× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

Internet & Networking | اینترنت و شبکه

1. Top | #11

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 106321
    نام : وحید
    سپاس ها : 83
    سپاس از شما 157 بار در 70 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط demon_da
    اگه سرور رو عوض نکرده باشید یا اگه به هر صورت اینترنت به برنامه نرسه این مشکل به مجود میاد. راه درست کردن سرور رو که نوشتم براتون. برای رسوندن اینترنت ببینید که اگه مثل من با وایرلس کار میکنید تنظیم وایرلس درسته و به اکسس پوینت وصله یا نه. اگه ADSL دارید که کابل گوشی رو وصل کنید و بذارید ActiveSync با گوشی وصل شه و گوشی هم رو حالت ActiveSync ش باشه. اگرم GPRS استفاده میکنید برید توی Settings بعد سربرگ Connections ببینید تنظیمات GPRS تون درسته و تعریف هم کردید که برنامه حق استفاده از کدوم کانکشن رو دارن یا نه.
    بین مسنجر ها هم به نظر من همین IM+ و Nimbuzz از بقیه مثل Mundu IM یه سرو گردن بالاترن.
    آقا من با Slick ميزنم به راحتی کار ميکنو Online ميشم.مگه تويه IM+ جایي داره که بشه کانکشنو عوض کرد؟آخه تو Slick تو قسمته تنظيماتش ميشه هر کانکشنيو که بخوای انتخاب کنی تا برنامه به اون وصل شه
    تو تنظيماته GPRS تو قسمته Setting تنظيماتو بايد چطوری کنيم؟راستی تو slick سرور تغييری نکرده.يعنی همون scs.msg.yahoo.com هست.مطمئنی سرورو بايد عوض کنيم؟

2. Top | #12

شماره كاربري : 106321
    نام : وحید
    سپاس ها : 83
    سپاس از شما 157 بار در 70 پست
    جزئيات بيشتر

آقا من احساس ميکنم آيديم بالا مياد ولی ليست Add نمياد.يعنی مشکل از چيه؟server رو هم عوض کردم ولی باز هيچی نشد

3. Top | #13

شماره كاربري : 152271
    سپاس ها : 41
    سپاس از شما 190 بار در 92 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام.
    مرسی.با موفقیت انجام شد ولی اینقدرا هم که شما میگین کم مصرف نیست.با یک بار کانکت شدن 100 kb مصرف داره در حالی که palringo 5 kb مصرف داره.من کاملا تست کردم.اما این سرتره اما با wifi

4. Top | #14

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 78802
    سپاس ها : 4
    سپاس از شما 11 بار در 5 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط se7en_boy
    آقا من احساس ميکنم آيديم بالا مياد ولی ليست add نمياد.يعنی مشکل از چيه؟server رو هم عوض کردم ولی باز هيچی نشد
    من سرور عوض کردم همه چی درست شد. مرسی

5. Top | #15

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 254278
    سپاس ها : 160
    سپاس از شما 18 بار در 10 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط rezanassimi
    من سرور عوض کردم همه چی درست شد. مرسی
    منم همه اینارو انجام دادم ولی هنوز لیستم نمیاد اون کله سبزه ثابت میمونه البته با w lanوصل میشم فکر کنم اشکال از همین جاست یکی از دوستان یه چیزایی درباره نوع connectionگفت ولی
    خیلی کلی بود
    لطفا راهنماییم کنید
    CHAO

6. Top | #16

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 258111
    سپاس ها : 41
    سپاس از شما 93 بار در 57 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط m_mountain
    منم همه اینارو انجام دادم ولی هنوز لیستم نمیاد اون کله سبزه ثابت میمونه البته با w lanوصل میشم فکر کنم اشکال از همین جاست یکی از دوستان یه چیزایی درباره نوع connectionگفت ولی
    خیلی کلی بود
    لطفا راهنماییم کنید
    CHAO
    منم همین مشکل رو دارمممممممم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

توضیحاتی درباره این موضوع