× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 152

Symbian OS UIQ

1. Top | #21

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 154291
    سپاس ها : 4
    سپاس از شما 9 بار در 7 پست
    جزئيات بيشتر

گوشي من هيچكدوم از فايلهاي Sis پك فوق را نمي شناسه!!!

2. Top | #22

جزئيات بيشتر

قابل توجه دوست np101 كل پك رو هم دانلود كردم باز هم همون نرم افزار SEMCSEZPlatformID ميخواد. ظاهرا اين نرم افزار كارش نصب language است. دارم دنبالش ميگردم ولي هنوز پيداش نكردم.

3. Top | #23

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 152746
    سپاس ها : 105
    سپاس از شما 363 بار در 104 پست
    جزئيات بيشتر

خداييش يكي هم پيدا بشه يه راهي باسه اديت سورس اين فايل هاي sis نشون بده... الان هم خيلي نزديكيم و اگه براي p1 هست مسلما با تغييرات جزئي روي m600 و w950 و احتمالا p990 قابل اجراست.
    آقا در ضمن چرا دست به كار نشيم و دوباره دستجمعي به سوني اريكسون ميل نديم، اونها هردفعه با احترام جواب مي دن و بعيد نيست كه وقتي تقاضا زياد بشه جدي بگيرنش چون كار زيادي هم نمي خواد.
    اين اولين باريه كه امكان تشخيص دست خط براي يه دستيار ديجيتالي (يا شايد كلا تا به حال) فراهم شده و اين كلي احترام گذاشتن به خودمون و زبونمون حساب مي شه اگه بتونيم گسترشش بديم.

4. Top | #24

شماره كاربري : 125864
    سپاس ها : 127
    سپاس از شما 80 بار در 50 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط np101
    خداييش يكي هم پيدا بشه يه راهي باسه اديت سورس اين فايل هاي sis نشون بده... الان هم خيلي نزديكيم و اگه براي p1 هست مسلما با تغييرات جزئي روي m600 و w950 و احتمالا p990 قابل اجراست.
    آقا در ضمن چرا دست به كار نشيم و دوباره دستجمعي به سوني اريكسون ميل نديم، اونها هردفعه با احترام جواب مي دن و بعيد نيست كه وقتي تقاضا زياد بشه جدي بگيرنش چون كار زيادي هم نمي خواد.
    اين اولين باريه كه امكان تشخيص دست خط براي يه دستيار ديجيتالي (يا شايد كلا تا به حال) فراهم شده و اين كلي احترام گذاشتن به خودمون و زبونمون حساب مي شه اگه بتونيم گسترشش بديم.
    من هم موافقم
    باید تا می تونیم تلاشمون رو بکنیم که برای p990 فارسی بزنه:111:

5. Top | #25

درجه : عضو نيمه ممتاز
    شماره كاربري : 73214
    نام : بهزاد
    سپاس ها : 28
    سپاس از شما 1,325 بار در 170 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط p1mobile
    باسلام. ارگانايزر من آخرين ورژن language pack را دارد يعني: CXC162108 R6E30 ولي نميتوانم فايل را نصب كنم.پيغام ميده كه نرمافزار : SEMCSEZPlatforrmID بايد اول رو گوشي باشه؟؟؟؟ راه حل چيست؟
    این پیغام به دلیل اینه که فیرمور گوشی شما R6F41 نیست. همون طور که گفتم فقط با این فیرمور میشه فارسی ساز رو نصب کرد و با هیچ فیرمور دیگه ای نمیشه.

سلام
    من كماكان به سعي خودم ادامه دادم (سعي براي نصب اين فايل روي 950)، به اميد اينكه به خاطر شباهت بيشتر مابين 950 و پي1 (نسبت به پي 990) انجام بشه.
    بعد از تغيير اسم فايل به اسم مورد درخواست گوشي اون رو قبول كرد ولي در مرحله نصب در گوشي ارور داد. جالب اينه كه دقيقا همون پيغامي رو داد كه دوستمون تو پي 1 داشتن واين خيلي من رو اميدوار مي كنه. اگه مي تونيد مشكل دوستمون رو با SEMCSEZPlatformID حل بكنيد احتمال داره كه مشكل من هم حل بشه. من خودم حدس مي زنم به علت كامل نبودن فايل نصب اينطوري شده و اگه كلش رو سايبر تام كت بزاره بشه به يه نتايجي رسيد. اين لينك هايي هم كه دوستان گذاشتند توش زبان فارسي نيست.(شايد هم به قولي از ديشب تا حالا پريده !!!)
    این فارسی ساز طوری نوشته شده که فقط بر روی P1 هایی که فیرمور R6F41 دارند نصب میشه و روی هیچ گوشی دیگری نصب نمیشه. حتی روی P1 هایی که فیرمورشون R6F41 نیست هم نصب نمیشه. این پیغام SEMCSEZPlatformID هم به همین دلیل میده.

6. Top | #26

درجه : مدير بازنشسته
    شماره كاربري : 77078
    سپاس ها : 8,571
    سپاس از شما 51,755 بار در 7,539 پست
    جزئيات بيشتر

فکر نمیکنیم دیگه حاضر باشند برای این گوشیها کاری انجام بدند فعلا P1 و W960

7. Top | #27

شماره كاربري : 124987
    سپاس ها : 1,035
    سپاس از شما 745 بار در 236 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Emprazol
    من خر CDAام ماله خاور ميانه بود
    عوضش كردم الان GW1
    با ايرانسل و تاليا خوب آنتن ميداد ولي با IR-TCI نه
    ورژنشم همين R6F41 هستش
    بردمش گارانتي(كامتل) بعد 4 روز ميگن ما نمي تونيم كاري كنيم بايد بفرستيم دوبي
    cyber_tomcat شما از GDFS خودت يه BACKUP بگير بده شايد بتونم كاريش كنم
    24 ساعتم نشد كه دستم بود اي خدااااااااااااااا...
    والا تا اونجا که من ميدونم اگر GDFS يه گوشي ديگه رو کپي کنين ،.براي هميشه بايد گوشيتون خداحافظي کنين

ضمنا آنتن دادن چه ربطي به CDA و فريمور داره!! اين اولين بار هست که من همچين چيزي ميشنوم . بنظر من اشکال سخت.افزاري هست و ربطي به اين چيزها نداره اما
    اما
    با يه سيم کارت ديگه امتحان کن ، شايد اشکال از اون باشه

8. Top | #28

شماره كاربري : 153105
    سپاس ها : 18
    سپاس از شما 20 بار در 16 پست
    جزئيات بيشتر

والا تا اونجا که من ميدونم اگر Gdfs يه گوشي ديگه رو کپي کنين ،.براي هميشه بايد گوشيتون خداحافظي
    درسته باید یک بک آپ از Gdfs گوشی خودت داته باشی! گوشی بالا نمیآد ولی خیلی کارا می شه باهاش کرد!!!

9. Top | #29

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 111215
    سپاس ها : 1,042
    سپاس از شما 2,891 بار در 879 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    ضمن تشکر ویژه از دوست عزیز و فعالم.جناب cyber_tomcat و زحمات فرید عزیز باید به عرض برسونم که من عملیات فارسی سازی رو با موفقیت انجام دادم و الان یه پی1 کاملا فارسی دارم(که البته کار کردن با منوهای فارسی چندان هم راحت نیست)
    قبل از انجام فارسی سازی دست بکاری زدم که از زمان خرید گوشی تا به امروز از انجامش وحشت داشتم(بخاطر مشکلاتی که برای بچه ها بوجود اومده بود)و این کار همانا اپدیت گوشی به ورژن جدید بود که خوشبختانه بدون ایجاد مشکل رفتن انتن این کار انجام شد و تا این لحظه هیچ مشکلی با گوشی نداشته ام.تغییرات مثبت و منفی بعد از آپدیت بنظرم بوجود اومده.خواهشا دوستانی که اخرین ورژن رو دارند اینارو چک کنند :
    -رفع مشکل مرور گر اپرا (بالاخره امشب موفق شدم با این ورژن جدید در صفحات وب براحتی گردش کنم)هوراااااا
    -رفع مشکل در فوروارد مسیجها که قبلا شماره تلفن فوروارد شده هم همراه مسیج میرفت
    -کم شدن سرعت گوشی(باکمال تعجب)
    -طولانیتر شدن زمان اتوفوکوس در دوربین
    -بهتر شدن 20درصدی کیفیت عکسها
    -موردی که خیلی ضد حاله و امیدوارم اشتباه کرده باشم کم شدن یک یا دو لول از تمامی خروجیهای صدا اعم از هندزفری و اسپیکر و ایرفون هستش که این آخری حال گیری بدیه.این مورد رو دوستان احساس کرده اند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    -والبته اضافه شدن زبان شیرین فارسی که شاید این مورد در uiq3 ها نوبره.(هوررررررررررراااااا اااااااااا)
    عملیات بارگیری اپدیت 20 دقیقه و نصب و راه اندازی 10 دقیقه و فارسی ساز 5 دقیقه انجام شد.در اخر از تمامی دستاندرکاران سایت مفید موبایلستان و اعضای باشعورش تشکر میکنم.

10. Top | #30

جزئيات بيشتر

بنظر language pack براي تمان گوشيهاي p1i يكسان است. دليل حذف اين آخري هم از سايت رسمي سوني همين مشكل عدم نصب روي همه بوده است. بزودي حتما نوع اصلي آن براي تمام فرمويرها منتشر ميشه.

صفحه 3 از 16 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع