× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 16 از 52 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 520

مقالات آموزشی

1. Top | #151

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 45012
    جزئيات بيشتر

باسلام
    من چند سوال دارم
    1- آيا ميشه پسوند mp3. را Ringtone كرد.
    2- چگونه ميشه در MP3player گوشى ، آهنگهايى كه در ممورى ام وجود داره رو اضافه كنم؟
    3- در قسمت log مى خوام زمان مكالماتم رو پاك كنم از من كد مى خواد چه كدى بايد بهش بدم؟
    4- يه بار كامل نحوه ريختن برنامه ، تم و بازى رو تو گوشى كامل توضيح دهيد و آيا ميشه از طريق گوشى ديگه كه به كامپيوتر وصل ميشه (مثلا آيميت كه خودش USB داره) اول برنامه ، بازى و تم رو بريزم تو ممورى خودم كه توى اون گوشى گذاشتم و بعد ممورى رو بذارم تو گوشى خودم؟

2. Top | #152

شماره كاربري : 34501
    جزئيات بيشتر

سلام من يه 6600 داشتم فروختم يه n-gage qd خريدم . حالا كه رم 256 رو ميزام توش ميگه كه پسورد بده . پسوردش يادم رفته . يه برنامه بود به اسم mmcpwd(براي بدست آوردن پسورد مموري) كه روي 6600 كار مي كرد . ولي روي n-gage كار نمي كنه . لطفا اگه روش خاصي براي از بين بردن پسورد هست من رو راهنمايي كنيد . خيلي برام مهمه

3. Top | #153

شماره كاربري : 38623
    نام : REZA
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza-gh
    باسلام
    من چند سوال دارم
    2- چگونه ميشه در MP3player گوشى ، آهنگهايى كه در ممورى ام وجود داره رو اضافه كنم؟
    3- در قسمت log مى خوام زمان مكالماتم رو پاك كنم از من كد مى خواد چه كدى بايد بهش بدم؟
    4- يه بار كامل نحوه ريختن برنامه ، تم و بازى رو تو گوشى كامل توضيح دهيد و آيا ميشه از طريق گوشى ديگه كه به كامپيوتر وصل ميشه (مثلا آيميت كه خودش USB داره) اول برنامه ، بازى و تم رو بريزم تو ممورى خودم كه توى اون گوشى گذاشتم و بعد ممورى رو بذارم تو گوشى خودم؟
    با اجازه مدیر محترم
    1- باید به Wave Sound تبدیل کنی.

4. Top | #154

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 15
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hussein6600
    سلام من يه 6600 داشتم فروختم يه n-gage qd خريدم . حالا كه رم 256 رو ميزام توش ميگه كه پسورد بده . پسوردش يادم رفته . يه برنامه بود به اسم mmcpwd(براي بدست آوردن پسورد مموري) كه روي 6600 كار مي كرد . ولي روي n-gage كار نمي كنه . لطفا اگه روش خاصي براي از بين بردن پسورد هست من رو راهنمايي كنيد . خيلي برام مهمه :praise: :cryani:
    اگه کارت ریدر داری که بزار توش و رایت کلیک فورمت (کویک) رو بزن که فرمت بشه بعد بزار تو گوشی و دوباره برو از تو گوشی فرمت کن
    بهترین راه اینه
    مال من چند بار مموری قاطی کرده بود و طوری که میزاشتم تو گوشی هنگ میکرد و ریست میکرد .. اینطوری حل کردم

5. Top | #155

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza-gh
    باسلام
    من چند سوال دارم
    1 رو دوستمون توضیح دادن .. mp3 نمیخونه ولی wave و amr و midi میخونه
    2 چه mp3player ای؟ خودت نصب کردی دیگه ؟ باید یه کارت ریدر بخری که حدود 6 7 تومن هست .. مموریت و بزاری تو اون و وصل کنی به کامپیوتر و هر چی دوست داری بریز توش .. مثل این که usb وصل کردی .. فقط سریع تر هست و ...

3 نباید کد بخواد .. روی گوشی یا سیم کارتت پسورد گذاشتی ؟ اگه اره اون رو بزن اگه نه 12345 رو تست کن

4 کار خاصی نداره .. با همون کارت ریدر که گفتم هر برنامه ای که با پسوند sis هست وب رای سری 60 هست (اکثرا کار می کنن) رو بریز تو روت مموری (همون پوشه اصلی وقتی که وصل می کنی به کامپیوترت) بعد از تو گوشی برو به قسمت tools>manager حالا بگرد دنبالش و روش اوکی کن و اینستال کن .. تم هم نمیشه ریخت تو انگیج
    بازی رو هم قبلا توضیح دادم فکر کنم ... تو همین تاپیک هست

بهترین راه استفاده از انگیج فقط خریدن یه کارت ریدر هست .. :biggrin:

6. Top | #156

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط OrBeL
    اگه کارت ریدر داری که بزار توش و رایت کلیک فورمت (کویک) رو بزن که فرمت بشه بعد بزار تو گوشی و دوباره برو از تو گوشی فرمت کن
    بهترین راه اینه
    مال من چند بار مموری قاطی کرده بود و طوری که میزاشتم تو گوشی هنگ میکرد و ریست میکرد .. اینطوری حل کردم
    کارت ریدر اصلا نمی شناسه . گذاشتمش تویه 6600 همون برنامه mmcpwd اجرا کردم . بازم نتونست بازش کنه . به نظر شما چه راه حلی میرسه؟ خیلی زور داره که یه مموری 256 مفتی از دست آدم بپره

7. Top | #157

جزئيات بيشتر

کارت ریدر اصلا نمی شناسه . گذاشتمش تویه 6600 همون برنامه mmcpwd اجرا کردم . بازم نتونست بازش کنه . به نظر شما چه راه حلی میرسه؟ خیلی زور داره که یه مموری 256 مفتی از دست آدم بپره
    چی بگم من نمیدونم
    از بچه های دیگه بپرسید .

8. Top | #158

جزئيات بيشتر

آقا ما مموري رو بيخيال شديم .حالا يه مشكل دارم با n-gage qd .اونم اينكه برنامه هايي كه با پسوند jar هستش (مثل نقشه ايران و تهران و.... ) كه قبلا رو 6600 نصب مي شد رو اين وقتي ميخوام نصب كنم تا آخراي نصبش ميره ولي آخرش ارور ميده.شما كه استادي ما رو ياري كن.

9. Top | #159

جزئيات بيشتر

آقا ما مموري رو بيخيال شديم .حالا يه مشكل دارم با n-gage qd .اونم اينكه برنامه هايي كه با پسوند jar هستش (مثل نقشه ايران و تهران و.... ) كه قبلا رو 6600 نصب مي شد رو اين وقتي ميخوام نصب كنم تا آخراي نصبش ميره ولي آخرش ارور ميده.شما كه استادي ما رو ياري كن.
    بعضی از برنامه های سری 60 و بعضی جاوا ها رو انگیج جواب نمیده .. منم نمیتونم نصب کنم:cryani:

10. Top | #160

جزئيات بيشتر

آقا اين انگيج ما گيف رو درست حسابي اجرا نمي كنه (ثابت نشون ميده)اين ايراد انگيج يا گوشي من مشكل داره.البته مستر ريست هم كردم فايده اي نداشته . اگه برنامه خاصي داره بگيد تا نصب كنيم . ممنون و مرسي از تاپيك باحالتون.

صفحه 16 از 52 نخستنخست ... 6141516171826 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع