× توجه! انجمن موبایلستان به صورت آرشیو فعال می باشد و امکان ثبت مطلب جدید از سمت کاربر میسر نخواهد بود.

× توجه! لطفا در هنگام مشاهده مطالب حتما تاریخ انتشار مطلب را ملاحظه بفرمایید تا از معتبر بودن مطلب اطمینان حاصل کنید.

بستن این دسته بندی اطلاعيه ها

صفحه 981 از 1031 نخستنخست ... 481881931971979980981982983991 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 9,801 به 9,810 از 10304

بخش عمومی

1. Top | #9801

درجه : مدير بازنشسته
    بخش : Cooked Firmwares | LG
    شماره كاربري : 651146
    سپاس ها : 1,634
    سپاس از شما 12,042 بار در 3,456 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad118
    سلام و خسته نباشید خدمت همه ی اساتید و سروران گرامی
    گوشی LG L 30 دارم با اندرویید کیت کت و مشکلی که دارم اینه که فایل هام روی مموری ذخیره نمیشه. عکس و فیلم هایی که با واتساپ و لاین و مرورگر دانلود میکنم مستقیم روی حافظه گوشی ذخیره میشن. دانلود های برنامه بازار روی حافظه گوشی ذخیره میشن و همین باعث شده حافظه گوشیم سریع پر بشه. راهی هست که بشه ذخیره فایل های دانلودی رو روی کارت حافظه تنظیم کرد؟
    مسیر ذخیره ی فایل ها رو سازنده ی اون نرم افزار تعیین میکنه. اکثرا هم روی حافظه ی داخلی ست میکنن و خودشونو خلاص میکنن. متاسفانه راهی نداره. باید فایل ها رو دستی به حافظه جانبی منتقل کنین. توی بعضی نرم افزارها به تنظیماتشون مراجعه کنین ممکنه امکان تغییر مسیر ذخیره ی فایل وجود داشته باشه. موفق باشید.

2. 3 كاربر زير از شما akahroba عزيز، سپاسگزاری كرده اند

3. Top | #9802

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 766692
    نام : علی
    سپاس ها : 738
    سپاس از شما 1,469 بار در 382 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط GenomeX
    چندین راه دارید بهترینش استفاده از خود ابزاری که اپل معرفی کرده اسم اپش هم Move to iOS هست.

راه بعدی هم سینک کردن هست یکبار کانتکتها و تقویم و غیره رو با حساب جیمیل سینک کنید. بعد در iOS وارد سیتینگ بشید بخش Mail, Calander, Contacts و آدرس جی میل رو وارد کنید و مجدد سینک کنید.

راه اول اپهای رایگان مشترک بین دو پلتفرم رو هم منتقل میکنه به این شکل که اگه مثلاً کلش آف کلنز روی M8 دارید به محض اتصال به آیتیونز کلش رو برای iOS9 هم نصب میکنه! اپهای پولی اگه قیمت برابر باشه (اپ پولی که قانونی از پلی استور خریده باشید نه از مارکتهای دیگه یا کرک شده!) هم به ios بر میگرده اگه تفاوت قیمت داشته باشه باید ما به تفاوت اش رو پرداخت کنید. بوکمارکها، تاریخچه مرورگر، رویداد های تقویم اکانتهای جی میل و غیره هم به روش اول بر میگرده. کتابها، موزیکها و غیره هم که از پلی استور خریدید هم به آیفون منتقل میشه. در صورتی که عکسها و ویدیو ها رو هم به Drive یا اپ جدید Photo گوگل سینک کرده باشید اونها هم به آیفونتون منتقل میشه (البته شنیدم فقط عکسها و ویدیو های بخش Camera نه سایر بخشها)

برنامه و بازی رو یا باید از Apk شون بکاپ بگیرید و مجدد نصب کنید یا اگه از پلی استور دانلود کرده باشید همگی در بخش My Apps با اکانتتون سینک شده و روی هر گوشی که این اکانت رو وارد کنید در دسترس هست (مجدد باید دانلود کنید)
    یادداشتهای Google Keep، تقویم گوگل، فایلهای گوگل درایو، گوگل ویدیو، گوگل فوتو، دیکشنری کیبرد گوگل، بوکمارکهای کروم، گوگل پلاس، سیو بازی هایی که با Google Play Game کار میکنند (مثل shadow ninja, clash of clans, robocap و غیره) هم بدون مشکل بر میگرده و میتونید ادامه بازی رو از روی نکسوس 6 تون انجام بدید! در صورتی که موزیکی از google Play Music استریم کرده باشید یا رادیو اینترنتی بهش اضافه کرده باشید هم مجدد در گوشی جدید استریم میشه یا رادیو به این بخش هم اضافه میشه. رمز های وای فای تون هم بر میگرده! (البته باید مجدد رمز رو وارد کنید اما اسم کانکشن سیو شده و فقط برای تایید مجدد رمز رو میخواد)

