× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 17 از 17

آرشیو

1. Top | #11

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 52764
    سپاس ها : 57
    سپاس از شما 27 بار در 11 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iman_news

به گزارش پايگاه خبري موبايلستان به نقل از موبنا مدیرفنی پروژه نرم افزار پیام رسان فارسی همراه اول، از تست این نرم افزار بر روی 117 مدل گوشی تلفن همراه خبر داد.
    جعفر محمدی در گفت وگو با خبرنگار موبنا با تاکید بر اینکه در حال رفع اشکال ویرایش دوم نرم افزار پیام رسان فارسی هستیم، اظهار داشت: تنها مشکلات موجود در این نرم افزار مربوط به ناسازگاری آن با برخی گوشی های خاص در بازار است که در حال بررسی و رفع آن هستیم.
    وی ادامه داد: هم اکنون نرم افزار پیام رسان فارسی همراه اول، روی 117 مدل گوشی موجود در بازار تست و آزمایش شده که اکثر این گوشی ها دارای مدل های مشابه است.
    محمدی با بیان اینکه طی ماه های آینده این نرم افزار روی گوشی های جدیدی که وارد بازار شده است نیز آزمایش خواهد شد،افزود:با شرکت خدمات طلایی نیا (نماینده رسمی گوشی های نوکیا در ایران ) مذاکراتی صورت گرفته که قرار است نرم افزار پیام رسان فارسی روی گوشی های جدید این شرکت در مبدا نصب شود.
    با استفاده از نرم افزار پیام رسان فارسی می توان پیامک های فارسی با حجم حدود 200 کاراکتر را در یک پیامک ارسال کرد؛ اين در حالی است که در حالت عادی و بدون استفاده از اين نرم افزار، پيامک های فارسی با حجم بيش از 70 کاراکتر به چندين پيام کوتاه شکسته می شوند و اين مساله هزينه مضاعفی را به کاربر تحميل می کند.
    بنابراين، استفاده از اين نرم افزار نه تنها امکانات فارسی را برای ارسال پيامک مشترکان فراهم می سازد ، بلکه باعث صرفه جويی قابل توجهی در هزينه آن ها می شود.
    حدود دو هزار مدل گوشی تلفن همراه در کشور وجود دارد که 90 درصد مشترکان تنها از 200 مدل خاص استفاده می کنند.
    تعرفه ارسال پیامک با فونت لاتین 222 ریال و با فونت فارسی 89 ریال است.
    افزایش تعرفه پیامک که پیش از این 142 ریال بود به منظور ترویج و گسترش استفاده از خط و زبان فارسی از تیرماه سال جاری اجرایی شده است.
    متنفرم از این برنامه و مخابرات که سر همرو کلاه گذاشته
    متاسفم برای خودم

2. Top | #12

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 165916
    سپاس ها : 549
    سپاس از شما 814 بار در 201 پست
    جزئيات بيشتر

ان 95 که اصلا جزو مدل های گوشی نیست.برا همینم روی ان 95 کار نمیکنه

منم مثه ایمان هنوز فینگلیش 9 تومنی میزنم راحت

3. Top | #13

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 161346
    نام : ایمان
    سپاس ها : 1,163
    سپاس از شما 4,779 بار در 2,394 پست
    جزئيات بيشتر

من هم مثل سابق با فینگلیش می نویسم

4. Top | #14

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 201382
    نام : مهرداد
    سپاس ها : 125
    سپاس از شما 121 بار در 60 پست
    جزئيات بيشتر

واقعا نمیارزه به خاطر 20-10 تومان بشینیم فارسی تایپ کنیم .

5. Top | #15

شماره كاربري : 71159
    سپاس ها : 33,923
    سپاس از شما 60,833 بار در 11,422 پست
    جزئيات بيشتر

واقعاً هم ارزش نداره.
    اگه تو حالت عادی فارسی 9 تومن بود شاید ارزش داشت.اما نه اینکه با یه نرم افزار فشردش کنی.شاید تمام فامیلای من 1100 داشته باشن.اونوقت این نرم افزار به چه درد میخوره؟مسخرس/

6. كاربران زير از شما IMAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #16

بخش : عمومی و Symbian OS 9.x/^3 ،GPS
    شماره كاربري : 39820
    نام : ▼~>KiIiN<~▼
    سپاس ها : 2,839
    سپاس از شما 21,549 بار در 3,112 پست
    جزئيات بيشتر

این نرم افزار در کل به درد نمی خوره چون قابلیت ارسال متون فارسی در حجم کمش یک شرط داره که طرف مقابل هم این برنامه داشته باشه که قضیه منتفی می شه
    یا مثلا من خودم شخصا باید به 129 شماره تلفن گوشی ام اس ام اس بدهم :(((( لطفا برای دریافت اس ام اس از طرف این جانب نرم افزار بدرد نخور مخابرات را نصب کنید -- با تشکر کیان )))
    تا کنون که این یک طرح بدرد نخور است چون کمتر کسی دیدم استفاده کندش
    من که با همان فینگلیش می زنم چون سرعت فارسی ام خیلی کمه تازه با برنامه ای که یک از دوستان گذاشته بود می فرستادم که اون برنامه هم اکسپایر شد فکر کنم برنامه را Schwarzenegger بود تو بخش نرم افزار
    اینم ادرس برنامه :http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=42528

===================

8. 2 كاربر زير از شما ™KIAN عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #17

شماره كاربري : 71159
    سپاس ها : 33,923
    سپاس از شما 60,833 بار در 11,422 پست
    جزئيات بيشتر

منم ندیدم کسی از این نرم افزار استفاده کنه.البته دیدم بعضیها نصبش کردن ولی ازش استفاده نمیکنن.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع