× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 18 از 52 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 520

مقالات آموزشی

1. Top | #171

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 35501
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان
    من هم n-gage qd دارم
    میشه یه mp3 player بهم معرفی کنید

2. Top | #172

شماره كاربري : 9399
    جزئيات بيشتر

سلام
    اینطور که از زمان پستها معلومه ، سوالهای همه در مورد n-gage qd تموم شده !!!!
    من می خواستم یه سوال بپرسم که ، این مموری گوشی رو چه جوری خالی کنم ؛ 20 تا اس ام اس هم بیشتر ندارم ، ولی هرکاری میخوام انجام بدم ، میگه که memori low, delet some data . نمی دونم دیگه چه کارش کنم ، خفه شدم از بس این پیغامو داد . fileman دارم رو گوشیم که اینطور که معلومه باید درایو D رو حجمشو کم کنم ، که اونم هرکاری میکنم نمیشه فقط یه فایل هست که می خوام اونم پاک کنم ؛ پیغام میده : in use و اجازه پاک کردن نمیده . می خواستم خواهش کنم شما اگر می دونید به من هم بگید .
    مرسی

3. Top | #173

شماره كاربري : 55649
    جزئيات بيشتر

سلام شما ميگيد براي نصب برنامه در انگيج بايد اف اكسپلوور يا اس كيول داشت تا بشه برنامه ريخت حالا اين برنامه ها رو چه جوري بريزم؟(اف اكسپلوور)اين مهمه.

4. Top | #174

شماره كاربري : 57617
    جزئيات بيشتر
    N-gage Qd گوشی زیبا ، کارا ، خوش دست ، با بازی های فوق العاده برای افراد در سفر بهترین انتخاب.
    یک انتخاب مناسب . ولی یک کم کند و مموری داخلی کم ....
    من N-Gage Qd دارم فوق العاده راضیم ولی همسرم اصلا نمی پسنده اینم یکی از مشکلاش که معمولا مونث پسند نیست .....

5. Top | #175

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 54974
    نام : sia
    جزئيات بيشتر

بفرمايد اين پوشه رو با يه فايل منجر تو c\system كوپي كنيد تا مشكل شناختن فونتهاي فارسي حل بشه

6. Top | #176

شماره كاربري : 6905
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sia_dark
    بفرمايد اين پوشه رو با يه فايل منجر تو c\system كوپي كنيد تا مشكل شناختن فونتهاي فارسي حل بشه
    دستت درد نكنه ولي اين كه فونت عربيه....
    فارسيش رو نداري؟

7. Top | #177

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 54974
    نام : sia
    جزئيات بيشتر

اين فونت عربي نيست در اصل font اصلي 7610 است كه از رام درايو گوشي كپي كردم و با n gage كاملا سازگار نيست.
    پيشنهاد من اينه كه هر كسي به فونتهاي گوشيها دسترسي داره اون ها رو n gage تست كنه تا بهترين فونتو پيدا كنيم
    در زمن يادتون باشه كه هيچ وقت دو تا فونتو با هم تو گوشي نريزيد
    اين هم براي پاك كردن فونت

8. Top | #178

شماره كاربري : 57672
    جزئيات بيشتر

اگه میشه یکی به من کمک کنه چجوری قاب N-Gage QD رو در اوورد من اون خاراشو به بیرون فشار میدم ولی در نمیاد
    ممنون میشم.

9. Top | #179

شماره كاربري : 57672
    جزئيات بيشتر

اقا واقعا قاب با دکمه هاش 6000 تومن هست؟ اگه نیست قیمت اصلیشو و ادرس مغازه ای میفروشه رو بگید ممنون میشم

10. Top | #180

شماره كاربري : 57668
    جزئيات بيشتر

نه برو پاساز علائدين. من چند روز پيش اون جا بودم.تا 4000 تومن خيلي قشنگشو ميتوني گير بياري.حتي تا 2500 هم بود ولي زياد قشنگ نبود.قاب شيشه ايش هم 1500 تومن كه خيلي قشنگه هم محكمه هم قيافشو خيلي عوض ميكنه. دكمه كيبردشون زياد بدرد نميخوره براي همين هم كيبورد قبلي رو بنداز.
    پاساز علائدين طبقه 4و5 بگردي خيلي ميتوني پيدا كني.

صفحه 18 از 52 نخستنخست ... 8161718192028 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع