× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 4 از 41 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 404

بایگانی

1. Top | #31

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 29321
    جزئيات بيشتر

alan gheimate SX-1 chande ? dar zemn cheghadr filmbardari mikone. yani clip hash chand dayeghast

2. Top | #32

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 29978
    نام : رضا
    جزئيات بيشتر

سلام
    یک سوال ضرب الاجلی دارم اگر لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون می شم
    Speaker گوشی من (SX1 ) سوخته . فکر می کنم به خاطر زنگهایی باشه که روی گوشی ریخته بودم چون صدای اونها خیلی بلند بود و خودم صدای اونها رو بالا برده بودم . حالا چه اسپیکری باید برای اون نصب کنم ؟ آیا اسپیکر قوی تر از خود فابریکی این گوشی هست ؟ مدل خاصی لازم مثلا 32 اهم و یا کمتر و بیشتر ؟ چون ظاهرا می گن چون این اسپیکر هم بیزر هست و هم بلندگو باید 32 اهم باشه آیا این مسئله صحت داره .
    ممنون می شم اگر زودتر راهنمایی بفرمایید تا بتونم اقدام کنم

3. Top | #33

شماره كاربري : 22073
    جزئيات بيشتر

سلام گوشي من وقتي روشن ميشود روي صفحه phone is blokedميدهد 12345 هم كه ميدهم باز هم ميدهد لطف كنيد من را راهنمائي كنيد

4. Top | #34

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 27931
    جزئيات بيشتر

پیش فرض در مورد SX1 phone codes

اگر کد Security Code یا کدی که در قسمتLlock Phone هستش رو 3 بار اشتباه بدید گوشی sx1 شما قفل خواهد کرد ...
    پس اگه این مشکل برای شما پیش اومده بقیه رو دقت کنید :
    وقتی گوشی قفل شده پیغام Phone Code Blocked رو خواهد داد . بعد از این شما نیاز به یک کد برای باز کردن اوون دارید ... این کد که بصورت ستاره مربع سه تا صفر 3 ستاره یک کد 8 رقمی و بعد مربع هستش ....این کد رو می تونید از شرکت زیمنس با فرستادن ایمیل و دادن کد IMEI از اونا بگیرید ... ایمیل هم اینه : Support@siemens.com
    دقت : اگر 8 تا 10 بار این کد رو هم غلط بدید گوشی شما رو تنها به روش سخت افزاری میشه درست کرد پس کد الکی ندید .
    حالا فرض کنیم که این کد رو هم الکی دادید و گوشی بطور کل قفل کرد ... اینبار باید 10 تا 40 هزار تومان خرج کنید تا با قطع کردن یکی از پایه های CPU گوشی شما مشکل شما حل بشه !!!
    (اسم این پایه test Point هستش)در این مورد باید توضیح بدم که کار خودتون نیست چون باید وسایلشو مثل شابلون داشته باشی .......
    البته این قیمت رو که گفتم بستگی به شرایط جغرافیایی کشور (که در کدوم شهر هستید ) وبه انصاف تعمیرکار داره .....
    من غریبه دیروزم ، آشنای امروز و فراموش شده فردا

پس در آشنایی امروز می نگرم تا در فراموشی فردا یادم کنی

5. Top | #35

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_7441
    سلام گوشي من وقتي روشن ميشود روي صفحه phone is blokedميدهد 12345 هم كه ميدهم باز هم ميدهد لطف كنيد من را راهنمائي كنيد
    دوست عزیز من امروز یه تاپیک در این باره نوشتم یه سری به اون بزن
    http://forum.mobilestan.net/showthre...0516#post10516

امیدوارم که مفید باشه.

6. Top | #36

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 29978
    نام : رضا
    جزئيات بيشتر

آیا نرم افزار خاصی برای باز کردن کد گوشی وجود نداره . من در یکس از سایت ها نرم افزاری به اسم All siemens unlocker دیدم و دانلود کردم ولی تا حالا باهاش کار نکردم . می خواستم ببینم ممکنه با این نرم افزار بشه قفل گوشی رو باز کرد ؟

7. Top | #37

جزئيات بيشتر

اقا خيلي با حالي دستت درد نكنه

8. Top | #38

جزئيات بيشتر

اقا سلام ببخشيد اين ادرس ايميل اشتباه ميشه ايمل درست رو بديد يا شايد اشتباه از منه Imei من اينه ميشه شما بفرستيد352079003979463ممنون ميشيم

9. Top | #39

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_7441
    اقا سلام ببخشيد اين ادرس ايميل اشتباه ميشه ايمل درست رو بديد يا شايد اشتباه از منه Imei من اينه ميشه شما بفرستيد352079003979463ممنون ميشيم

دوست عزیز من مشکل شما رو با سایت رسمی زیمنس مطرح کردم و به محض اینکه به من خبر بدهند من شما را در جریان قرار میدهم.

10. Top | #40

جزئيات بيشتر

اقا خيلي ممنون

صفحه 4 از 41 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع