× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

بازي ها

 1. Top | #1


  درجه : مدير بازنشسته
  شماره كاربري : 77078
  نوشته ها: 12,633
  سپاس ها : 8,571
  سپاس از شما 51,755 بار در 7,539 پست
  جزئيات بيشتر

  مجموعه قوانین انجمن بازیهای Symbian OS 9.X/^3

  قوانین انجمن بازی ها

  ماده ی اول) برای گذاشتن بازی لطفا انجمن مربوط به پسوند بازی و همچین اسکرین سایز را با دقت انتخاب کنید.
  برای بازی هایی جاوا که مربوط به هر سه گروه S60v3 و S60v5 و 3^ می شوند از انجمن جاوا سایت با توجه به رزولوشن استفاده شود .

  ماده ی دوم) برای قرار دادن بازی حتما بایستی بازیها در تاپیک ها جداگانه و در خود سایت آپلود شوند و در صورت قرار دادن لینک ، تاپیک بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و بار اول به کاربر تذکر داده خواهد شد و دفعات بعدی طبق مقررات برخورد خواهد شد.
  در صورت امکان اسکرین شات (عکس از فضای بازی) را هم به همراه فایل بازی پیوست کنید.

  ماده ی سوم) از سالم بودن بازی و همچنین دمو نبودن آن اطمینان کامل را حاصل نمایید و در صورت خراب بودن یا تریال بودن فایل بازی بدون اطلاع قبلی تاپیک حذف خواهد شد و در صورت تکرار طبق مقررات برخورد خواهد شد.

  ماده ی چهارم) انجمن انگیج تعطیل شده است و وجودش فقط جنبه آرشیو دارد. در صورت ایجاد موضوعاتی همچون انتقاد از binpda ، علت کرک نشدن بازیها ، انگیج بدرد نمیخورد و..... خوداری کنید و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

  • برای قرار دادن بازیهای کرک شده جدید از انجمن بازیها استفاده کنید . در صورت تایید به بخش انگیج منتقل می شود و در غیر این صورت حذف خواهد شد.


  ماده ی پنجم) قرار دادن هرگونه لینک از سایتهای دیگر طبق قوانین کلی سایت خلاف مقررات است و تنها در موارد خاص و با صلاحدید مدیران این امر امکان پذیر است و در صورت مشاهده پست ارسال شده ویرایش شده و در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و در نهایت به قطع دسترسی به سایت منجر خواهد شد.

  ماده ی ششم) حتما باید سبک بازی ها ذکر شود و توضیح مختصری در رابطه به نوع بازی داده شود و در صورت رعایت نکردن تاپیک قفل و کاربر تا 24 ساعت فرصت دارد تا به یکی از مدیران بخش توضیح مختصری درباره ی سبک بازی بدهد و در صورت عدم ارائه تاپیک حذف خواهد شد و در صورت تکرار با کاربر خاطی طبق مقررات برخورد خواهد شد.

  ماده هفتم) انتخاب عناوینی همچون بازی فوق العاده توپ و باحال ، دانلود نکنی نصف عمرت بر فناست ، گرافیک در حد ps3 و .... خلاف مقررات است و همچنین در انجمن SIS ذکر ورژن بازی در عنوان تاپیک الزامیست . در صورت مشاهده ابتدا تذکر و در صورت تکرار طبق مقررات برخورد خواهد شد .
  برای راحت تر پیدا کردن بازیها و همچین برای بهتر کارکردن موتور جستجوی سایت نام کامل بازی به انگلیسی و همچنین توضیح مختصری در حد چند کلمه درباره ی سبک بازی بدهید.

  ماده ی هشتم) از ارسال هرگونه برنامه ، موضوع ، تاپیک و یا پست تکراری خودداری نمایید ، زیرا موضوعات و پستهای تکراری بدون هیچگونه اطلاع قبلی حذف خواهند شد و کاربر حق هیچگونه اعتراضی نسبت به پست تکراری حذف شده ی خود نخواهد داشت . در صورت تکرار و تداوم در این مورد با کاربر مربوطه طبق مقررات برخورد خواهد شد .

  ماده ی نهم ) تمامی پستهایی که در بخش 3^ زده می شوند و شامل اجرا شدن بازی در گوشیهای S60V5 مثل :روی 5800 جواب میده و .... هستند بدون کوچکترین تذکری حذف خواهند شد و در صورت تداوم با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

  تبصره: تمامی این قوانین مکمل قوانین کلی سایت و انجمن Symbian OS 9.X/^3 است و برای موارد پیشبینی نشده مدیران طبق نظر خود اقدام خواهند کرد.
  ویرایش توسط Amin : 18-05-2011 در ساعت 11:10 دلیل: اضافه شدن بند نهم 2. کسب و کار   توضیحاتی درباره این موضوع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •