× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 156794
    نام : ALi
    سپاس ها : 1,232
    سپاس از شما 1,207 بار در 240 پست
    جزئيات بيشتر

نه عزيزم ما تو اين فروم بايد كارهاي مهمتري انجام بديم .درسته كه 20 هزار تومان پول كمي شايد نباشه اما من اصلا موافق افزايش حجم صفحات فروم براي فقط دو سه نفري كه اين 20 تومن برايشان مهم است نيستم و توصيه ميكنم كه براي اينجور چيزا خودتونو ناراحت و عصباني نكنيد البته اين فقط يه توصيه است !!!!!!!!!!!!

2. Top | #12

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 161346
    نام : ایمان
    سپاس ها : 1,163
    سپاس از شما 4,779 بار در 2,394 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ee9900
    نه عزيزم ما تو اين فروم بايد كارهاي مهمتري انجام بديم .درسته كه 20 هزار تومان پول كمي شايد نباشه اما من اصلا موافق افزايش حجم صفحات فروم براي فقط دو سه نفري كه اين 20 تومن برايشان مهم است نيستم و توصيه ميكنم كه براي اينجور چيزا خودتونو ناراحت و عصباني نكنيد البته اين فقط يه توصيه است !!!!!!!!!!!!
    كاربر گرامي شما لازم نيست به مديران بگيد كه چي مهمه چي غير مهم , درضمن اين تاپيك تا الان 86 نفر در 23 ساعت گذشته بازديد كننده داشته نه 2-3نفر
    و در اخر لطف كنيد در كار مديران دخالت نكنيد.

3. 3 كاربر زير از شما IMAN_NEWS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

4. Top | #13

بخش : انجمن بازیهای سونی اریکسون
    شماره كاربري : 110724
    سپاس ها : 1,196
    سپاس از شما 3,923 بار در 1,352 پست
    جزئيات بيشتر

فکر نمی کنم این مطالب رو خود ایمان ندونه و نیاز به گفتن باشه.این مطالب وقتی قدیمی بشه و بازدید نداشته باشه خود ایمان زحمت حذف اون رو می کشه.در هر صورت درست نیست تو وظایف ایمان عزیز دخالت کنید.

ایمان جان از زحماتت بی نهایت ممنون و خسته نباشی:flower:

http://twitter.com/Armin1370

5. 3 كاربر زير از شما Armin1370 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #14

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 156794
    نام : ALi
    سپاس ها : 1,232
    سپاس از شما 1,207 بار در 240 پست
    جزئيات بيشتر

آقايون مدير موقت انجمن براي آخرين بار اين مطلبو متذكر ميشم كه اينجا يه فرومه .
    فروم يعني هر عضوي مطابق قوانين اون فضا ميتونه به اظهار نظر بپردازه پس لطفا اينقدر مدير بودنتونو به رخ ديگران نكشيد. بعله من هم اگر از عضويتم در فرومها و سايتهاي خارجي و ايراني ((سو استفاده )) كرده و با استفاده از زبان و ديكشنري و . . عمل ناشايست ترجمه و عمل ناشايست تر copy /paste را انجام ميدادم الان نه تنها مدير انجمن بلكه . . . . . . (نگفتم شما و ديگر دوستان اين كار را انجام داديد بلكه منظورم فقط اين بود كه راحتترين راه رو گفته باشم.)
    منم (به ایمان جان از زحماتش بی نهایت ممنون و خسته نباشی ) ميگويم اما ميخوام قدمي در راه اعتلاي همه و اين مجموعه (news) بردارم واصلا اصرار شما دوتا را در مورد اين حمله نميفهمم ولطفا خصوصي انها رو بنويسيد كه منم خصوصي متذكر بشم . نه در ملا عام و عاجزانه خواهش دارم كه اينقدر از وقت مديريتي ! خود را در اين مجموعه عظيم به اظهار نظر هاي تو (ببخشيد يعني من) صرف نكنيد . در ضمن شماها حتما ميدونيد (( در هر صورت درست نیست تو وظایف شما دخالت كنم اما ميگم )) كه با اين لحن صحبت كردن بويي عجيب شبيه ناپختگي مياد و شما حتما ميدونيد كه اين بحثارو نبايد در اينجا كرد و حتما ميدونيد كه اين فقط موجب ابتذاله . .
    من ايملمو براي طرف صحبتم كه IMAN_NEWS هست فرستادم تا اگر خواست اين بحثو اونجا دنبال كنم وهر گونه ادامه اين بحث درين تاپيك توسط هر كسي كه باشه نشانه همان ناپختگي است.
    در همينجا از كساي ديگه (كه كمكم دارن خونسرديشونو از دست ميدن) ميخوام كه تمومش كنن وگرنه به قيمت نيامدن به اين فروم صحبتهايي رو براشون e-mail (نه ببيام اينجا بگم) ميكنم و روشن ميكنم. تا خاموش نشن. (آمين)
    ویرایش توسط ee9900 : 02-06-2008 در ساعت 12:15 دلیل: رفتن برق!

7. Top | #15

بخش : انجمن بازیهای سونی اریکسون
    شماره كاربري : 110724
    سپاس ها : 1,196
    سپاس از شما 3,923 بار در 1,352 پست
    جزئيات بيشتر

آقايون مدير موقت انجمن براي آخرين بار اين مطلبو متذكر ميشم كه اينجا يه فرومه .
    فروم يعني هر عضوي مطابق قوانين اون فضا ميتونه به اظهار نظر بپردازه پس لطفا اينقدر مدير بودنتونو به رخ ديگران نكشيد. بعله من هم اگر از عضويتم در فرومها و سايتهاي خارجي و ايراني ((سو استفاده )) كرده و با استفاده از زبان و ديكشنري و . . عمل ناشايست ترجمه و عمل ناشايست تر copy /paste را انجام ميدادم الان نه تنها مدير انجمن بلكه . . . . . . (نگفتم شما و ديگر دوستان اين كار را انجام داديد بلكه منظورم فقط اين بود كه راحتترين راه رو گفته باشم.)
    منم (به ایمان جان از زحماتش بی نهایت ممنون و خسته نباشی ) ميگويم اما ميخوام قدمي در راه اعتلاي همه و اين مجموعه (news) بردارم واصلا اصرار شما دوتا را در مورد اين حمله نميفهمم ولطفا خصوصي انها رو بنويسيد كه منم خصوصي متذكر بشم . نه در ملا عام و عاجزانه خواهش دارم كه اينقدر از وقت مديريتي ! خود را در اين مجموعه عظيم به اظهار نظر هاي تو (ببخشيد يعني من) صرف نكنيد . در ضمن شماها حتما ميدونيد (( در هر صورت درست نیست تو وظایف شما دخالت كنم اما ميگم )) كه با اين لحن صحبت كردن بويي عجيب شبيه ناپختگي مياد و شما حتما ميدونيد كه اين بحثارو نبايد در اينجا كرد و حتما ميدونيد كه اين فقط موجب ابتذاله . .
    من ايملمو براي طرف صحبتم كه IMAN_NEWS هست فرستادم تا اگر خواست اين بحثو اونجا دنبال كنم وهر گونه ادامه اين بحث درين تاپيك توسط هر كسي كه باشه نشانه همان ناپختگي است.
    در همينجا از كساي ديگه (كه كمكم دارن خونسرديشونو از دست ميدن) ميخوام كه تمومش كنن وگرنه به قيمت نيامدن به اين فروم صحبتهايي رو براشون e-mail (نه ببيام اينجا بگم) ميكنم و روشن ميكنم. تا خاموش نشن. (آمين)

به به فرهنگ و ادب.

خداییش تهدید ترسناکی بود و من یکی از ترس دیگه عمرا این طرفا پیدام بشه!!!

http://twitter.com/Armin1370

8. كاربران زير از شما Armin1370 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #16

شماره كاربري : 115429
    سپاس ها : 6,022
    سپاس از شما 31,220 بار در 6,309 پست
    جزئيات بيشتر

بیست هزارتومن اختلاف قیمت.
    یارو بخاطر دو تومن خودشو می کشه
    بعد شما...

What of the dollar$ you murdered for?
    Is that the one fighting for your soul?
    O

10. Top | #17

شماره كاربري : 161346
    نام : ایمان
    سپاس ها : 1,163
    سپاس از شما 4,779 بار در 2,394 پست
    جزئيات بيشتر

فروم يعني هر عضوي مطابق قوانين اون فضا ميتونه به اظهار نظر بپردازه پس لطفا اينقدر مدير بودنتونو به رخ ديگران نكشيد.
    كسي مخالف اظهار نظر يا پيشنهاد يا انتقاد نيست اتفاقا از پيشنهادات و انتقادات هم استقبال مي كنيم
    دليلي نداره كه مدير بودنمون رو به رخ شما بكشيم چه معني داره!؟
    ما بحثي نداريم كه بخوايم اونرو دنبال كنيم و ناپختگي ربطي به چيزي كه شما ميگيد نداره
    و در اخر ميخواستم همه صحبت شما رو نقل قول كنم و جوابشو بدم كه ديدم لازم نيست

11. 3 كاربر زير از شما IMAN_NEWS عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع