× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 47 از 52 نخستنخست ... 374546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 520

مقالات آموزشی

1. Top | #461

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 139522
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط gordon
    با سلام به دوستان دوستدار n gage
    گوشی من موقع نصب بعضی برنامه ها این errorرو می ده می شه بگین برای چیه و چکار باید کرد و اگه ممکنه یه آنتی ویروس خوب هم معرفی کنید
    با تشکر
    installation security error unable to instal
    من تا حالا اين ارور رو نديدم شايد برنامه مربوط به گوشي شما نباشه ميتوني گوشيت رو يکبار با کد#7370#* فرمت کني بعد ببين درست ميشه يا نه(براي اطمينان از فرمت بايد تمام شماره هات وsms هات بعد از فرمت پاک بشه اگر نشد دوباره فرمت کن) بنظر من اصلا هيچ آنتي ويروسي رو گوشيت نصب نکن چون هم سرعت رو پايين مياره وقتي اجرا ميشه و هم بدرد نخورن و هيچ ويروسي رو نميشناسن :177:

2. Top | #462

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 167519
    جزئيات بيشتر

ممنون از توصیه خوبتون اما گوشیم تازگی روشن که می کنم تا آرم نوکیا می آید و باقی می مونه به نظر شما مشکلش چیه و چکار باید بکنم

3. Top | #463

درجه : عضو ممتاز
    بخش : عمومی MeeGo
    شماره كاربري : 116536
    جزئيات بيشتر

ممنون از توصیه خوبتون اما گوشیم تازگی روشن که می کنم تا آرم نوکیا می آید و باقی می مونه به نظر شما مشکلش چیه و چکار باید بکنم
    سلام دوست عزيز
    شما به راهنمايي دوستمون ابتدا گوشيتون رو خاموش كنيد بعدش موقع روشن شدن سه دكمه سبز و ستاره و 3 رو نگه داريد تا گوشيتون فرمت شه.
    در ضمن كسي از ورژن 5 اين گوشي اطلاعات درستي داره؟ رو گوشيش نصب كرده؟ اصلاً اين ورژن اومده؟!!! فكر نكنم شركت نوكيا واسه اين گوشي ديگه Firmware بده بيرون

4. Top | #464

جزئيات بيشتر

ممکنه که يه فونت جديد رو گوشيت ريخته باشي که گوشيت بالا نمياد اگر ورژن گوشيت 4.60 يا بالاتره با سه دکمه 3*سبز فرمت ميشه وگرنه بايد فلشش کني:cryani:

5. Top | #465

جزئيات بيشتر

اينم براي دوستانيکه آنتي ويروس ميخان مجموعه اي از 6 آنتي ويروس برتر سيمبيان در سال 2007
    اينم اساميشون

1)F-Secure Mobile Anti-Virus
    2)Kaspersky Anti.Virus.Mobile.v2.0.32b
    3)McAfee VirusScan.Mobile.v1.11
    4)Norton Anti-Virus v1.2.2
    5)Simworks_AntiVirus_v1.2.1
    6)Symantec Mobile Security

http://rapidshare.com/files/71312568...ruses.2007.rar

6. Top | #466

جزئيات بيشتر

دوستان مشکل من حل شد دادم گوشی رو فلش کردن ممنون از همه دوستان اگه کسی برنامه یا سایتی برای آپدیت n gage سراغ داره لطفا معرفی کنه

7. Top | #467

جزئيات بيشتر

دوستان مشکل من حل شد دادم گوشی رو فلش کردن ممنون از همه دوستان اگه کسی برنامه یا سایتی برای آپدیت n gage سراغ داره لطفا معرفی کنه
    منظورت از آپديت گوشي چيه؟ اگه منظورت Firmware هستش مي توني آخرين ورژن اون كه 4.6 هستش و مال N - gage QD هستش رو از لينك زير بگيري :

http://www.x-drivers.com/catalog/bio...age/index.html

8. Top | #468

جزئيات بيشتر

آره دوست عزیز منظورم همون Firmware بود ولی از این لینک دانلود نمی کنه در ضمن طرز نصبش رو هم می تونی توضیح بدی ممنون می شم

9. Top | #469

جزئيات بيشتر

آره دوست عزیز منظورم همون Firmware بود ولی از این لینک دانلود نمی کنه در ضمن طرز نصبش رو هم می تونی توضیح بدی ممنون می شم
    من كه دانلودش كردم. سعي كن از يه download manager استفاده كني.
    در مورد نصبش هم بايد box داشته باشي. همينجوري نميشه. بهتره فايلشو دانلود كني بدي يكي كه box داره واست ارتقاء بده.

10. Top | #470

جزئيات بيشتر
    نقل قول نوشته اصلی توسط fixxer
    منظورت از آپديت گوشي چيه؟ اگه منظورت Firmware هستش مي توني آخرين ورژن اون كه 4.6 هستش و مال N - gage QD هستش رو از لينك زير بگيري :

http://www.x-drivers.com/catalog/bio...age/index.html
    اينکه نوشته ورژن 10

صفحه 47 از 52 نخستنخست ... 374546474849 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع