× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

آرشیو

1. Top | #1

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 38843
    نام : محمد
    سپاس ها : 180
    سپاس از شما 203 بار در 107 پست
    جزئيات بيشتر

پیش فرض کمک کنید . سیم کات اعتباری همراه اولم دیگه شارژ نمی شه.

با سلام خدمت دوستان. موضوع از این قراره که یه 2 ، 3 ماهی از سیم کارت 919 استفاده نمی کردم تا اینکه یه مسافرت پیش اومد که مجبور شدم از این سیم کارت استفاده کنم. دیشب یه کارت شارژ براش خریدم هر کاری می کنم network error میده. اصلا به مرحله ای که رمز رو تایید کنه نمی رسه . هرچقدر هم اون کدی رو که برای نشان دادن میزان اعتبار هست می زنم بازم همین رو میگه. با چند تا گوشی دیگه هم امتحان کردم . با هیچکدوم شارژ نمی شه. زنگ می خوره اما زنگ نمی تونم باهاش بزنم. همش یه خانمه یه چیز خارجی می گه بعد قطع میشه. دوستان اگه راهنمایی کنید برای حل این مشکل ممنون می شم.
    :cry::113:

2. Top | #2

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 88414
    نام : بابازاده
    سپاس ها : 1,167
    سپاس از شما 3,936 بار در 1,072 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط senatorm
    با سلام خدمت دوستان. موضوع از این قراره که یه 2 ، 3 ماهی از سیم کارت 919 استفاده نمی کردم تا اینکه یه مسافرت پیش اومد که مجبور شدم از این سیم کارت استفاده کنم. دیشب یه کارت شارژ براش خریدم هر کاری می کنم network error میده. اصلا به مرحله ای که رمز رو تایید کنه نمی رسه . هرچقدر هم اون کدی رو که برای نشان دادن میزان اعتبار هست می زنم بازم همین رو میگه. با چند تا گوشی دیگه هم امتحان کردم . با هیچکدوم شارژ نمی شه. زنگ می خوره اما زنگ نمی تونم باهاش بزنم. همش یه خانمه یه چیز خارجی می گه بعد قطع میشه. دوستان اگه راهنمایی کنید برای حل این مشکل ممنون می شم.
    :cry::113:
    دوست عزيز اون كد ها باطل شدن .
    شما با شماره 444 تماس بگيريد . (رايگانه)
    و با فشار دادن كليد هايي كه به شما گفتته ميشه (1= شارژ يا 2= چك اعتبار و....) ميتونيد اعتبار رو چك كنيد و يا شارژ مجدد كنيد.

توضیحاتی درباره این موضوع