سلام به همه دوستان عزیزم .
من گوشیم N95 هستش . چند وقته پیش نمیدونم به چه دلیلی یه دفعه ورداشتم گوشیم رو به روش Drakkarious هک کردم . البته خب از ساین کردن برنامه ها خسته شده بودم و ... که به دلیل راحتی کار ورداشتم با این روش گوشی رو هک کردم .
مطمئن بودم در آینده برای گوشی مشکلی پیش میاد ولی خب دیگه هک کردم گوشی رو .
تا اینکه از 6-7 روز پیش دیدم گوشی دیگه اون سرعت و امنیت قبل رو نداره و خواستم که گوشیم رو مستر ریست بزنم ولی یه مشکلی سر راه بود . اونم اس ام اس هام بود . البته روی حافظه داخلی گوشی هم کلی برنامه نصب بود و ... که هیچ کدومش به جز اس ام اس ها برام مهم نبود . بیخیال شدم چونکه اس ام اس هام رو میخواستم .

تا اینکه امروز صبح اول یه BackUp از حافظه داخلی گوشی گرفتم و بعد هم چون گوشیم هک شده بود رفتم داخل فولدر Private حافظه داخلی گوشی و فولدر مسیج هام رو هم یه کپی ازش گرفتم و ریختم توی مموری کارتم .
تا اینجا خیالم راحت شد که دیگه BackUP دارم و اگر هم ریست کنم همه چی برمیگرده .
گوشی رو با کد *#7370# که همه چی رو پاک میکنه ریست کردم . وقتی که گوشی ریست شد و دوباره اومد بالا وقتی رفتم از قسمت مموری توی منوی گوشی اون BackUp که گرفته بودم رو Restore کنم که با مشکل مواجه شدم .

حجم فایل BackUp حدودا 23 مگابایته . وقتی که Restore میکنم یه پیغام میاد که در حال عملیات بازیابی .که زیرش یه منو بار داره که باید تا آخر پر بشه که بازیابی بشه .
ولی وقتی Restore رو میزنم فقط چند ثانیه اون پیغام میاد بعد محو میشه و بعد از 2-3 دقیقه هم گوشی ریست میشه و بک آپ بازیابی نمیشه .

اون کپی هم که از فولدر مسیج هام گرفته بودم وقتی میبرم در جای خودش کپی میکنم هیچ اتفاقی در انباکس و .. رخ نمیده .
فکر نمیکنم از روش کپی کردن فایلهای فولدر اس ام اس هام نتیجه ای بگیرم ولی خب برای بازگردانی BackUp تورو خدا کمکم کنید .

گفتم وقتی که فایل بک آپ رو میخوام بازیابی کنم اول یه پیغام میاد بعد از چند ثانیه محو میشه و گوشی بعد از 2-3 دقیقه ریست میشه و هیچی به هیچی .

تورو خدا کمکم کنید . اس ام اس هام رو دیوانه وار احتیاج دارم . جک و .. نیست . یه چیزایی هست که پای آبروم در میونه .
چیکار کنم ؟ موقع بازیابی گوشیم ریست میشه !!