• ورود

عضويت در سايت موبايلستان ايميل فعال سازي ارسال نشده است ؟ کلمه عبور خود را گم کرده ايد ؟
  • ثبت نام

• بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1014 از 1029 نخستنخست ... 145149149641004101210131014101510161024 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 10,131 به 10,140 از 10287

بخش عمومی

1. Top | #10131

درجه : عضو نيمه فعال
      شماره كاربري : 660333
      نام : محمد
      سپاس ها : 371
      سپاس از شما 271 بار در 110 پست
      جزئيات بيشتر

سلام دوستان و اساتید عزیز

گوشیم Galaxy A5 مدل A500H هستش

تازه رام رسمی 6.0.1 روش نصب کردم

میخوام روت کنم با نرم افزارهای کینگ روت و آی روت نشد !!
      با اودین هم کلا گوشیم قاط زد و روی آرم سامسونگ گیر کرد و هیچکاریش نمیشد بکنم تا اینکه گذاشتم باطری خالی بشه و خاموش بشه تا دوباره بتونم برم تو حالت دانلودینگ و رام رو مجدد نصب کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

2. كاربران زير از شما Hitrik عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. کسب و کار

4. Top | #10132

درجه : عضو فعال
      شماره كاربري : 259432
      سپاس ها : 429
      سپاس از شما 174 بار در 131 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان رام رسمی را از رام کاستوم چطوری میشه تشخیص داد ؟؟؟
      گوشی من سامسونگ هست

5. كاربران زير از شما nimahandsomboy عزيز، سپاسگزاری كرده اند

6. Top | #10133

درجه : عضو سایت
      شماره كاربري : 683004
      سپاس ها : 63
      سپاس از شما 39 بار در 18 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان عزیز بنده هیچ تخصصی تو اندروید ندارم و فقط ویندوزفون داشتم....این گوشی دوست ما چند ساعتیه که این مرض رو پیدا کرده ...هارد ریست هم نمیشه ...مشکلش چیه ؟ اگه تاپیک مناسبی هم میدونید در این مورد لطفا لینکش رو بزارید...ممنون
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Lg G2mini.jpg
مشاهده: 11
حجم: 46.2 کیلو بایت

7. كاربران زير از شما shkazemipour عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #10134

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 783648
      سپاس ها : 5
      سپاس از شما 2 بار در 2 پست
      جزئيات بيشتر

دوستان آیا ممکنه فردی که اشنا باشه با فنون برنامه نویسی (یا حالا هرچی،)بتونه بدون اینکه کد گوشی رو بزنه به اطلاعات خصوصی دستگاه"مث عکسا" دسترسی پیدا کنه؟
      من اسکرین گوشیم سوخته و کلا هیچی نشون نمیده .. برا تعویضش هم نمیبرم بدم درس کنن چون میترسم طرف به اطلاعات دسرسی پیدا کنه.البته گوشی لاک اسکرین داره ولی بهش مطمئن نیستم
      با توجه به این که اطلاعات تو حافظه اصلی هم هست الان مرددم ..
      بنظرتون باید چیگا کنم؟

9. كاربران زير از شما frum 86 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #10135

شماره كاربري : 53881
      سپاس ها : 48
      سپاس از شما 8 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

سایت به این سابقه وعظمت چرایکی ازمدیران نمیان اینجا سربزنن جواب کاربراروبدن

11. Top | #10136

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Z , ZL , ZR | Pro | Play | X10
      شماره كاربري : 488115
      نام : همون snip3rb0y ;)
      سپاس ها : 17,909
      سپاس از شما 22,214 بار در 3,657 پست
      کمک مالي به سايت: 6666 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط shkazemipour
      دوستان عزیز بنده هیچ تخصصی تو اندروید ندارم و فقط ویندوزفون داشتم....این گوشی دوست ما چند ساعتیه که این مرض رو پیدا کرده ...هارد ریست هم نمیشه ...مشکلش چیه ؟ اگه تاپیک مناسبی هم میدونید در این مورد لطفا لینکش رو بزارید...ممنون
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: Lg G2mini.jpg
مشاهده: 11
حجم: 46.2 کیلو بایت
      باید رام رسمی رو دانلود کنید و روش فلش بزنید. مدل گوشیتون رو بگید. یا خودتون سرچ کنید که چطور میشه رام رسمی رو فلش بزنید.

12. كاربران زير از شما MOSIFA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #10137

درجه : مدير ارشد بازنشسته
      بخش : Z , ZL , ZR | Pro | Play | X10
      شماره كاربري : 488115
      نام : همون snip3rb0y ;)
      سپاس ها : 17,909
      سپاس از شما 22,214 بار در 3,657 پست
      کمک مالي به سايت: 6666 ريال
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط frum 86
      دوستان آیا ممکنه فردی که اشنا باشه با فنون برنامه نویسی (یا حالا هرچی،)بتونه بدون اینکه کد گوشی رو بزنه به اطلاعات خصوصی دستگاه"مث عکسا" دسترسی پیدا کنه؟
      من اسکرین گوشیم سوخته و کلا هیچی نشون نمیده .. برا تعویضش هم نمیبرم بدم درس کنن چون میترسم طرف به اطلاعات دسرسی پیدا کنه.البته گوشی لاک اسکرین داره ولی بهش مطمئن نیستم
      با توجه به این که اطلاعات تو حافظه اصلی هم هست الان مرددم ..
      بنظرتون باید چیگا کنم؟
      بله بدون اینکه کد قفل رو بزنن میشه با کامپیوتر به اطلاعات شخصی دسترسی پیدا کرد.

14. كاربران زير از شما MOSIFA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

15. Top | #10138

شماره كاربري : 53881
      سپاس ها : 48
      سپاس از شما 8 بار در 7 پست
      جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط khalilezareh
      باسلام خدمت اساتیدمعزز روی گوشیم اینستاگرام ورزن 7 نصبه الان هرکارمیکنم ورزن 7به بالا نصب نمیشه وکلا ارور مشکل درتجزیه فایل میزنه بیش ازده تاورزن 9و10 دانلود کردم بازهمین ارور میده ممنون کمک کنید گوشی گالکسی اس2 اندروید4.0.4
      عزیزی نیست جواب بده

16. Top | #10139

درجه : توقیف شده
      شماره كاربري : 833677
      سپاس ها : 0
      سپاس از شما 0 بار در 0 پست
      جزئيات بيشتر

پیش فرض تور استانبول و سفر به قسطنطنیه در نوروز 96

تور استانبول و سفر به قسطنطنیه در نوروز 96
      استانبول، میعادگاه شرق و غرب، شهری است که نیمی از آن در اروپا و نیم دیگرش در آسیا قرار دارد. تور استانبول نوروز ۹۶ شما را به استانبول یا همان قسطنطنیه قدیم می‌برد که مملو است از مساجد و کلیساهای تاریخی و کافه‌های قدیمی. آثار تاریخی را در استانبول می‌توانید در هر کوچه و خیابانی پیدا کنید. استانبول یکی از توریستی‌ترین شهرهای جهان است و این امر قطعا بی‌دلیل نیست.
      تور استانبول شما را به شهر رنگارنگی می‌برد که پر است از مسجد‌ها و قصر‌های باشکوه عثمانی که درکنار حمام‌های ترکی و کلیسا‌های رومی خودنمایی می‌کنند. قصر توپکاپی، مسجد کبود، مسجد ایاصوفیه و کشتی‌سواری در دریا ازجمله جاذبه‌های این شهر باشکوه هستند.
      پس از بازدید از آثار تاریخی استانبول و دریای مرمره حتما خسته شده‌اید و به‌دنبال جایی هستید تا کمی خستگی درکنید و چیزی بخورید. استانبول پر است از کافه‌ها و قهوه‌خانه‌های قدیمی (و مدرن) که در کوچه‌ها و خیابان‌ها، و حتی کلیساها و کنیسه‌های این شهر، پیدا می‌شوند. غذاها و شیرینی‌های ترکی قطعا تجربه‌ای عالی برای شما رقم خواهند زد.
      کشتی‌سواری در تنگه بسفر و دریای مرمره و عکس گرفتن با مرغ‌های دریایی هم دیگر تفریحاتی است که تور استانبول نوروز ۹۶ برای ارائه به شما دارد. تور استانبول به شما این امکان را می‌دهد تا اگر مایل بودید از جزایر اطراف استانبول هم بازدید کنید. حالا می‌رسیم به مقوله شیرین خرید! بازارهای استانبول کمابیش شبیه بازارهای خودمان هستند. گرند بازار که یکی از شریان‌های اقتصادی استانبول است پر است از فرش و گلیم، صنایع دستی، لباس‌های سنتی، ظروف چای و قهوه و... خرید در این بازار ۶۰۰ ساله یکی دیگر از تجربه‌های نابی است که با تور استانبول نوروز ۹۶ رقم می‌خورد.
      می‌خواهید از قیمت‌های تور استانبول نوروز 96 باخبر شوید؟ بر روی صفحه تور استانبول نوروز ۹۶ کلیک کنید و از بین تورهای مختلف تور ارزان استانبول نوروز ۹۶ را انتخاب کنید.

نگارش: کافه گردش

17. Top | #10140

درجه : عضو جديد
      شماره كاربري : 213277
      سپاس ها : 10
      سپاس از شما 7 بار در 6 پست
      جزئيات بيشتر

سلام به دوستان. چند وقته من یه مشکلی پیدا کردم.من هر برنامه ای رو نصب میکنم خود به خود بعد از نصب اجرا میشه. میخواستم ببینم تنظیماتی هست که بتونم از این اجرای خودکار جلوگیری کنم.قبلا گوشیم اینطوری نبود. حتی گوشیمو رست هم کردم اما باز هم درست نشد. لطفا راهمایی کنین.ممنون

توضیحاتی درباره این موضوع