgari2006,aliondvd,alipda,alireza.1986,alisharapova,amini_bio,amirbahram,Amirkhafan68,andyan,ARIA313,awds,azareei,Azot,a_kourosh_a,™AMIN,b2009nb,B3HNAM,Babz,bahahs,bbgt,behrooooozz,BehrouzKhan,blife,DariushGreat,dinosaur,DJ Fred,dr007,drsina,dyego,ehilam,emad_nabi,Emperator,esn_bmd,esoo,faceback2,fard,FARID,farzam 95,fixxer,gentleman_mahdi,Ghatrebaranam,gigabyte110,Greight,hadiasadi,hamed1987,Hamidstudio,HamidZaeri,hbmobile,HesaM,hii,hossein19,hpz364,hva8,Hybrid SyntaX,Inbox,iranboy,iranmatrix,itshock,JALIL1990,javadt,kami_re62,kaveh khan,khar_poostkan,khoroselari,Koodak,ksjvk,Legend-1389,lulu1365,M @ J ! D,mahdi-gh,mahdi_ctr,MaKenZi,mamalkhane,marilyn_262,Masoud57,masoudmehrabik,meh137,MEHDI222,mehdi67,meh_2002,mmiran,mobdl,moeinm37,moh69ali,mohammad1139,MOHAMMED,mohsen1104,Mojtaba0,mojtaban73n73,Molibden,moonfriend,moslem2007,mostafa6103,MVBDX,m_m_khanchi,neooamin,NiBBLE,nokia n95,ommolfesad,on time,osilatoria,osmj,ParsiKade,pedram110,pershianix,pgghamkhar,pordel,R@R#M@N,Ramin 08,ramses18,ReshadGP,reza.e,reza1reza1,reza2033,RoJBoY,roma1369,roman2009,romeo,saber nokia,saeed virus,saeed4628,saeedsa,saliman,SAM,samim,sam__fisher,sanamdost,sasan hatami,satrikon,seven.nima,sevmak,seyed_01,shani,Sh_Nokia,sina_m_s,snowman_ice,Soheil.DVBHS,syamak14,فرهادالدوله,هتم,vahid_jafari f,VoORoOJak,xman1399,yasinonline,yousef86,zahstar,zirak2005,Zizo,{sAeeD Wistful},جکسون,رضااسمخانی

3. Top | #2

شماره كاربري : 55813
    سپاس ها : 375
    سپاس از شما 135 بار در 69 پست
    جزئيات بيشتر

سلام ممنون از آموزشتون من این کار رو کردم ولی موقع نصب بازی تو انگیگ ارور file is corrupted رو میده

4. 3 كاربر زير از شما sghd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sghd
    سلام ممنون از آموزشتون من این کار رو کردم ولی موقع نصب بازی تو انگیگ ارور file is corrupted رو میده
    دوست عزیز کدوم بازی؟secman رو on کردید؟
    من خودم 6تا از بازیهارو نصب کردم.واسه منم ارور میداد secman رو که روشن کردم مشکلم حل شد

6. 9 كاربر زير از شما pyan عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

جزئيات بيشتر

سلام
    بازی block breaker
    بله on کردم با off هم امتحان کردم ولی کار نداد!

8. كاربران زير از شما sghd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 47319
    نام : حامد
    سپاس ها : 2,903
    سپاس از شما 3,176 بار در 789 پست
    جزئيات بيشتر
    سلام
    دوستانی که با ارورfile is corruptedمواجه میشن دربرنامهsecmanگزینهinstall root cerرو بزنید حله!!

10. 7 كاربر زير از شما Solid Snake عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

سلام
    دوستانی که با ارورfile is corruptedمواجه میشن دربرنامهsecmanگزینهinstall root cerرو بزنید حله!!
    ممنون دوست عزیز درست شد
    فقط بازی رو که نصب کردم اولش به صورت تریال بود که یه بار گوشی رو ریستارت کردم و بعد فایل patch.sis که توی پوشه tools بود رو نصب کردم بازی فول شد
    بازم ممنون از دوستان

12. 2 كاربر زير از شما sghd عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 48493
    نام : بهراد
    سپاس ها : 1,774
    سپاس از شما 2,213 بار در 562 پست
    جزئيات بيشتر

آقا trk رو از کجا بیارم ؟؟؟ باید دانلود کنم ؟؟؟ لینک بدید !!! ممنون !

14. 2 كاربر زير از شما R@R#M@N عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

شماره كاربري : 180120
    نام : يونس
    سپاس ها : 202
    سپاس از شما 776 بار در 138 پست
    جزئيات بيشتر

سلام به اساتيد
    من اين برنامه SecMan رو چطور نصب كنم؟
    وقتي اجراش ميكنم ارور ميده
    گوشيمو هك نكردم
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد....

16. 2 كاربر زير از شما Legend-1389 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 48493
    نام : بهراد
    سپاس ها : 1,774
    سپاس از شما 2,213 بار در 562 پست
    جزئيات بيشتر

منم دقیقآ چون تازه ن82 خریدم هیچی سر در نمیارم !!!
    اگه میشه کامل یکی توضیح بده
    مرسی از بچه های گل موبایلستان !

18. 2 كاربر زير از شما R@R#M@N عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

جزئيات بيشتر

دوستان عزیز واسه گرفتن trk و آموزش هک به این تاپیک برید:
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=37918

20. 5 كاربر زير از شما pyan عزيز، سپاسگزاری كرده اند