× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 1021 از 1031 نخستنخست ... 21521921971101110191020102110221023 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 10,201 به 10,210 از 10304

بخش عمومی

1. Top | #10201

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 819116
    سپاس ها : 136
    سپاس از شما 81 بار در 44 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjads24
    سلام دوستان روی i9100 رام کاستوم lineage 7.1 نصب کردم امروز بعد از گذشت 1 هفته این علامت # بالا کنار علامت باتری اومده این چطوری میره الان باید چی کارش کنم ؟!
    سلام دوست گرامی
    این علامت مربوط به SuperSU هستش و هیچ مشکلی نداره اما اگه خواستی میتونی براحتی از داخل تنظیمات StatusBar اونو مخفی (hide) بکنی.

2. 2 كاربر زير از شما PrInCe22 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #10202

درجه : سرپرست سایت
    شماره كاربري : 29214
    نام : محمد
    سپاس ها : 14,214
    سپاس از شما 52,528 بار در 6,489 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط Masih60
    سلام دوستان. وقت بخیر

من یه تبلت Galaxy S2 دارم که اندروید 7 روش نصب شده. چند روز پیش ریست فکتوری کردم و بعدش تمام اپهایی که از سرویسهای scheduler استفاده میکنن دیگه مثل سابق کار نمیکنن. مثلا Mobogram و ADM رو تنظیم کردم که شبها سر یه ساعت خاص شروع به دانلود کنند ولی این اتفاق نمیفته و دانلودها انجام نمیشه. دلیلش چی میتونه باشه؟
    سلام
    دوست عزیز وقتی ریست فکتوری میکنید تمامی تنظیمات به حالت پیش فرض برمیگردن به همین منظور باید دوباره تنظیمات سفارشی رو انجام بدید

4. 3 كاربر زير از شما C0D3R عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #10203

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 259432
    سپاس ها : 429
    سپاس از شما 174 بار در 131 پست
    جزئيات بيشتر

با سلام و خسته نباشید

گوشی من یکم کند شده و میخوام ریست فکتوری کنم

ایا با تنظیم کارخانه ای تنظیمات گوشیم به هم میخوره ... شماره تلفن ها و برنامه ها پاک میشه ؟؟

گوشی j7 2015 android 5

6. Top | #10204

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 834995
    سپاس ها : 0
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

سلام من يه گوشي هواوي دارم
    وقتي ميزنم تو شارژ نوتيفيكيشنش چراغ قرمز چشمك زن ميشه وقتي هم پاور رو ميزني ويبره ي مقطع ميزنه و هيچ چيز نشون نميده
    قبل از اين دست فاميلمون بوده و فكر ميكنم روش رام اشتباه يا تقلبي ريخته ميشه بگين مشكل گوشي چيه و چجوري درست ميشه. با تشكر

7. Top | #10205

جزئيات بيشتر

سلام من يه گوشي هواوي دارم
    وقتي ميزنم تو شارژ نوتيفيكيشنش چراغ قرمز چشمك زن ميشه وقتي هم پاور رو ميزني ويبره ي مقطع ميزنه و هيچ چيز نشون نميده
    قبل از اين دست فاميلمون بوده و فكر ميكنم روش رام اشتباه يا تقلبي ريخته ميشه بگين مشكل گوشي چيه و چجوري درست ميشه. با تشكر

8. Top | #10206

جزئيات بيشتر

در ضمن مدل اون g750-u10 هست

9. Top | #10207

شماره كاربري : 835038
    جزئيات بيشتر

امکان اجرای برنامه های ویندوز در اندروید
    اگر کاربر لینوکس باشید حتما با Wine آشنا هستید، ابزار مجانی و متن باز که امکان اجرای بسیاری از نرم افزارهای تحت سیستم‌عامل ویندوز را برروی سیستم‌عامل‌های شبیه یونیکس میسر می‌کند. Wine دارای کتابخانه‌ای با نام Winelib است که توسعه دهندگان نرم افزارهای ویندوزی می‌توانند از طریق آن محصولات خود را برای سیستم‌عامل‌های همچون لینوکس پورت کنند. حال تیم Wine اعلام نموده‌ که در حال توسعه این نرم افزار برای اندروید است و به زودی امکان اجرای اپلیکیشن‌های ویندوز در سیستم‌عامل موبایل گوگل را میسر خواهد کرد.
    Wine مخفف Windows Emulator یا مقلد ویندوز است و کتابخانه‌های سیستم عامل ویندوز به همراه هسته NT این سیستم‌عامل را برروی لینوکس و سیستم‌عامل‌های مشابه شبیه سازی می‌کند.

الکساندر جولیارد برنامه نویس Wine اعلام کرد که آنها در حال ساخت نسخه سازگار با معماری ARM هستند و این محصول در سال 2013 برای اندروید منتشر خواهد شد. او در گردهمایی توسعه دهنده گان نرم افزارهای متن باز اروپا، دموی محصول خود را به نمایش گذاشت و در آن نرم‌افزارهای ویندوز را در اندروید اجرا کرد. اما اجرای نرم افزارهای ویندوز در اندروید به شدت کند و آهسته انجام می‌شد.
    البته نسخه به نمایش گذاشته شده، توسط جولیارد نهایی نبوده و احتمالا کیفیت اجرای نرم افزارهای ویندوز در اندروید ارتقاء خواهد یافت.
    جالب است بدانید که تیم Wine در حال توسعه این نرم افزار برای سیستم عامل شیرکوهی اپل است و به زودی اجرای اپلیکیشن‌های ویندوز در سیستم‌عامل مک نیز امکان پذیر خواهد شد.

10. Top | #10208

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : پرسش و پاسخ Symbian | اختصاصی WP
    شماره كاربري : 187169
    نام : BEHZAD
    سپاس ها : 24,028
    سپاس از شما 45,831 بار در 7,634 پست
    کمک مالي به سايت: 20000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط nimahandsomboy
    با سلام و خسته نباشید

گوشی من یکم کند شده و میخوام ریست فکتوری کنم

ایا با تنظیم کارخانه ای تنظیمات گوشیم به هم میخوره ... شماره تلفن ها و برنامه ها پاک میشه ؟؟

گوشی j7 2015 android 5
    سلام
    خوب با ریست همه چیز پاک میشه ولی شماره ها اگه تو اکانتتون باشن اونها با برگردوندن اکانت همشون برمیگردن عزیزم.
    My ID On Skype,Nimbuzz,Instagram,Viber,Whatsapp,Line,Wechat,Vine

gholamrezaarjan

11. Top | #10209

شماره كاربري : 835115
    سپاس ها : 2
    جزئيات بيشتر

با عرض سلام
    یکی از دلایل عدم تمایل کاربران برای دانلود بازی های آنلاین ، عدم اطلاع از مقدار مصرف اینترنت آن ها پس از مدتی بازی است .
    میشه مشخص کنید بازی های آنلاین موبایل چقدر اینترنت در مثلا 10 دقیقه استفاده میکنند .
    با تشکر

12. Top | #10210

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : تعميرات ، سامسونگ
    شماره كاربري : 729706
    نام : اسماعيل ماهري
    سپاس ها : 22,660
    سپاس از شما 11,612 بار در 2,482 پست
    کمک مالي به سايت: 22222 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط vinrony
    با عرض سلام
    یکی از دلایل عدم تمایل کاربران برای دانلود بازی های آنلاین ، عدم اطلاع از مقدار مصرف اینترنت آن ها پس از مدتی بازی است .
    میشه مشخص کنید بازی های آنلاین موبایل چقدر اینترنت در مثلا 10 دقیقه استفاده میکنند .
    با تشکر

بستگی به بازی داره دوست عزیز

همینکه گوشی های نسل جدید خودشون این کارایی رو دارن که مصرف اینترنت برای هر App رو جدا حساب میکنن

شما خودتون میتونین از تنظیمات چک کنید ببینید

توضیحاتی درباره این موضوع