از اندروید لالی پاپ به بعد اگه چند گوشی اندروید داشته باشید با یک اکانت میپرسه دوست دارید بکاپ کدام گوشی مجدد برگرده؟ حتی میپرسه از چه تاریخی برگرده (مثلاً HTC M8, 3 days later یا HTC M8. 2 weeks later و غیره)
    راستش گوشی برا من نیست و برای بستگان هست خودم آیفون 6 دارم
    زیاد به این جزییات اندروید وارد نیستم بیشتر میخواد برنامه هاش و مخاطباش بره تو اون یکی
    یه برنامه پیدا کردم به اسم helium چطوره؟
    همون فایل apk برنامه هارو بک آپ بگیره کافیه که نیاز به دانلود دوباره نباشه فک کنم فایل apk برنامه ها همش تو گوشی هست ب وسیله بازار دانلود کرده همرو با فایل منجیر میشه پیداشون کرد بک آپ گرفت دیگه درسته؟
    ممنون

4. كاربران زير از شما lilolil عزيز، سپاسگزاری كرده اند

5. Top | #9803

درجه : عضو نيمه فعال
    شماره كاربري : 593853
    سپاس ها : 3,082
    سپاس از شما 495 بار در 218 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط lilolil
    راستش گوشی برا من نیست و برای بستگان هست خودم آیفون 6 دارم
    زیاد به این جزییات اندروید وارد نیستم بیشتر میخواد برنامه هاش و مخاطباش بره تو اون یکی
    یه برنامه پیدا کردم به اسم helium چطوره؟
    همون فایل apk برنامه هارو بک آپ بگیره کافیه که نیاز به دانلود دوباره نباشه فک کنم فایل apk برنامه ها همش تو گوشی هست ب وسیله بازار دانلود کرده همرو با فایل منجیر میشه پیداشون کرد بک آپ گرفت دیگه درسته؟
    ممنون
    برنامه بکاپ همشون تقریبا توی یک رده اند به شخصه از superbackup برای بکاپ پیامک و کنتاکت ها استفاده میکنم
    برای برنامه ها هم از همین فایل منیجر Es یا برنامه های بکاپ میشه استفاده کرد

6. Top | #9804

درجه : عضو جديد
    شماره كاربري : 113587
    سپاس ها : 1
    سپاس از شما 0 بار در 0 پست
    جزئيات بيشتر

سلام
    تبلت لنوو 5500 رو وقتی بصورت آنلاین و یا با نرم افزار lenovo smart assistant میخوام آپدیت کنم کل حدود 700 مگ را دانلود میکنه ولی هنگام نصب آپدیت ارور میده و نمیشه چند بار انجام دادم باز هم آپدیت نشدحتی با ریست فکتوری!!!!
    دوستان کسی راه حل داره؟

7. Top | #9805

بخش : Z , ZL , ZR | Pro | Play | X10
    شماره كاربري : 488115
    نام : همون snip3rb0y ;)
    سپاس ها : 17,909
    سپاس از شما 22,215 بار در 3,657 پست
    کمک مالي به سايت: 6666 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozta
    سلام
    تبلت لنوو 5500 رو وقتی بصورت آنلاین و یا با نرم افزار lenovo smart assistant میخوام آپدیت کنم کل حدود 700 مگ را دانلود میکنه ولی هنگام نصب آپدیت ارور میده و نمیشه چند بار انجام دادم باز هم آپدیت نشدحتی با ریست فکتوری!!!!
    دوستان کسی راه حل داره؟
    به قسمت settings برید و About tablet رو بزنید. اونجا گزینه update رو بزنید و اقدام به آپدیت کنید.

اگر روش بالا رو انجام دادید و ارور گرفتید. دقیقاً متن ارور رو اینجا بگید تا بهتر راهنمایی بگیرید.

در ضمن حتما چک کنید فضای خالی داشته باشید و cpu تبلت درگیر نرم افزاری چیزی نباشه.

8. Top | #9806

درجه : عضو فعال
    شماره كاربري : 402135
    نام : Armin
    سپاس ها : 389
    سپاس از شما 378 بار در 181 پست
    جزئيات بيشتر

سلام دوستان امیدوار حال همه خوب باشه گوشیم htc hd2 هست و این پست رو تو قسمت تخصصی گوشیم هم زدم منتها فک مردم اینجا بهتر جواب میگیرم ممنون میشم کمک کنید
    من یه مدتی هست باطریم خیلی زوذ تموم میشه! یعنی روزی 2 3 بار باید شارژ کنم گوشیو! و وقتی گوشی در حال خاموش شدنه میرم تو قستم باطری مانیتور میبینم که میزان باطری مصرف شده معمولا 600 میلی امپر ساعته در حالی که باطری گوشی 1230 میلی امپر ساعته!!
    و همچنین وقتی گوشی رو میزنم شارژ به محض اینکه شارژش تا 60% زیاد میشه یه هو میپره رو 100% و میگه باطری فوله!!هر بار شارژ میزنم تا به 60 میرسه یه هو میپره رو 100% تو عکسم معلومه همیشه اینطوریه
    فک میکنم رام عوض کردم اینطوری شد دقیق نمیدونم
    چند بار گذاشتم باطری تموم شه و گوشی خاموش شه ولی بازم نمودارا همونن
    نظر شما چیه؟ به نظرتون باطری خراب شده؟!
    برنامه current widget رو هم دارم ولی نمیدونم اون عددی که مینویسه مال چیه< مثلا زده 100ma یعنی چی؟ جریان کشی لحظه ایو مینویسه؟وقتی گوشی صفحهش خاموشه 6میلی امپر نشون میده ولی وقتی یه کم تو منو میگردم و یه کم کار میکنم بعضا تا 450میلی هم میاد بالا
    امروز باطری کالیبریترو استفاده کردم منتطرم باطری گوشیم تموم شه

فایل پیوست 1011120 فایل پیوست 1011121

9. Top | #9807

شماره كاربري : 827723
    سپاس ها : 3
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط samrock_70
    سلام میخواستم بپرسم HTC HERO مثل htc pro2 قسمت task manager نداره که بشه از طریق اون به برنامه های باز سوئیچ کرد ؟
    البته یه نوار بالای صفحه داره ولی برنامه ها رو نشون نمیده فقط miss calls - sms و.... از این قبیل پیغامهارو نشون میده .
    سوال دیگه اینکه hero قسمت file manager نداره و نمیشه به راحتی به محتویات مموری گوشی و کارت حافظه دست پیدا کرد مثلا اگه یه نرم افزار که بصورت فایل zip و set up هست رو اگه از کامپیوتر به گوشی منتقل کنم و بخوام از داخل گوشی نصبش کنم نمیدونم کجا کپی شده یا مثلا اگه بخوام از copy - paste - delete و ..... از این قبیل برای فایلهام استفاده کنم نمیدونم باید چیکار کنم .

دوست عزیز از es file explore استفاده کن.

10. Top | #9808

شماره كاربري : 827765
    سپاس ها : 0
    جزئيات بيشتر

با سلام و تشکر از دوستانی که پاسخ مشکلات رو میدن
    چند ماهیه که تبلت من فایلهای صوتی رو قطع و وصل میکنه و بریده بریده پخش میشه حتی صدای هشدار باد صبارو هم همینطوری پخش میکنه یا هر فایل صوتی دیگه رهم که پخش میکنم همین مشکلو داره ولی در مورد فایلای تصویری بدون مشکل پخش میشه.
    دوستان لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم
    تبلتم سامسونگ n8

11. Top | #9809

بخش : Z , ZL , ZR | Pro | Play | X10
    شماره كاربري : 488115
    نام : همون snip3rb0y ;)
    سپاس ها : 17,909
    سپاس از شما 22,215 بار در 3,657 پست
    کمک مالي به سايت: 6666 ريال
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط semokaseg59
    با سلام و تشکر از دوستانی که پاسخ مشکلات رو میدن
    چند ماهیه که تبلت من فایلهای صوتی رو قطع و وصل میکنه و بریده بریده پخش میشه حتی صدای هشدار باد صبارو هم همینطوری پخش میکنه یا هر فایل صوتی دیگه رهم که پخش میکنم همین مشکلو داره ولی در مورد فایلای تصویری بدون مشکل پخش میشه.
    دوستان لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم
    تبلتم سامسونگ n8
    مشکلات این چنینی معمولا با نصب یک پلیر دیگه و در پیچیده ترین حالت، با یک فکتوری ریست حل میشه.

12. كاربران زير از شما MOSIFA عزيز، سپاسگزاری كرده اند

13. Top | #9810

درجه : عضو سایت
    شماره كاربري : 238581
    سپاس ها : 53
    سپاس از شما 44 بار در 35 پست
    جزئيات بيشتر

نقل قول نوشته اصلی توسط snip3rb0y
    مشکلات این چنینی معمولا با نصب یک پلیر دیگه و در پیچیده ترین حالت، با یک فکتوری ریست حل میشه.
    نکته اینجاست که من نمیخوام فکتوری ریست کنم و این مشکل هم بعی وقتا پیش میاد بعضی وقتام اصلا نیست
    مثلا الان اصلا اتفاق نیفتاد دوباره امتحان کردم فقط داخل نرم افزار باد صبا که در قسمت تغییر اذان به صورت پیش نمایش اذان رو پخش کردم یکبار قطع و وصل شد باز خوب شد.
    اما مثلا قرآن بشارت رو که دانلود کردم کل سایتش رو و داخل تبلت با فایر فاکس اجرا میکنم و فایلهای فلش صوتیرو از داخل فایر فاکس اجرا میکنم خیلی قطع و وصل میشه

توضیحاتی درباره این موضوع