× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 778 از 781 نخستنخست ... 278678728768776777778779780 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 7,771 به 7,780 از 7802

آموزش‌ها و برنامه‌‌های فلش (آپدیت) گوشی

1. Top | #7771

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سیمبین
    شماره كاربري : 331062
    نام : FARID
    سپاس ها : 9,017
    سپاس از شما 12,322 بار در 1,718 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_n900
    با سلام ببخشيد براي تست RX-51 فايل فلش n900 عددي كه جلوي CRC32 بايد باشه چنده ؟ آيا فرق مي كند؟ اين شماره را از كجا مي توانم بفهمم ؟ ممنون
    این تاپیک :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=225540

پست اول ، مورد 6

======

همچنین می تونید در Phoenix
    و در منوی tools >> data package download
    پروداکت کد رو وارد کنید تا فیرم ور رو براتون دانلود کنه.

/.

================================================== ============

.:نکات اولیه در خصوص دانلود و استفاده از فایل‌های فیرم‌ور :.

آموزش جامع دانگل کرک شده Best برای فلش تمامی گوشی‌های BB5 نوکیا

================================================== =============

2. 3 كاربر زير از شما ZeNer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #7772

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 633282
    سپاس ها : 40
    سپاس از شما 40 بار در 27 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hrbani
    @mehdi_n900

سلام آقا مهدی

می شه اسم دقیق فایلی که استفاده کردین رو بگین؟
    منبعش کجا بود؟ از لینک هایی که اساتید تو بخش MaemO گذاشتن؟ بنده می تونم CRC فایل هایی که خودم دارم رو بگیرم و براتون بذارم، منتها نمی دونم فایل هامون یکی هست یا مثلاً من مال اروپا رو داشته باشم و مال شما برای آسیا باشه، CRCها باهم فرق می کنه، اما چون فکر می کنیم یکین، اشتباهاً برداشت می شه که فایل دانلودیتون مشکل داره.

موفق باشین

با عرض سلام و ارادت فراوان به آقا حميدرضاي عزيز
    فايلا رو از همين سايت دانلود كردم فايل وانيلا 8گيگ رو الآن هرچي گشتم لينك دانلودشون خراب بود
    فايل وانيلا 8گيگ:
    RX-51_2009SE_10.2010.13-8.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin.exe (7z:161Mb) CRC32: 014D3AF3
    RX-51_2009SE_10.2010.13-8.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin.bin (249Mb) CRC32: 1DEA386D

فايل كمباين:
    RX-51_2009SE_21.2011.38-1.003_PR_COMBINED_003_ARM.bin (191mB) CRC32: 71E72484

پيش فرض آموزش آپدیت به ورژن pr 1.3.1
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=213215
    http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/i...ED_003_ARM.bin

اموزش كامل فلش گوشی n900 با نرم افزار قدرتمند فینیکس و رفع اكثر ارورها
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=213215
    http://nds2.fds-fire.nokia.com/fdp/i...ED_003_ARM.bin

4. كاربران زير از شما mehdi_n900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #7773

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ZeNer
    این تاپیک :

http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=225540

پست اول ، مورد 6

======

همچنین می تونید در Phoenix
    و در منوی tools >> data package download
    پروداکت کد رو وارد کنید تا فیرم ور رو براتون دانلود کنه.

/.

ممنون چك كردم فايل كمباين درست بود ولي براي فايل ...signature.bin عدد CRC در فايل vpl نوشته نشده آيا مشكلي دارد؟ ضمناً در فونيكس منوي tools عبارتdata package download نيست مگه آخرين ورژنش phoenix_service_software_2012.50.001.49220.rar نيست؟برا من اين گزينه رو نداره؟

6. كاربران زير از شما mehdi_n900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #7774

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : سیمبین
    شماره كاربري : 331062
    نام : FARID
    سپاس ها : 9,017
    سپاس از شما 12,322 بار در 1,718 پست
    جزئيات بيشتر

ممنون چك كردم فايل كمباين درست بود ولي براي فايل ...signature.bin عدد CRC در فايل vpl نوشته نشده آيا مشكلي دارد؟ ضمناً در فونيكس منوي tools عبارتdata package download نيست مگه آخرين ورژنش phoenix_service_software_2012.50.001.49220.rar نيست؟برا من اين گزينه رو نداره؟

اون فایل signature اهمیتی نداره.

نسخه ی 2012.16 رو که الان چک کردم data package download رو داره ،
    خاطرم نیست که در آخرین نسخه این امکان حذف شده یا خیر !

به هر حال راه های دیگه ای هم هست ،
    از NaviFirm یا Nokia Data Package Manager هم می تونید برای دانلود فیرم وراستفاده کنید.

================================================== ============

.:نکات اولیه در خصوص دانلود و استفاده از فایل‌های فیرم‌ور :.

آموزش جامع دانگل کرک شده Best برای فلش تمامی گوشی‌های BB5 نوکیا

================================================== =============

8. 3 كاربر زير از شما ZeNer عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #7775

درجه : سرپرست بخش
    بخش : تخصصی ونرم افزارمیگُ / saillfish / اسلامی
    شماره كاربري : 686386
    نام : حمیدرضا
    سپاس ها : 54,581
    سپاس از شما 8,568 بار در 1,932 پست
    جزئيات بيشتر

@mehdi_n900

با عرض سلام و ارادت فراوان به آقا حميدرضاي عزيز
    به همچنین آقا مهدی گل

فايلا رو از همين سايت دانلود كردم فايل وانيلا 8گيگ رو الآن هرچي گشتم لينك دانلودشون خراب بود
    فايل وانيلا 8گيگ:
    RX-51_2009SE_10.2010.13-8.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin.exe (7z:161Mb) CRC32: 014D3AF3
    RX-51_2009SE_10.2010.13-8.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin.bin (249Mb) CRC32: 1DEA386D

فایل وانیلای بنده (که اسمش فرق داره، اما CRCاش همونه)، از پیج اولتیمیت اساتید عزیز آقایون مرتضی و بهادر:
    RX-51_2009SE_10.2010.13-
    2.VANILLA_PR_EMMC_MR0_ARM.bin (249 Mb) CRC32: 1DEA386D

WARNING | اخطار

تنها مشکلی که بنده دیدم، اینه که شما دوتا پسوند bin. دارین که نباید این طوری باشه و باید با رینیم کردن فایل یکیش رو حذف کنین، تا نام فایل مثل نوشته شده بنده بشه.

فايل كمباين:
    RX-51_2009SE_21.2011.38-1.003_PR_COMBINED_003_ARM.bin (191mB) CRC32: 71E72484

...
    فایل کمباین هم دقیقاً از همه نظر مثل مال شما بود.

طبیعتاً CRC فایل واینلا هم با اون که تو VPL بود یکی نیست، چون این وانیلای دستکاری شده هست (توی vpl. اسم وانیلا نداره، اما اگه EMMC سرچ کنین، می شه همون فایل وانیلا).

با توجه به درست بودن CRC فایل واینلا، احتمالاً همین دو تا پسوند bin. داشتن، مشکلزا هست. یک بار هم با تغییر نام دادن فایل و حذف مورد اضافه و فلش دوباره طبق دستورات استاندار میموفلشر و یا با فینیکس امتحان بفرمایید.

ممنون می شم نتیجه رو اطلاع بدین

موفق باشین

---------------------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت:
    عرض ارادت خدمت استاد فرید عزیز (که راهنمایی هاشون مثل همیشه کامل و عالی هست و باز هم از پستشون مطالب جدیدی رو یاد گرفتم).
    اگرم بنده جسارت کردم و در حضورشون اظهار نظر کردم، صرفاً به دلیل پیگیری مشکل آقا مهدی که قبلاً در بخش MaemO گفته بودن، بود.
    ویرایش توسط hrbani : 24-08-2015 در ساعت 10:25
    السلام علی مساکن برکت اله و معادن حکمت اله و حفظت سر اله و رحمت اله و برکاته
    لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
    اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
    حضرت امام رضا(ع)فرموده اند:هیچ چیزباارزش تر ازاخلاق نیکونیست
    «هیچگاه امیدکسی راناامیدنکن،شایدامیدتنها دارایی او باشد.»

به روی دامن پدر سه ساله دیده هرکسی*به دامن سه ساله ای سر پدر ندیده کس

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
    تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
    ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
    با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم
    آموزش جدید رفع کامل محدودیتN9/N950جهت دسترسی به استورنوکیا،مخازن و...
    ترفندهایی جهت افزایش سرعت لود صفحات
    .: انــجــمــــن گــــونـاگـــــون بخشی متفاوت اما برای همه در موبایلستان :.

10. 3 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #7776

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hrbani
    @mehdi_n900

فایل کمباین هم دقیقاً از همه نظر مثل مال شما بود.

طبیعتاً CRC فایل واینلا هم با اون که تو VPL بود یکی نیست، چون این وانیلای دستکاری شده هست (توی vpl. اسم وانیلا نداره، اما اگه EMMC سرچ کنین، می شه همون فایل وانیلا).

با توجه به درست بودن CRC فایل واینلا، احتمالاً همین دو تا پسوند bin. داشتن، مشکلزا هست. یک بار هم با تغییر نام دادن فایل و حذف مورد اضافه و فلش دوباره طبق دستورات استاندار میموفلشر و یا با فینیکس امتحان بفرمایید.

ممنون می شم نتیجه رو اطلاع بدین

موفق باشین

---------------------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت:
    عرض ارادت خدمت استاد فرید عزیز (که راهنمایی هاشون مثل همیشه کامل و عالی هست و باز هم از پستشون مطالب جدیدی رو یاد گرفتم).
    اگرم بنده جسارت کردم و در حضورشون اظهار نظر کردم، صرفاً به دلیل پیگیری مشکل آقا مهدی که قبلاً در بخش MaemO گفته بودن، بود.

ممنون . سوكت شارژر سالم بود دو تا باطري داشتم گفتم احياناً از باطريها باشه يه نو خريدم . اسم فايل وانيلا رو قبلاً قبل از فلش اصلاح مي كردم در فايل rx-51 فولدر phoenix درستش كرده بودم (.bin رو پاك كرده بودم ) (با دستوري كه توي cmd مي زدم يكيه). همونطور كه شما قبلاً فرموده بوديد اشكال سخت افزاريه قبلاً پيغام cmt flashing failed ميداد كه با كمي فشار روي كانكتور سيم كارت درست شد اما الآن دوباره در فلش با مائمو فلشر همون پيغام مياد هر چي هم فشار رو بيشتر كردم فرقي نكرد. بعدش همان اوايل فلش فايل كمباين پيغام suitable usb device not found waiting مياد و هر چي صبر كردم فرقي نمي كنه
    فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

12. 2 كاربر زير از شما mehdi_n900 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7777

جزئيات بيشتر

ممنون.
    خواهش می کنم.

سوكت شارژر سالم بود
    الحمدلله.

دو تا باطري داشتم گفتم احياناً از باطريها باشه يه نو خريدم. اسم فايل وانيلا رو قبلاً قبل از فلش اصلاح مي كردم در فايل rx-51 فولدر phoenix درستش كرده بودم (.bin رو پاك كرده بودم ) (با دستوري كه توي cmd مي زدم يكيه). همونطور كه شما قبلاً فرموده بوديد اشكال سخت افزاريه
    شما لطف دارین، البته این مورد رو بنده نمی دونستم، استاد مرتضی عزیز (melisa queen) فرموده بودن.

قبلاً پيغام cmt flashing failed ميداد كه با كمي فشار روي كانكتور سيم كارت درست شد اما الآن دوباره در فلش با مائمو فلشر همون پيغام مياد هر چي هم فشار رو بيشتر كردم فرقي نكرد. بعدش همان اوايل فلش فايل كمباين پيغام suitable usb device not found waiting مياد و هر چي صبر كردم فرقي نمي كنه
    اگه مشکل کاملاً سخت افزاری باشه که با فلش حل نمی شه.
    قبلاً همون ترفند فشار که گفته بودین و اساتید هم تو تاپیک های بخش MaemO گفته بودن کارساز بود، اما حالا ... بنده تجربه ای ندارم، اما پیشنهادم امتحان مرحله به مرحله این موارده:
    1) http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=226988
    2) http://forum.mobilestan.net/showthre...=1#post4656048
    3) http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=176761

یه بار بدون فشار و یه بار با فشار

مرور این تاپیک هم ضرری نداره:
    http://forum.mobilestan.net/showthread.php?t=232181

ان شاء الله که جواب بدن (مخصوصاً مورد سوم) بازم می گردم اگه چیزی پیدا کردم خبر می دم.
    لا یَومَ کَیَومَک یا اَباعَبدِالله * اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ* السلام علیک یا قمر بنی هاشم اباالفضل العباس
    اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک

تاپیک جامع معرفی نرم افزارهای ریکاوری کامپیوتر * Active@ UNDELETE|کاملترین بازیاب فایل وپارتیشن بافرمتهای مختلف(حتی لینوکس)
    تاپیک جامعN9برای تمامی عزیزان، علی الخصوص دوستانی که به تازگیN9خریدن * باگ های رفع شده نیتدروید
    ایمیج جدید Sailfish پورت شده برای N9 * روش جدید فعالسازی دولاپر مود و استفاده از مخازن، استور و ... نوکیا
    با کدام روش آموزشی، کدام بوت لودر، کرنل و ... را جهت انواع سیستم عامل ها (نیتدروید،Sailfishو...)نصب نماییم

14. 4 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #7778

16. كاربران زير از شما SEDANEH عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #7779

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 703285
    سپاس ها : 14
    سپاس از شما 14 بار در 12 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام خدمت دوستان و اساتید زحمتکش سایت. بنده میخام software version گوشی N97 رو از ورژن 22.0.110 به آخرین ورژن یعنی 22.2.110 تغییر بدم ولی متاسفانه متوجه شدم سایت رسمی مایکروسافت تا پایان دسامبر سال 2015 اجازه آپدیت رو داده و الان منقضی شده. در انجمن جستجو کردم ولی فایل فلش 22.2.110 رو پیدا نکردم ولی از مدیا فایر فایل RM-507 که همون ورژن 22.2.110 هست رو دانلود کردم ولی وقتی میخام با نرم افزار Phoenix فلش بزنم ارور میده! تو ارورش هم درخواست یه فایلی رو میده که در پوشه RM-505 موجود نیست! دقیقا این ارور :
    Getting list of files to be flashed failed; 0x84210010(-2078212080) - Firmware:Flashing file`c:/program files/nokia/phoenix/products/RM-505-RM505_RM507_101_000_M022_32G.fpsx is not found.
    ازتون بینهایت تشکر میکنم راهنمایی کنید. در ضمن ورژن Phoenix که باهاش کار میکنم 2012.24.000.48366 هست.

18. كاربران زير از شما Weed عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #7780

جزئيات بيشتر

@BTC™
    @Weed

نقل قول نوشته اصلی توسط Weed
    با سلام خدمت دوستان و اساتید زحمتکش سایت. بنده میخام software version گوشی N97 رو از ورژن 22.0.110 به آخرین ورژن یعنی 22.2.110 تغییر بدم ولی متاسفانه متوجه شدم سایت رسمی مایکروسافت تا پایان دسامبر سال 2015 اجازه آپدیت رو داده و الان منقضی شده. در انجمن جستجو کردم ولی فایل فلش 22.2.110 رو پیدا نکردم ولی از مدیا فایر فایل RM-507 که همون ورژن 22.2.110 هست رو دانلود کردم ولی وقتی میخام با نرم افزار Phoenix فلش بزنم ارور میده! تو ارورش هم درخواست یه فایلی رو میده که در پوشه RM-505 موجود نیست! دقیقا این ارور :
    Getting list of files to be flashed failed; 0x84210010(-2078212080) - Firmware:Flashing file`c:/program files/nokia/phoenix/products/RM-505-RM505_RM507_101_000_M022_32G.fpsx is not found.
    ازتون بینهایت تشکر میکنم راهنمایی کنید. در ضمن ورژن Phoenix که باهاش کار میکنم 2012.24.000.48366 هست.

سلام دوست گرامی

پروداکت کد گوشیتون چند هست؟

آموزش جامع نرم افزار Phoenix به همراه نرم افزار ( آپدیت 91/12/24)Tip | نکته

ضمناً نمی دونم تا چه حد معتبر باشه، اساتید بهتر می تونن راهنمایی کنن، اما اگه OK باشه می تونین ازین مورد کوک شده هم استفاده بفرمایید:

اگرم خواستین می تونین شخصاً به صفحه:

برید و در آخرین کادر RM-507 رو تایپ کنین و بر روی دکمه submit بزنین و بعد از لیستی که آورده گزینه اول V.22.2.110 رو انتخاب کنین و بعد از لیست آورده شده، بر اساس پروداکت کد گوشیتون، بر روی لینک مربوطه کلیک کنین و بعد اقدام به دانلود فایلها بفرمایید.

20. 5 كاربر زير از شما hrbani عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع