× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 88

آرشیو نوکیا

1. Top | #21

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 96
    سپاس ها : 370
    سپاس از شما 64 بار در 44 پست
    جزئيات بيشتر

دوستان من دیروز این گوشیرو خریدم لطفا یه راهنمایی کنید وقتی هدفون میزنم 20 ثانیه اهنگ و میخونه بعد ری استارت میشه 10 بار امتحان کردم همش ری استارت میشه (در ضمن در مورد صداش.صدای اسپیکرش خیلی ضعیفه هندزفریش معمولیه کیفیتش خوبه اما بلند نیست )

2. Top | #22

شماره كاربري : 305653
    سپاس ها : 234
    سپاس از شما 77 بار در 49 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام
    من 2 روز پیش یک گوشی 5630 گرفتمو چندین سوال برام پیش اومد ممنون می شم راهنماییم کنید

1- چرا software رو آپدیت می کنند؟
    2- چه جوری رنگ قرمز که به صورت high light بر روی اسامی ظاهر می شود را می توان تغییر داد؟
    3- وقتی فایلی از طریق bluetooth وارد گوشی می شود به داخل inbox می رود چه جوری می توان برای گوشی مشخص کنیم کجا بریزد؟

با تشکر

3. Top | #23

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : معرفی گوشيهای موبايل
    گروه : ترجمه
    شماره كاربري : 129416
    نام : Voice Of HATRED
    سپاس ها : 13,927
    سپاس از شما 28,338 بار در 6,510 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm
    دوستان من دیروز این گوشیرو خریدم لطفا یه راهنمایی کنید وقتی هدفون میزنم 20 ثانیه اهنگ و میخونه بعد ری استارت میشه 10 بار امتحان کردم همش ری استارت میشه (در ضمن در مورد صداش.صدای اسپیکرش خیلی ضعیفه هندزفریش معمولیه کیفیتش خوبه اما بلند نیست )
    ورژنش چنده؟؟ مستر ريست رو تست كرديد؟؟

هميشه همينطوريه يه بعضي وقتا اينطوري ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_mah
    با سلام
    من 2 روز پیش یک گوشی 5630 گرفتمو چندین سوال برام پیش اومد ممنون می شم راهنماییم کنید

1- چرا software رو آپدیت می کنند؟
    2- چه جوری رنگ قرمز که به صورت high light بر روی اسامی ظاهر می شود را می توان تغییر داد؟
    3- وقتی فایلی از طریق bluetooth وارد گوشی می شود به داخل inbox می رود چه جوری می توان برای گوشی مشخص کنیم کجا بریزد؟

با تشکر
    آپديت كردن براي بهتر شدن كارايي گوشي و رفع برخي مشكلات نرم افزاري وسخت افزاري هست.

دومي رو متوجه نشدم چي رو ميفرماييد.منظورتون توي مخاطبين هست؟

ميتونيد با فايل منجر X-Plore فايل هاي دريافتي رو به جايي كه دوست داريد انتقال بديد.
    AND ALL ENDS IN SILENCE

4. كاربران زير از شما A7X عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #24

جزئيات بيشتر

با سلام و پوزش از سوالاتم
    من چون جدیدا گوشی 5630 گرفتم به همین خاطر خیلی سوال می پرسم . ابتدا معذرت خواهی می کنم و سپس از مدیران تقاضا دارم مرا راهنمایی کنند:

1- نرم افزار های سیمبین را به چه شکل می توان بر روی گوشی نصب کرد؟

2- چطور می توان یک عکس را به طور کامل wall paper قرار داد که همه صفحه را پوشش دهد و دو قسمت بالا و پایین صفحه نمایش را نیز پوشش دهد ؟ چون من یک عکس را که wall paper می کنم همه صفحه را پوشش نمی دهد؟

3- در این گوشی شکلک های که قبلا در قسمت write message بود وجود ندارد و حتی گوشی های دیگر نیز که این شکلک ها را برای من می فرستند گوشی من نمی تواند آنها را نمایش دهد . این مشکل را چطور می توانم حل کنم ؟

4- در گوشی قبلی من برای فرستادن message در قسمت add کردن شماره قسمتی به نام Recently used وجود داشت ولی در این گوشی نیست و من هر دففعه که می خوام واسه کسی پیام بفرستم باید دنبال شمارش بگردم . آیا راحل ساده تری وجود ندارد؟

5- ساعت sms هایی که واسه من می رسه صحیح نیست . آیا راه حلی دارد؟

6- مدت مکالمه هر شماره را نشان نمی دهد و فقط مدت مکالمه آخرین شماره را نشان می دهد در صورتی که در گوشی قبلی من که 2630 بود مدت زمان مکالمه هر شماره را نشان می داد؟

7- آیا آپدیت online با آپدیت off line که توسط نرم افزار phoneix صورت می گیرد تفاوت دارد؟

8- اسامی گوشی هایی که قبلا واسشون یک فایل رو بلوتوث کردم هنوز دخل حافظه بلوتوثم هست چه جوری اسامی گوشی های قدیمی رو پاک کنم/

9- آیا با این گوشی نمی توانم با کلید وسط جویستیک جواب تلفن های زنگ زده شده را پاسخ بدهم؟

10- و آخرین آیا در این گوشی Go To وجود ندارد؟

خیلی معذرت می خواهم که خیلی زیاد سوال پرسیدم
    ممنون

6. Top | #25

جزئيات بيشتر

من چون جدیدا گوشی 5630 گرفتم به همین خاطر خیلی سوال می پرسم . ابتدا معذرت خواهی می کنم و سپس از مدیران تقاضا دارم مرا راهنمایی کنند:

1- نرم افزار های سیمبین را به چه شکل می توان بر روی گوشی نصب کرد؟
    2- چطور می توان یک عکس را به طور کامل wall paper قرار داد که همه صفحه را پوشش دهد و دو قسمت بالا و پایین صفحه نمایش را نیز پوشش دهد ؟ چون من یک عکس را که wall paper می کنم همه صفحه را پوشش نمی دهد؟
    3- در این گوشی شکلک های که قبلا در قسمت write message بود وجود ندارد و حتی گوشی های دیگر نیز که این شکلک ها را برای من می فرستند گوشی من نمی تواند آنها را نمایش دهد . این مشکل را چطور می توانم حل کنم ؟

4- در گوشی قبلی من برای فرستادن message در قسمت add کردن شماره قسمتی به نام Recently used وجود داشت ولی در این گوشی نیست و من هر دففعه که می خوام واسه کسی پیام بفرستم باید دنبال شمارش بگردم . آیا راحل ساده تری وجود ندارد؟

5- ساعت sms هایی که واسه من می رسه صحیح نیست . آیا راه حلی دارد؟

6- مدت مکالمه هر شماره را نشان نمی دهد و فقط مدت مکالمه آخرین شماره را نشان می دهد در صورتی که در گوشی قبلی من که 2630 بود مدت زمان مکالمه هر شماره را نشان می داد؟

7- و آخرین آیا در این گوشی Go To وجود ندارد؟

ممنون

1.نرم افزارهاي سيمبيان در قالب فايل Sis و بعد از هك شدن نصب ميشن.كافيه فايل رو كپي كنيد توي گوشي و از طريق فايل منجر بازش كنيد.

2.اين يكي از مشكلات سيمبيان هستش.اما برنامه هاي زيادي براي رفع اين مشكل وجود دارند.مثل Theme Diy

3.برنامه Animated SMS رو ميتونيد نصب كنيد و از شكلكها لذت ببريد.

4.خير راه حلي نيست.لااقل من نديدم.

5.اين مشكل از ساعت اپراتور هست نه گوشي!

6.خير نشون نميده.اما ميتونيد توي LOG و توي قسمت آخري همه رو ببينيد.

7.خير Go TO قديمي شده ديگه.
    AND ALL ENDS IN SILENCE

7. كاربران زير از شما A7X عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #26

جزئيات بيشتر

ممنون از پاسخ های کامل شما
    اگه لطف کنید سوال های 7 و 8و 9 مرا نیز پاسخ دهید . زیرا من این پستم را ویرایش کردم ولی شما پست قبلی مرا و در زمانی که من داشتم اصلاح می کردم جواب دادین.
    ممنون

9. Top | #27

جزئيات بيشتر

7- آیا آپدیت online با آپدیت off line که توسط نرم افزار phoneix صورت می گیرد تفاوت دارد؟

8- اسامی گوشی هایی که قبلا واسشون یک فایل رو بلوتوث کردم هنوز دخل حافظه بلوتوثم هست چه جوری اسامی گوشی های قدیمی رو پاک کنم/

9- آیا با این گوشی نمی توانم با کلید وسط جویستیک جواب تلفن های زنگ زده شده را پاسخ بدهم؟

ممنون
    7.خير هيچ فرقي ندارند.فقط نحوه ريختن فرمور فرق ميكنه

8.اگه Pair كرديد كه ميشه پاك كرد.اما اگه نه كه راهي براي پاك كردن نيست.

اما ميتونيد يه گوشي ديگه گير بياريد و چندين بار اسمشو عوض كنيد و با هر اسمش يه فايل براش بفرستيد.

اينطوري قبليا پاك ميشن.

9.قاعدتا بايد بشه اما با زدن جوي استيك مستقيم جواب نميده يه دوتا گزينه رد و قبول مياد.
    AND ALL ENDS IN SILENCE

10. 2 كاربر زير از شما A7X عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #28

جزئيات بيشتر

با سلام و تشکر از زحمات شما عزیزان
    سوالم این است چرا یک گوشی را هک می کنند؟ و این کار را باید چطور انجام داد ؟
    آیا گوشی در حالت نو که می خریم هک نشده است؟

ممنون

12. Top | #29

بخش : WP7
    شماره كاربري : 44872
    نام : Vagrik
    سپاس ها : 4,333
    سپاس از شما 13,279 بار در 2,666 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام و درود؛

از این جهتی که من این گوشی رو چند وقت پیش داشتم، کلا سؤالاتی که در یک نگاه در این تاپیک دیدم رو جواب میدم.

1 - گوشی دارای سرعت بیش از حد تصور است... شما همزمان میتوانید این کارها را با این گوشی انجام دهید:

فول اسکن کردن با Kaspersky + بازی کردن با انگیج + اتصال به اینترنت و باز کردن سایت حجیم موبایلستان (!) + باز کردن ebuddy + باز کردن Music Player و اجرای آهنگ + باز کردن Opera Mini 5 beta و اجرای صفحات اینترنتی + اجرای بازی Real Football 2009 تحت جاوا + (باز بود) Handy Shell + (باز بود) Handy Taskman + (باز بود) Handy answering machine

من تمام این برنامه هارو همزمان اجرا کردم... بدون اینکه سرعتش بیاد پایین و یا هنگی در کار باشه! جالب اینجاست من 4 برنامه ساده رو روی گوشی الان من (یعنی نوکیا N97) اجرا کردم، گوشی به قدری کند شد که دیگه پاسخگوی من نبود!!!

2 - در مورد هک نیز بگم، به راحتی تمام با برنامه HelloX 2.2 هک میشود... (حالا نمیدونم اسم برنامه رو درست نوشتم یا خیر...)

3 - در باره ساعت SMS ها نیز، بارها در تاپیکهای مختلف اعلام شده که مشکل ساعت SMSها برمیگرده فقط و فقط به اپراتور همراه اول (و یا در برخی از موارد تالیا)... در مورد ایرانسل، ساعت SMS ها مشکلی ندارد... هم در موقع ارسال و هم در موقع دریافت.

4 - در کل، این گوشی یکی از معدود گوشی‌هایی بود که منو واقعا در دنیای خودش سرگرم کرد و کلی از کار کردن باهاش لذت بردم...

بدرود
    .
    .
    .
    Instagram: vagrik
    .
    .
    State of Trance Telegram Channel
    Just Join & Downloading Free Trance Music
    Bit Rate: Up to 320 kbps
    Link
    .
    .
    www.vagrik.com

13. 2 كاربر زير از شما Vagrik عزيز، سپاسگزاری كرده اند

14. Top | #30

جزئيات بيشتر

با تشکر از جواب شما

سوالم اینه که اصلا چه احتیاجی به هک گوشی هست؟

ممنون

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع