× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 14 از 52 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 520

مقالات آموزشی

1. Top | #131

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 36080
    جزئيات بيشتر

n-gage

نقل قول نوشته اصلی توسط PX7800GT
    سلام به همه . بازی Warhammer 40,000 : Glory To Death نزدیک یک هفته هست که برای N-GAGE بیرون امده . من هر چی گشتم اونو پیدا نکردم !! اگه کسی پیدا کرد لطفا لینکشو بزاره . ممنون میشم .
    با تشکر .فرهنگ
    be inja ye sari bezan
    www.cafe.mobil.hr:reedface:
    inja linke majani bishtare bazihaye n-gage ro gozashteh

2. Top | #132

شماره كاربري : 37737
    جزئيات بيشتر

پیش فرض Warhammer 40,000 : Glory To Death

از لینکت خیلی ممنون ولی هرچی گشتم اونجا نبود ! کسی دیگه ای لینک بازی Warhammer 40,000 : Glory To Death رو نداره . این آخرین بازی ساخته شده واسه N-GAGE . با تشکر . فرهنگ

3. Top | #133

شماره كاربري : 33403
    جزئيات بيشتر

من لاستيك دور انگيج رو از كجا بايد بخرم؟ اصلا هست يا نه؟

4. Top | #134

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 15
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein123
    من لاستيك دور انگيج رو از كجا بايد بخرم؟ اصلا هست يا نه؟
    پاساژ علائدین طبقه هم کف رو ویترین هاشو دقت کن .. یکی از مغازه ها داره 6 تومن هست ولی مثل فابریک اون نیست ها .. یکم خشک تر هست جنسش و زود خراب میشه ولی بهتر فابریکش و نگه داری یکی از اینا بگیری بندازی روش .. همه رنگ هم داره .. :huh:

5. Top | #135

شماره كاربري : 36758
    جزئيات بيشتر

دوستان كمكم كنيد چطوري ميتونم مسيج هارو تنظيم كنم كه مستقيم بره روي رم البته ميدونم كه خودش اين قابليت رو نداره منظورم يه برنامه اساسي هستش كه حجم سبكي هم داشته باشه.

6. Top | #136

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALRYN
    دوستان كمكم كنيد چطوري ميتونم مسيج هارو تنظيم كنم كه مستقيم بره روي رم البته ميدونم كه خودش اين قابليت رو نداره منظورم يه برنامه اساسي هستش كه حجم سبكي هم داشته باشه.
    این برنامه رو نصب کن و از این به بعد هر اس ام اسی برات بیاد میره تو مموری
    حواست باشه بعد از نصب اون مسیج هایی که تو گوشیت هست رو نشون نمیده دیگه .. قبل از نصب اون ها رو ببین و حذف کن .. درضمن پاک کردنش هم دردسر داره .. من مستر ریست کردم مجبوری :na:

حواست باشه نگی نگفتی

7. Top | #137

شماره كاربري : 36758
    جزئيات بيشتر

پیش فرض قدر دانی

:flower:
    نقل قول نوشته اصلی توسط OrBeL
    این برنامه رو نصب کن و از این به بعد هر اس ام اسی برات بیاد میره تو مموری
    حواست باشه بعد از نصب اون مسیج هایی که تو گوشیت هست رو نشون نمیده دیگه .. قبل از نصب اون ها رو ببین و حذف کن .. درضمن پاک کردنش هم دردسر داره .. من مستر ریست کردم مجبوری :na:

حواست باشه نگی نگفتی
    دوست عزیزم واقعا تشکر میکنم لطف بزرگی در حق من کردی :flower: اگه برنامه یا طرفندی هست که انگیج رو فارسی کنم ممنون میشم که بهم بگی یا حد اقل مسیج های فارسی رو بشه خوند اینم برام دردسر شده... بازم ازت تشکر میکنم.

8. Top | #138

شماره كاربري : 37737
    جزئيات بيشتر

پیش فرض Warhammer 40,000 : Glory To Death

من بالاخره این بازی رو پیدا کردم . خیلی خداست ... اگه تو PC هم دیده باشیدش میدونین که بازی خدایی هست . از کلوپتون که هیچ کمکی نکرد ممنون !! حالا چه جوری باید بذارمش رو سایت تا شما ها بتونین Download کنین ؟؟:coonfused:

9. Top | #139

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط ALRYN
    :flower:
    دوست عزیزم واقعا تشکر میکنم لطف بزرگی در حق من کردی :flower: اگه برنامه یا طرفندی هست که انگیج رو فارسی کنم ممنون میشم که بهم بگی یا حد اقل مسیج های فارسی رو بشه خوند اینم برام دردسر شده... بازم ازت تشکر میکنم.
    منم دنبالش هستم ولی متاسفانه هر فارسی ساز و هر برنامه ای در این مورد نصب کردم گوشی قاطی کرد و مجبور شدم مستر ریست کنم .. فعلا فارسی ساز برای اینگیج ندیدم .. :wink2:

10. Top | #140

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط PX7800GT
    من بالاخره این بازی رو پیدا کردم . خیلی خداست ... اگه تو PC هم دیده باشیدش میدونین که بازی خدایی هست . از کلوپتون که هیچ کمکی نکرد ممنون !! حالا چه جوری باید بذارمش رو سایت تا شما ها بتونین Download کنین ؟؟:coonfused:
    باید روی یه هاست مجانی آپلود کنید .. وی حجم بازی انگیج بالا هست .. اگر اینترنت پر سرعت دارید پیغام خصوصی بدید راهنمایی کنم کجا آپلود کنید
    :froown:

صفحه 14 از 52 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع