× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.
صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 87

Rom Development

1. Top | #1

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 180389
    سپاس ها : 206
    سپاس از شما 135 بار در 59 پست
    جزئيات بيشتر

بحث و تبادل نظر در مورد رام های معرفی شده برای hd

سلام
    دوستان لطفا" در این تاپیک در مورد رامهای جدیدی که روی گوشی خود نصب کردید و مزایا و مشکلات اون توضیح دهید تا انتخاب رام مناسب برای کاربران دیگر راحت باشد، در حال حاضر خود من هم گیج شدم که چه رامی با ویندوز 6.5 روی گوشی خودم نصب کنم که بدون مشکل باشد
    لطفا" لینک با تاپیک رامهایی که نصب کردید و در حال استفاده از اون هستید رو هم معرفی کنید
    با تشکر

2. 4 كاربر زير از شما iman116 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #2

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 284055
    نام : علی
    سپاس ها : 1,978
    سپاس از شما 586 بار در 191 پست
    جزئيات بيشتر

دوست عزیز رام کلا یه چیز سلیقه ای هست . و خیلی هم بستگی به استفاده ای داره که شما انجام می دی . باید ببینی گرافیک برات مهمه یا سرعت . من خودم برام سرعت خیلی خیلی مهمه . تو این رام هایی که تا الان نصب کردم و کار کردم برای من بهترین رام r14 بوده . البته با انرژی با مانیلا 2.1 هم کارم را میوفته .

4. 4 كاربر زير از شما love is jawad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #3

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط love is jawad
    دوست عزیز رام کلا یه چیز سلیقه ای هست . و خیلی هم بستگی به استفاده ای داره که شما انجام می دی . باید ببینی گرافیک برات مهمه یا سرعت . من خودم برام سرعت خیلی خیلی مهمه . تو این رام هایی که تا الان نصب کردم و کار کردم برای من بهترین رام r14 بوده . البته با انرژی با مانیلا 2.1 هم کارم را میوفته .
    حالا یکم سرعت بیشتر یا کمتر مهم نیست! مهم اینه که درست کار کنه و بخشهای مختلف از جمله sms ، موزیک پلیر، بخشهای مختلف تنظیمات و غیره درست کار کنه و اینطوری نباشه که با نصب رام یه قسمتی از گوشی از کار بیفته و قابل استفاده نباشه و یا خوب کار نکنه.

6. 4 كاربر زير از شما iman116 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

7. Top | #4

جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط iman116
    حالا یکم سرعت بیشتر یا کمتر مهم نیست! مهم اینه که درست کار کنه و بخشهای مختلف از جمله sms ، موزیک پلیر، بخشهای مختلف تنظیمات و غیره درست کار کنه و اینطوری نباشه که با نصب رام یه قسمتی از گوشی از کار بیفته و قابل استفاده نباشه و یا خوب کار نکنه.
    دوست من تو بعضی مواقع بیشتر از یه یکم سرعت تفاوت داره . من خودم شخصا مصرف msg خیلی

بالاست . به همین دلیل با رام هایی که مانیلا 2.5 داره خیلی راحت نیستم . ( البته می گم اینها

همه به دلیلا که هنوز این رام ها بتا هستن ) . حالا قراره این رامی که امشب سعید خان معرفی کرد

رو نصب کنم ببینم سرعتش چه جوریه . ولی اخر نظر شخصیم و بخوام بگم واسه کسی که

نمی خواد هر روز رام و عوض کنه R14 رام فوق العاده هستش .

8. 4 كاربر زير از شما love is jawad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

9. Top | #5

جزئيات بيشتر

منظور شما همین رام که در این تاپیک معرفی شده هست دیگه ؟
    بجز مشکلی که در مورد File explorer مطرح کردید به مشکل دیگه ای با این رام برخورد نکردید ؟ همه قسمتها خوب کار می کنند؟

از دوستان دیگر هم خواهش می کنم در این بحث شرکت کنند
    با تشکر

10. 2 كاربر زير از شما iman116 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

11. Top | #6

جزئيات بيشتر

منظور شما همین رام که در این تاپیک معرفی شده هست دیگه ؟
    بجز مشکلی که در مورد File explorer مطرح کردید به مشکل دیگه ای با این رام برخورد نکردید ؟ همه قسمتها خوب کار می کنند؟

از دوستان دیگر هم خواهش می کنم در این بحث شرکت کنند
    با تشکر
    اره رفیق . خوده خودشه اره تا حالا فقط مشکلم همینه . که مشکل انچنانی نیست فقط کار و یه

کمی سخت می کنه . مثلا اگر من 5 تا فایل برام کسی با بلوتوث بفرسته و بخوام تغییر فولدر بدم یه

خورده سخته که می شه با وصل شدن به کامپیوتر راحت این کار و انجام داد . فقط یه امکانی

نداره که اونم با نرم افزار درست می شه اونم چرخش تو msg هستش .

12. 4 كاربر زير از شما love is jawad عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #7

جزئيات بيشتر

خوب این همونطور که خودتونم گفتین مشکل خاصی نیست، من خودم هیچ وقت از file explorer خود گوشی استفاده نمی کنم و resco explorer نصب می کنم که خیلی هم بهتره و امکاناتش بیشتر

14. 4 كاربر زير از شما iman116 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #8

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 276008
    نام : سعید
    سپاس ها : 14,533
    سپاس از شما 19,356 بار در 4,491 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط love is jawad
    عشق است leo من که شخصا اصلا با این r14 بیریخت حال نمیکنم آخه نه قیافه داره نه چیزای دیگه فقط سرعت داره

16. 4 كاربر زير از شما S.A.E.I.D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

17. Top | #9

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 276008
    نام : سعید
    سپاس ها : 14,533
    سپاس از شما 19,356 بار در 4,491 پست
    جزئيات بيشتر

خوب این همونطور که خودتونم گفتین مشکل خاصی نیست، من خودم هیچ وقت از file explorer خود گوشی استفاده نمی کنم و resco explorer نصب می کنم که خیلی هم بهتره و امکاناتش بیشتر
    داداشی من بعضی وقتا تو رسکو برای ارسال بلوتوس مشکل دارم آیا شما هم تا به حال به این مشکل برخوردین؟؟

18. 3 كاربر زير از شما S.A.E.I.D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

19. Top | #10

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 196346
    نام : MSA
    سپاس ها : 3
    سپاس از شما 27 بار در 8 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام خدمت دوستان عزیز در ابتدا باید بگم که من تمام رامهای جدید hd رو , رو گوشیم نصب کردم
    به نظر من بهترین رام duty leo r4 است چون هم سرعتش بالاست هم تمام امکاناتش نسبت به بقیه رام ها از جمله duty r14 و رام energy leo جدید , , update شده تر است
    و در اخر باید بگم که من این رامو (leo r4) دو هفته است که رو گوشیم ( touch hd) دارم هم پایداره هم خوب کار میکنه ,تازه با این که 25 تا نرم افزار روش نصب کردم بازم برای گوشیم هیچ مشکلی پیش نیامده

20. 5 كاربر زير از شما mostafamsa عزيز، سپاسگزاری كرده اند

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین

توضیحاتی درباره این موضوع