× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 63

آرشیو

1. Top | #31

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 82152
    جزئيات بيشتر

[ من تازه موبايل گرفته ام و اين گونه مطالب براي من بسيار مفيد است . دست شما درد نکند . مرسي]

2. Top | #32

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن سونی اریکسون
    شماره كاربري : 60936
    جزئيات بيشتر

یه سوال اساسی : آیا راهی وجود داره که بشه با یه شماره ای که نه با من تماس گرفته نه بهم sms زده تو گوشیم sms و call بوجود بیارم؟ متوجه شدید که ؟ میخوام برم به طرف بگم واسه چی مزاحم شدی یا واسه چی sms زدی بدون اینکه اون این کارو کرده باشه ولی تو گوشیم موجود باشه؟ میشه؟

3. Top | #33

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 58840
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sam_shafiee
    یه سوال اساسی : آیا راهی وجود داره که بشه با یه شماره ای که نه با من تماس گرفته نه بهم sms زده تو گوشیم sms و call بوجود بیارم؟ متوجه شدید که ؟ میخوام برم به طرف بگم واسه چی مزاحم شدی یا واسه چی sms زدی بدون اینکه اون این کارو کرده باشه ولی تو گوشیم موجود باشه؟ میشه؟
    دوست عزیز واسه یه پرسش چند جا پست میزنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

4. Top | #34

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 71310
    نام : arman
    جزئيات بيشتر

ایا دزسته 3 ثانیه مکالمه مجانیه؟؟؟

5. Top | #35

شماره كاربري : 89014
    جزئيات بيشتر

باتشکر

6. Top | #36

شماره كاربري : 31406
    جزئيات بيشتر

سلام من تازه يه 7610 خريدم و دو روزه كه استفاده ميكنم دوستان ميگن بايد شارژ اوليه بشه يكي ميگه 4 ساعت يكي ديگه 8 ساعت يه جام ديدم 12 ساعت تكليف چيه؟ :?

7. Top | #37

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 11014
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAAD
    سلام من تازه يه 7610 خريدم و دو روزه كه استفاده ميكنم دوستان ميگن بايد شارژ اوليه بشه يكي ميگه 4 ساعت يكي ديگه 8 ساعت يه جام ديدم 12 ساعت تكليف چيه؟ :?
    دوست من گوشيهاي نوكيا بعد از اينكه كاملا شارژ شدند خودشون يه پيغام به صورت battery full ميدهند كه اگر هم در اون زمن حوضور نداشتيد ميتونيد يه بار از شارژ درش بياريد و دوباره بزنيد تا مطمئن شويد كه كامل شارژ شده يا نه
    البته در مورد مطلب شما من تا به حال چيزي نشنيده ام

8. Top | #38

شماره كاربري : 31406
    جزئيات بيشتر

عزيز منظورم شارژ اوليه قبل از استفاده بود.

9. Top | #39

شماره كاربري : 91910
    جزئيات بيشتر

كمك
    من ان 70دارم الان وقتي كسي زنگ ميزنه بجاي اينكه اسمش روي صفحه ظاهر بشه فقط شماره تلفن ظاهر ميشه مشكل چيه

10. Top | #40

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : انجمن سونی اریکسون
    شماره كاربري : 60936
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط naser1357
    كمك
    من ان 70دارم الان وقتي كسي زنگ ميزنه بجاي اينكه اسمش روي صفحه ظاهر بشه فقط شماره تلفن ظاهر ميشه مشكل چيه
    مشکل از 98+ اول شمارست اینو اول شماره هات اضافه کن در ضمن همه گوشیها اینجوری نیستن ماله من هیچ کدوم از شماره هام 98+ نداره
    كاربران محترم لطفا قبل از ارسال پست يا ايجاد تاپيك قوانين سايت را مطالعه نموده و سوالات خود را در انجمن مربوطه و تاپيك هاي موجود مطرح كنيد .
    ضمنا از ارسال پست تشكر هم خودداري كنيد چون بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد .

لطفا همه عکساتونو با microsoft office picture manager ریسایز کنید که اطلاعات نرم افزار دوربین توش بمونه و معلوم بشه که عکس دستکاری شدس یا نیست

صفحه 4 از 7 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع