× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 35 از 52 نخستنخست ... 25333435363745 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 341 به 350 از 520

مقالات آموزشی

1. Top | #341

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 34339
    جزئيات بيشتر

یلی ممنون از این که سوال منو اینقدر سریع جواب دادین
    یه سوال دیگه
    من چند تا آهنگ تبدیل به Wave کردم ولی وقتی از پروفایل میرم که اونارو به عنوان زنگ گوشی بزارم ،هیچ کدوم رو نمیشناسه . البته این آهنگا رو مموری کارتمه . وقتی که اونارو میارم رو مموری خود گوش مشکلش حل میشه ولی خوب این 3 مگ حافظه ی گوشی خودش کمه که با این آهنگا تبدیل به 500 کیلو بایت میشه . لطفا اگه راهی هست دوستان منو راهنمایی کنند .
    --------------------------------------------
    سوال دیگه اینه که : وقتی تو منو های گوشی میچرخم یا یه برنامه باز میکنم یه آیکن خیلی کوچولو ،گوشه ی بالا سمت راست صفحه ظاهر میشه که بعضی وقت ها چشمک هم میزنه . این طبیعیه؟

2. Top | #342

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 109554
    نام : حميد
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_reza
    یلی ممنون از این که سوال منو اینقدر سریع جواب دادین
    یه سوال دیگه
    من چند تا آهنگ تبدیل به Wave کردم ولی وقتی از پروفایل میرم که اونارو به عنوان زنگ گوشی بزارم ،هیچ کدوم رو نمیشناسه . البته این آهنگا رو مموری کارتمه . وقتی که اونارو میارم رو مموری خود گوش مشکلش حل میشه ولی خوب این 3 مگ حافظه ی گوشی خودش کمه که با این آهنگا تبدیل به 500 کیلو بایت میشه . لطفا اگه راهی هست دوستان منو راهنمایی کنند .
    --------------------------------------------
    سوال دیگه اینه که : وقتی تو منو های گوشی میچرخم یا یه برنامه باز میکنم یه آیکن خیلی کوچولو ،گوشه ی بالا سمت راست صفحه ظاهر میشه که بعضی وقت ها چشمک هم میزنه . این طبیعیه؟

با سلام
    شما اون آهنگ هایی با پسوند Wave رو با رم ریدر ببر تو قسمت Sounds/digital تو مموری کارتت کپی کن.حتما تو همون قسمت Sounds ..........حالا میتونی از پروفایلت اون آهنگ ها رو انتخاب کنی.....
    درباره سواله دومتم باید بگم که اون وقتی میاد که گوشی داره از مموری کارتت استفاده میکنه ( مثلا داری از برنامه هایی استفاده می کنی که تو رمت ریختی و... ) و طبیعیه و مشکلی نداره......
    فقط دقت کن که واسه استفاده بهتر از رمت وقتی اون علامت رو می بینی کارت حافظه رو از تو گوشیت در نیار و یا گوشی رو خاموش نکن چون واسه رم ضرر داره......

3. Top | #343

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 27671
    نام : محمد یکتا
    جزئيات بيشتر

سلام
    یه سوال داشتم
    من مموری که روز اول خریدم 128 مگابایت بود...
    اما نمیدونم چرا الان شده 124 مگابایت؟
    فرمت هم کردم ولی باز درست نشد...

4. Top | #344

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_1ta
    سلام
    یه سوال داشتم
    من مموری که روز اول خریدم 128 مگابایت بود...
    اما نمیدونم چرا الان شده 124 مگابایت؟
    فرمت هم کردم ولی باز درست نشد...
    والا نمیدونم....منم مموریم 512 ولی فقط از 495 میتونم استفاده کنم...........فکر کنم این طبیعی باشه که از کل مموری نتونی استفاده کنی.......واسه من قبلا رو ان 70 هم همینطوری بود..........حالا نمیدونم واسه شما چه طور قبلا از 128 تا کامل استفاده می کرد؟؟

5. Top | #345

جزئيات بيشتر

اینم یه برنامه جالب که رو انگیج خودم تست کردم...
    با این برنامه وقتی شماره گیری می کنید اعداد به صورت بزرگ و جالب روی صفحه نمایش نشون داده می شوند و توسط گوینده گفته میشند.......حجمش فقط 50 kb

http://www.4shared.com/file/14503227.../NiceDial.html

6. Top | #346

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 100998
    جزئيات بيشتر

با سلام به همه دوستان
    بچه ها من سه تا سئوال دارم . از هر كسي بتونه منوكمك كنه ممنونم:
    1- كسي از شما تمام بازي هاي انگيج رو روي سي دي داره كه بتونه به من بده؟
    2- آكسي مي دونه چطوري مي شه با پي سي سوئيت به موبايل وصل شد؟ آخه هر وقته من مي خوام كانكت بشم پيغام مي ده كه هيچ بلوتوسي رو روي سيستم پيدا نكرده ولي در حالي كه بلوتوس وصله و با نرم افزار خودش كار مي كنه.
    3- آيا ورژن هاي جديده برنامه هاي فلش كه الان براي انگيج ورژن 5 اومده با ورژن هاي قديمي تر فرقي كرده و ارزش داره آدم اونو بريزه يا واسه گشي ضرر داره؟

7. Top | #347

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 98736
    جزئيات بيشتر

با سلام
    من چند وقته دنبال جواب سوالم میگردم اما کسی پاسخ روشنی براش نداشت. اما در طی مکاشفه ای :exclaim: به جواب سوالم رسیدم. سوالم این بود که چطور برنامه های با فرمت jar. رو نصب کرد!؟ فکر کنم هنوز بعضی از دوستان هستن که این مشکل رو دارن امیدوارم بتونم کمکی کوچیک بهشون کنم.
    برنامه و بازی های jar یه سری شون روی ngage نصب میشند که بعد نصبشون و با پیغام مربوط که عمل نصب کامل شده باید برخلاف برنامه های دیگه از طریق زیر اجراشون کرد:
    xtras>>apps>>
    وقتی apps. رو اجرا کردید اونجا icon برنامه ها و بازی های نصب شده رو میبینید.
    Injoy it!!!!!!!!

8. Top | #348

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط coldvahot
    با سلام به همه دوستان
    بچه ها من سه تا سئوال دارم . از هر كسي بتونه منوكمك كنه ممنونم:
    1- كسي از شما تمام بازي هاي انگيج رو روي سي دي داره كه بتونه به من بده؟
    2- آكسي مي دونه چطوري مي شه با پي سي سوئيت به موبايل وصل شد؟ آخه هر وقته من مي خوام كانكت بشم پيغام مي ده كه هيچ بلوتوسي رو روي سيستم پيدا نكرده ولي در حالي كه بلوتوس وصله و با نرم افزار خودش كار مي كنه.
    3- آيا ورژن هاي جديده برنامه هاي فلش كه الان براي انگيج ورژن 5 اومده با ورژن هاي قديمي تر فرقي كرده و ارزش داره آدم اونو بريزه يا واسه گشي ضرر داره؟
    1) من تموم بازی های انگیج رو دارم.
    2) بهترین کار استفاده از یک رم ریدره که قیمتشم به طور متوسط فکر کنم 5_6 تومان بیشتر نباشه.....هم سریعتره و هم راحت تر...والا من هنوز از بلوتوث واسه انگیج استفاده نکردم.
    3) اگه گوشیت ورژنش 4.10 به بعده زیاد تفاوتی نداره........البته اگه آپدیت کنی بهتره..

9. Top | #349

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 100998
    جزئيات بيشتر

حميد جان مرسي از پاسخ خوبت. راستي گفتي همه بازيها رو داري چطوري مي تونم ازت بگيريم؟

10. Top | #350

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط coldvahot
    حميد جان مرسي از پاسخ خوبت. راستي گفتي همه بازيها رو داري چطوري مي تونم ازت بگيريم؟
    سلام
    این Id منه تو یاهو......
    hamid_hitman47
    واسم Pm بزار.......اونجا جوایتو میدم....

صفحه 35 از 52 نخستنخست ... 25333435363745 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع