× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 931 از 1031 نخستنخست ... 431831881921929930931932933941981 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,301 به 9,310 از 10304

بخش عمومی

1. Top | #9301

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 172307
    نام : K1
    سپاس ها : 2
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

من یه S4 9500 بدون گارانتی گرفتم . سریال روی جعبه , پشت گوشی و نرم افزاری ( *#06# ) یکیه . ولی وقتی توی سایتهای تعیین مشخصات میزنم مشخصاتش نمیاد . توی یکی از این سایتها با این IMEI یه مدل گوشی دیگه رو شناسایی میکنه ! )

لطفا یکی که مطمئنه بگه این چی رو نشون میده و ممکنه چه مشکلاتی در آینده پیش میاد ؟؟

سایتها :

https://www.numberingplans.com/?page...sis&sub=imeinr
    http://www.imei.info/
    http://imei-number.com/imei-number-lookup
    /

2. Top | #9302

شماره كاربري : 816613
    سپاس ها : 9
    سپاس از شما 5 بار در 4 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان. مشکل من اینه که حافظه داخلی و خارجی گوشیم بیخودی پر شدن (سامسونگ گلکسی مگا 6.3).

از برنامه ES File Explorer وارد حافظه داخلی میشم و تمام فایلها و فولدرها رو انتخاب میکنیم و properties رو میزنم و حجم تمام فایل ها رو 2.5 گیگ نشون میده. اما با کامپیوتر (یا صفحه خانه ES File Explorer) نشون میده که 8.5 گیگ از کل 12 گیگ حافظه داخلی، پر هست!!!
    در مورد حافظه خارجی هم این مشکل به صورت ملایم تر هست، یعنی حجم کل فایلهای حافظه خارجی 9 گیگ هست درحالیکه با کامپیوتر (یا صفحه خانه ES File Explorer) نشون میده که 13 گیگ از کل 29 گیگ حافظه خارجی پر هست.

کسی نمیدونه چرا حافظه هام الکی پر شدن؟؟؟ هرکی نظری داره ممنون میشم بنویسه. تشکر.

3. Top | #9303

شماره كاربري : 816613
    سپاس ها : 9
    سپاس از شما 5 بار در 4 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط khalaj_mohsen
    سلام دوستان. مشکل من اینه که حافظه داخلی و خارجی گوشیم بیخودی پر شدن (سامسونگ گلکسی مگا 6.3).

از برنامه ES File Explorer وارد حافظه داخلی میشم و تمام فایلها و فولدرها رو انتخاب میکنیم و properties رو میزنم و حجم تمام فایل ها رو 2.5 گیگ نشون میده. اما با کامپیوتر (یا صفحه خانه ES File Explorer) نشون میده که 8.5 گیگ از کل 12 گیگ حافظه داخلی، پر هست!!!
    در مورد حافظه خارجی هم این مشکل به صورت ملایم تر هست، یعنی حجم کل فایلهای حافظه خارجی 9 گیگ هست درحالیکه با کامپیوتر (یا صفحه خانه ES File Explorer) نشون میده که 13 گیگ از کل 29 گیگ حافظه خارجی پر هست.

کسی نمیدونه چرا حافظه هام الکی پر شدن؟؟؟ هرکی نظری داره ممنون میشم بنویسه. تشکر.
    کیست که مرا یاری کند؟!

4. Top | #9304

درجه : عضو طلایی
    شماره كاربري : 544305
    نام : http://chargemob.ir
    سپاس ها : 3,954
    سپاس از شما 2,394 بار در 1,073 پست
    جزئيات بيشتر

سلام.چند روزه برای گوشیم یه مشکلی پیش اومده که نتونستم درستش کنم.
    متاسفانه داده بودم گوشیو که قابشو عوض کنن و موتور ویبرشو تعمیر کنن که آی سی وایرلسش ضربه خورد و بردش کم شد.تا دو متر فاصله بگیرم از مودم نت دیگه نمیشناسه و نت قطع میشه.اما کار میکرد تا چند روز پیش.اما چند روزیه حتی نزدیکش هم هستم و آنتن دهی داره و وصل میشه به مودم و شناسایی میکنه مودمو اما سایتها رو باز نمیکنه و بعضی مواقع اما باز میکنه و کار میکنه کامل بی مشکل.اکثرا وقتی تازه وایرلس گوشیو روشن میکنم برای چند ثانیه کار میکنه و بعد قطع میشه اما آنتن نمیپره و هنوز آنتن وایرلسو داره.نمیدونم مشکلش چیه اگه میشه راهمنمایی کنین.گوشیم اچ تی سی دیزایره
    رام عوض کردم یکی دو روز درست بود اما باز همون مشکل.رادیو هم دوباره روش نصب کردم.فول وایپ هم کردم واسه نصب رام.حتی ریکاوری هم عوض کردم.اما هنوز مشکل داره.
    مودم وایرلس هم مشکل نداره چون با لپ تاپ راحت میره

5. Top | #9305

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 165311
    نام : Hayal Gozlum
    سپاس ها : 4,991
    سپاس از شما 2,233 بار در 378 پست
    جزئيات بيشتر

سلام یکی از دوستام یه گوشی با مارک یونیکتو خریده با اندروید 2.3 که قابل ارتقا هم نیست,مشکلش اینه که جملات فارسی را در وایبر و اس ام اس ها جدا جدا نشون میده از دوستان عزیز اگه کسی راهکاری برای این مشکل میدونه لطفا راهنمایی کنه.متشکرم

6. Top | #9306

درجه : عضو ممتاز
    شماره كاربري : 285562
    نام : iliya
    سپاس ها : 5,154
    سپاس از شما 2,526 بار در 938 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohsenm
    متاسفانه داده بودم گوشیو که قابشو عوض کنن و موتور ویبرشو تعمیر کنن که آی سی وایرلسش ضربه خورد و بردش کم شد.تا دو متر فاصله بگیرم از مودم نت دیگه نمیشناسه و نت قطع میشه.اما کار میکرد تا چند روز پیش.اما چند روزیه حتی نزدیکش هم هستم و آنتن دهی داره و وصل میشه به مودم و شناسایی میکنه مودمو اما سایتها رو باز نمیکنه و بعضی مواقع اما باز میکنه و کار میکنه کامل بی مشکل.اکثرا وقتی تازه وایرلس گوشیو روشن میکنم برای چند ثانیه کار میکنه و بعد قطع میشه اما آنتن نمیپره و هنوز آنتن وایرلسو داره.نمیدونم مشکلش چیه اگه میشه راهمنمایی کنین.گوشیم اچ تی سی دیزایره
    رام عوض کردم یکی دو روز درست بود اما باز همون مشکل.رادیو هم دوباره روش نصب کردم.فول وایپ هم کردم واسه نصب رام.حتی ریکاوری هم عوض کردم.اما هنوز مشکل داره.
    اینی که تو میگی خب ممکنه سخت افزاری باشه ولی اگه فکر میکنی نرم افزاریه یه سیانوژن نصب کن ببین چی میشه

بزار من الان ایمان رو خبر میکنم دیگه استاد سایته دی:

7. كاربران زير از شما MR. :D عزيز، سپاسگزاری كرده اند

8. Top | #9307

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : HUAWEI /SAMSUNG
    شماره كاربري : 128289
    نام : pdashop.ir
    سپاس ها : 29,515
    سپاس از شما 56,074 بار در 13,678 پست
    کمک مالي به سايت: 600000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohsenm

محسن جان فکر نمیکنم ایسیش ضربه خورده باشه ها
    چون ایسیش رو برد اصلی هست و یه شیلد محکم هم روشه
    احتمال خیلی زیاد دیگه ضعیف شده چون مال منم انتن دهی وای فایش خیلی ضعیف شده
    این ایسی ها یه عمر خاص دارن و بعد از اون دیگه ضعیف میشن و بعدش از کار میفتن
    متاسفانه ایسی وای فای و بلوتوث و بخشی از انتن گوشی هم روی یک ایسی هس
    فکر کنم هر دوتامون باید به فکر یه گوشی جدید باشیم

9. 2 كاربر زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

10. Top | #9308

شماره كاربري : 640968
    نام : عباس
    سپاس ها : 167
    سپاس از شما 124 بار در 106 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستانی که lg g2 miniدوسیم دارند وقتی دوشاخ شارژر رو ازبریز برق میکشم درحالیکه گوشی خاموشه بدون اینگه کلید پاور رو فشار بدم گوشی اتوماتیک وار روشن میشه آیا ازشماهم اینطوریه یا گوشی من اتصال داره چون موضوع جنبه فوریت داره ممنون میشم سریع جواب بدین باتشکر

11. Top | #9309

شماره كاربري : 640968
    نام : عباس
    سپاس ها : 167
    سپاس از شما 124 بار در 106 پست
    جزئيات بيشتر

سلام آقا احسان یعنی گوشی اتصال نداره چون بردم به یکی از تعمیرگاه ها گفتند محل سوکت شارژ اتصال داره باید باز وتعمیر بشه...

12. Top | #9310

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : HUAWEI /SAMSUNG
    شماره كاربري : 128289
    نام : pdashop.ir
    سپاس ها : 29,515
    سپاس از شما 56,074 بار در 13,678 پست
    کمک مالي به سايت: 600000 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas1334
    سلام آقا احسان یعنی گوشی اتصال نداره چون بردم به یکی از تعمیرگاه ها گفتند محل سوکت شارژ اتصال داره باید باز وتعمیر بشه...

اره مشکل از بخش شارژ هست
    از usb ممکنه تا ایسی شارز یا تغذیه
    باید ببرید برای تعمیر کردن

13. كاربران زير از شما ehsan2004 عزيز، سپاسگزاری كرده اند

توضیحاتی درباره این موضوع