× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 44 از 52 نخستنخست ... 344243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 520

مقالات آموزشی

1. Top | #431

درجه : عضو ممتاز
    بخش : عمومی MeeGo
    شماره كاربري : 116536
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط kopol_lo
    راستي کسي با اين گوشي هدست بلوتوث و بي سيم امتحان کرده اگر امتحان کرديد چه مدلهاي هدستي بهش ميخوره من ميخاستم يه bh-801 بخرم نميدونم باهاش کار ميکنه يانه؟
    سلام
    ایکاش زودتر می گفتی. چون عین همین بلوتوثو من دو هفته پیش داشتم. واست امتحان می کردم. الان یه jabra دارم. رو پخش آهنگ که تاخیر داشت. امشب یه تست می کنم فردا بهت می گم.

2. Top | #432

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 139522
    جزئيات بيشتر

آقا ممنون ميشم چون ميخام يه هدست بلوتوث Bh801 بگيرم چون سايزش کوچيکه اگر امتحان کني برام ممنونت ميشم

3. Top | #433

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 95218
    جزئيات بيشتر

salam bacheha manam n-gage qd daram azasham raziam-hamechiam azash midoonam harki soali dasht hastam.

4. Top | #434

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 139522
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mbr9009
    salam bacheha manam n-gage qd daram azasham raziam-hamechiam azash midoonam harki soali dasht hastam.
    آقا براي اين گوشي ميشه از هدست بلوتوث مدل bh 800 يا bh 801 استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #435

جزئيات بيشتر

آقا من با jabra امتحان کردم مشکلی نداشت ولی متاسفانه هندزفری مورد نظر شما رو پیدا نکردم که امتحان کنم.اما فکر نکنم مشکلی داشته باشه.

6. Top | #436

شماره كاربري : 6905
    جزئيات بيشتر

من الآن از Nokia Hs-11w استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم....

7. Top | #437

شماره كاربري : 66475
    جزئيات بيشتر

salam , man N.gagam restart nemishe , font baraye farsi sazi rikhtam rosh aval smsam az kar uftad(yani nemitonestam to new sms typ konam , harchi mizadam adad mizad harf nemizd) alanam restart nemishe , mamnoon misham komak konid

8. Top | #438

شماره كاربري : 66475
    جزئيات بيشتر

salam , man 000 zadam regester shoood , age nashood ye adade 4 raghami bezan

9. Top | #439

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : قیمت گوشی ، تبلت و لوازم جانبی
    شماره كاربري : 99355
    نام : ایمان
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط barabapa
    salam , man N.gagam restart nemishe , font baraye farsi sazi rikhtam rosh aval smsam az kar uftad(yani nemitonestam to new sms typ konam , harchi mizadam adad mizad harf nemizd) alanam restart nemishe , mamnoon misham komak konid
    شما یه مستر ریست کنید فکر کنم مشکلتون حل شه

*#7073#

10. Top | #440

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط barabapa
    سلام دوست عزیز
    فونتهای قبلی رو پاک کردی؟ اگه پاک نکردی هیچ کاری نمی تونی بکنی و فقط باید بری گوشیتو فلش کنی. در ضمن من یه برنامه فارسی ساز که به N-gage می خوره دارم . خواستی واست آپلود می کنم. یه چیز دیگه. این گوشی مستر ریست نمیشه. شما اگه کد #7370#* رو هم بزنی فقط گوشی به تنظیمات کارخونه ای برمی گرده. اگه فونتهای قبلی و اصلی خودشو داری به جای فونتهای جدید بریز توش. یعنی برگردونش به حالت اولش. شاید اینجوری مشکلت حل شه و احتیاجی به فلش نباشه.

صفحه 44 از 52 نخستنخست ... 344243444546 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع