× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 112

پرسش و پاسخ

1. Top | #31

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 29587
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_200352
    6600 سیمبیان 7 هست;)
    مطمئنی که 6600 سیمبین 7 هست؟؟ من که میگم همون 6 هست.به احتمال 90 در صد.
    !i'm back

2. Top | #32

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 29108
    جزئيات بيشتر

آره سينا جان دقيقا اينه:
    Symbian OS v7.0s, Series 60 v2.0 UI

3. Top | #33

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_200352
    آره سينا جان دقيقا اينه:
    Symbian OS v7.0s, Series 60 v2.0 UI
    بله.حق با شماست.مرسی از راهنماییتون.
    !i'm back

4. Top | #34

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 17191
    جزئيات بيشتر

سلام من هم6630 دارم گوشي 6630 به ضربه زياد حساس نيست گوشي من چندين بار زمين خورده از ارتفاع 3متري رو سطح بتوني افتاده خوشبختانه درست كار ميكنه گوشي من با تمام برنامه ها خوب كار ميكنه ولي با ultra mp3 مشكل دارم اهنگها رو اجرا ميكنه ولي به هر كليدي دست بزنم قفل ميشه و ديگه اجرا نمكنه يكي به من كمك كنه كمك

5. Top | #35

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza25455
    سلام من هم6630 دارم گوشي 6630 به ضربه زياد حساس نيست گوشي من چندين بار زمين خورده از ارتفاع 3متري رو سطح بتوني افتاده خوشبختانه درست كار ميكنه گوشي من با تمام برنامه ها خوب كار ميكنه ولي با ultra mp3 مشكل دارم اهنگها رو اجرا ميكنه ولي به هر كليدي دست بزنم قفل ميشه و ديگه اجرا نمكنه يكي به من كمك كنه كمك
    ببین دوست عزیز.ممکنه همون لحظه که گوشیت میفته زمین چیزی نشه ولی به گوشیت آسیب میزنه و این آسیب در دراز مدت معلوم میشه.در مورد سوال دومی هم شما جدیدترین ورژن اون رو امتحان کن.شاید درست بشه.من میگم اصلا بیخیال برنامه های mp3 player شو.چون کیفیت اونا هیچ وقت به کیفیت player خود گوشی نمیرسه.
    !i'm back

6. Top | #36

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 31509
    جزئيات بيشتر

سلام .... هر وقت sms میفرستم . ریپورتش وقتی به دستم میرسه . ساعتش دقیقا با ساعتی که sms فرستادم نیم ساعت عقب تره . یعنی اگه من ساعت 8.00 بفرستم ریپورتش ساعت رسید رو 7.30 نشون میده کلی هم سیخ کاریش کاردم نشد. گوشی هم 6630 هست ............. PLZ HELP MEEEEEE

7. Top | #37

شماره كاربري : 29625
    جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط armiin
    سلام .... هر وقت sms میفرستم . ریپورتش وقتی به دستم میرسه . ساعتش دقیقا با ساعتی که sms فرستادم نیم ساعت عقب تره . یعنی اگه من ساعت 8.00 بفرستم ریپورتش ساعت رسید رو 7.30 نشون میده کلی هم سیخ کاریش کاردم نشد. گوشی هم 6630 هست ............. PLZ HELP MEEEEEE
    در اصل این مشکل به علت عدم هماهنگی افست GMT سیستم مخابراتی با تنظیمات گوشی است که میتوان با ترفندی ساده این مشکل را حل کرد.

برای حل این مشکل به Tools رفته و به Setting بروید. سپس به بخش Date and time بروید و گزینه GMT offset را بر روی 0 تنظیم کنید. در انتها ساعت دستگاه را تنظیم کنید.
    لازم به ذکر است که در گوشی های 3650 و 7650 نوکیا در صورت عمل نکردن این ترفند میتوانید از نرم افزار handy clock استفاده نمایید.

فکر کنم با این راه حل مشکلت حل بشه
    تشکر ویژه از پوریای عزیز

8. Top | #38

شماره كاربري : 15821
    نام : HANSEN
    جزئيات بيشتر

من گوشيم 3 ماه پيش از تو ماشين در حال حركت افتاد بيرون .فقط كمي قابش خراش برداشت ...هنوز هم سالمه...فكر مي كنم در مقابل ضربه مقاوم باشه.
    در ضمن برنامه smartanswer كه برنامه منشي تلفن هست رو گوشي من كار مي كنه...

9. Top | #39

شماره كاربري : 34359
    جزئيات بيشتر

سلام من ميخواستم بدونم مشخصه اي براي فهميدن اصل بودن يا نبودن 6630 وجود داره البته به غير از اینکه نوشته باشه میدن این فنلاند. ممنون میشم جواب بدین

10. Top | #40

شماره كاربري : 34359
    جزئيات بيشتر

سلام من ميخواستم بدونم مشخصه اي براي فهميدن اصل بودن يا نبودن 6630 وجود داره البته به غير از اینکه نوشته باشه میدن این فنلاند. ممنون میشم جواب بدین

صفحه 4 از 12 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع